ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפגנת כח להטבית

israelislave
לפני 5 שנים • 24 ביולי 2018
israelislave • 24 ביולי 2018
זו ממש, אבל ממש לא הייתה הפגנת הכח של הלהט"בים.

זו הייתה עוד הזדמנות של כוחות רשע גדולים בהרבה לחתור תחת אושיות החברה המערבית בדרך לרסק אותה מבפנים תוך שימוש ב"אידיוטים שימושיים" , הפעם אלו הלהט"בים, מיעוט שבמיעוט שזוכה לתמיכה פומבית לרוב בגלל הפחד משיימינג ע"י הקהילה ונציגיה בתקשורת.

אלמלא שלטון האימים של ה"תקינות הפוליטית" הלהט"בים היו דוממים.

מקור הכספים, זה שמשלם תמורת קמפיינים מתוזמנים, חולצות, שלטים, סטיקרים, "קבוצות מיקוד" ומשרדי פירסום ויחסי ציבור, הארגון הכולל, הכספים הללו לא יוצאים מכיסי להט"בים אלא באים, כחלק מהחרוזים על חוט השני האדום, מאותם מקורות שמממנים ארגוני נשים קיצוניות, קמפינים של שנאה לגברים ישראליים, מעודדים הסתננות, תומכים בגופים פוליטיים קיצוניים, בערביי ישראל, ובקיצור, כל מה שיכול לפגוע במדינה בכלל ובעמוד השדרה הכלכלי והבטחוני שלה.

ואגב... פונדקאות.

גם גבר סטרייט ישראלי לא יתוקצב ע"י המדינה.

במרבית מדינות העולם הפונדקאות אסורה בגלל הניצול הציני של נשים חלשות כלכלית.

ולמה בכלל, בסל תרופות שתקציבו מוגבל, כסף לפונדקאות יהיה חשוב יותר מכסף לתרופות מצילות חיים?

ואם פונדקאות להומואים בישראל... כמה נקודות משפטיות... לצורך החוק, מי האבא ומי האימא? החוק בישרהל קובע (חרפת הגיל הרך) שגבר אינו ראוי לגדל את ילדיו עד גיל 6 (והתודה לארגוני הנשים) אז איך יגדלו "לא ראוי X 2 ) ילד שגילו פחות מ6?

אם יפרדו והילדים גילם פחות מ6, עם מי יהיה הילדים? מי ישלם מזונות למי? מי יהפוך באחת ל"הורה סוג ב'"
israelislave
Madame T כתב/ה:
כנועסקרן - אף אחד לא אמר, שאין צרכים אחרים חשובים במדינה, בכל התחומים. תמיד היו ותמיד יהיו.
אבל אם תקרא את תגובתי לעיל, תשים לב לעובדה, שקיים חוק והדגש הוא על קיומו של חוק, שמפלה אנשים על פי המגדר שלהם!
אז אתה יכול להתווכח האם החוק הזה הוא טוב או לא טוב, ראוי או לא ראוי, אבל ברגע שהוא קיים, לא יתכן לעשות איפה ואיפה!

איפה הלהט"בים כאשר חצי מהאוכלוסיה בישראל מופילת לרעה - בחוק !

אני אגיד לך בדיוק איפה... בבית... כי את ההפגנה הזו סורוס והקרן החדשה לא רוצים לקיים ואת הדיון הזה אינם מעוניינים לקדם.

גבר בישראל אינו שווה זכויות בגרושים, מזונות ומשמורת ילדים.
גבר בישראל נאלץ לפרוש בגיל מבוגר יותר
גבר בישראל משרת בצבא יותר זמן מאשה.
תנאי הקבלה להשכלה גבוהה מעדיפים נשים
נקודת זיכוי במס הכנסה.

כל אלו ואחרים קבועים ב ח ק י ק ה.

אז למה ארגוני הנשים שמעורבות במאבק הלהט"ב נלחמות נ ג ד תיקונים בחקיקה המפלה הזו?

אבא שלך, אח שלך, חבר שלך... כל גבר שאת מכירה ואוהבת מופלה לרעה בחקיקה.... הרבה יותר משברירי אחוזים של האוכלוסייה שהם הזוגות החד מיניים שרוצים פונדקאות.

והמדינה דממה. והצביעות חוגגת.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 24 ביולי 2018
גם להפגנות אחרות בעד שוויון לאוכלוסיות אחרות, מגיעים להט"בים. אתה לא רואה אותנו כי (ואולי זה ידהים אותך) לרוב אנחנו לא מסתובבים עם דגלי גאווה. כשההפגנה היא בארגון האגודה יהיו דגלים ולכן נראה לך שרק לשם מגיעים להט"בים.
עד שלא תעבור אחד אחת ותשאל- אתה לא באמת יכול לומר דבר מכליל שכזה.

בנוגע למעמד הגברים- בכל הנוגע לגירושים ומזונות זה נכון אבל יש כבר תקדימים והיום זה אחרת.
בנוגע לפרישה ולצבא- לדעתי זה בגלל ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים לנשים ואם לא, באמת אשמח לדעת מה הסיבה.
בנוגע להשכלה גבוהה- מה? איפה יש אפליה כזאת? בתואר הראשון והשני שלי למדו גברים ונשים שהתקבלו על סמך אותם תנאי קבלה בדיוק.

בוא נדבר רגע על מעמד הנשים בחברה ואיך שהכל נראה לך מובן מאליו. זכויות נשים הן זכויות שנלחמו עבורן נשים אמיצות ועדיין, אישה מרוויחה פחות מגבר בעבודה שווה. בטוחה שיש עוד דוגמאות כאלה אבל אני לא כותבת מה שאני לא בקיאה בו במאה אחוזים, כמותך.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 24 ביולי 2018
israelislave כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
כנועסקרן - אף אחד לא אמר, שאין צרכים אחרים חשובים במדינה, בכל התחומים. תמיד היו ותמיד יהיו.
אבל אם תקרא את תגובתי לעיל, תשים לב לעובדה, שקיים חוק והדגש הוא על קיומו של חוק, שמפלה אנשים על פי המגדר שלהם!
אז אתה יכול להתווכח האם החוק הזה הוא טוב או לא טוב, ראוי או לא ראוי, אבל ברגע שהוא קיים, לא יתכן לעשות איפה ואיפה!

איפה הלהט"בים כאשר חצי מהאוכלוסיה בישראל מופילת לרעה - בחוק !

אני אגיד לך בדיוק איפה... בבית... כי את ההפגנה הזו סורוס והקרן החדשה לא רוצים לקיים ואת הדיון הזה אינם מעוניינים לקדם.

גבר בישראל אינו שווה זכויות בגרושים, מזונות ומשמורת ילדים.
גבר בישראל נאלץ לפרוש בגיל מבוגר יותר
גבר בישראל משרת בצבא יותר זמן מאשה.
תנאי הקבלה להשכלה גבוהה מעדיפים נשים
נקודת זיכוי במס הכנסה.

כל אלו ואחרים קבועים ב ח ק י ק ה.

אז למה ארגוני הנשים שמעורבות במאבק הלהט"ב נלחמות נ ג ד תיקונים בחקיקה המפלה הזו?

אבא שלך, אח שלך, חבר שלך... כל גבר שאת מכירה ואוהבת מופלה לרעה בחקיקה.... הרבה יותר משברירי אחוזים של האוכלוסייה שהם הזוגות החד מיניים שרוצים פונדקאות.

והמדינה דממה. והצביעות חוגגת.

אני מעתיקה לכאן את תגובתי הקודמת אליה אליה לא התייחסת:

'ההפגנה הזאת ודומות לה עוסקות במשהו רחב הרבה יותר מאשר חוק הפונדקאות.
אפשר לדון האם חוק הפונדקאות כשלעצמו צודק, הוגן, ראוי, אבל ברגע שהוא קיים כחוק במדינה לא יתכן להפלות גברים יחידים,
ואגב זה כולל גם גברים סטרייטים ולא רק גברים הומוסקוסואלים או טרנסג'נדרים, מלהכלל בחוק הזה.

הנקודה המרכזית היא לא להפלות אדם בשל נטיה מינית כזו או אחרת, שלמעשה אינה מענינו של איש מלבד האדם עצמו.
אין בישראל הכרה פורמלית בנישואים חד-מיניים, ישנם קשיים בנושאים שקשורים לאימוץ, הכרה בילדים שנולדו לבת זוג למשל
לעומת בת הזוג השניה, ועוד כהנה וכהנה.

זכותם המלאה להפגין ולעמוד על קבלת זכויותיהם, המוקנות לאזרחים אחרים במדינה, כפי שהם ממלאים את חובותיהם כלפי המדינה -
שרות בצבא, תשלום מסים וכן הלאה'.

כתבתי שם בפירוש שמדובר גם בגברים סטרייטים ולא רק בבני הקהילה הלהט"בית.

ואם נשים לרגע את חוק הפונדקאות בצד, ישנן זכויות בסיסיות שמגיעות לכל אזרח כגון הזכות להנשא.
אין הכרה כאמור בנישואין חד-מיניים בישראל, ואני לא רואה שזה עומד להשתנות בעתיד הנראה לעין.
האחוז באוכלוסיה איננו האישיו אלא העובדה שיש כאן אפלייה ברורה.
זה שיש אפלייה או אי צדק במקומות אחרים, עדין לא מונע ממי שחש, שנגרם לו אי-צדק למחות על כך, זו זכותו הלגיטימית.
Two wrongs don't make a right.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
איזה עליבות. ולחשוב שאני משייך את עצמי לאותה קהילה כמוכם, יחד עם זהותי כלהטב. מאחל לכם לחטוף מכות, השפלות והתעללות סתם כי אתם קיימים.
מאחל לכם לחיות במדינה ש90% מאזרחיה יכולים לעשות דברים מובנים מאליהם בלי בכלל לחשוב עליהם כזכות, אבל לכם אסור, סתם בגלל מי שאתם.
הלוואי ובוקר אחד תפתחו את הפורום ותמצאו דיון מגעיל ודוחה עליכם, חסר אנושיות וקר, כולו דמגוגיה זולה, נתונים שקריים וסתם ארס גנרי.
הלוואי ומיום שנולדתם יגידו לכם שאתם חלק מעם, ממורשת, מדת עתיקת יומין, עם המנון גאה. ואז תגלו שהעם שלכם מצווה לסקול אתכם למוות, שהדת אליה נולדתם אומרת שאסור לכם להתחתן, שמנהיגים של המורשת והמסורת שלכם שונאים אתכם ומסבירים שגם אלוהים שונא אתכם ומעניש את העולם ואת המדינה שלכם בגלל שאתם מעזים להתקיים.
הלוואי ותחיו בפחד מתמיד שיגלו מי אתם, הלוואי וההורים שלכם יכו אתכם, יזרקו אתכם מהבית ויגידו לכם לשנות שם משפחה פשוט בגלל מי שאתם.
הלוואי ותגלו שיש מגוון של מילות גנאי שמבוססות עליכם. שעצם המילה שמגדירה אתכם היא קללה ונרדפת למטומטם, עקום, חלש, גרוע ועוד.

מתבייש להיות חלק מהכלוב. לכו לעזאזל
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 24 ביולי 2018
דרקן, מבינה ומזדהה עם הכאב שלך, אבל אנא אל תכליל.
זה שיש אנשים עם דעות קדומות, שלא מסוגלים לראות מישהו אחר ושונה מהם ממטר או לתמוך בו, אינו אומר שכולם כאלה.
ולראייה, תגובות האנשים לשרשור זה. ברובם הגדול...
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 24 ביולי 2018
כמו תמיד הכל תמיד מתחיל ונגמר בכסף ,
תופעת פונדקאות בישראל אצל זוגות סטרייטים היא בהיקף נמוך.
ההערכה הרווחת שבישראל יש כמה מאות אלפי אנשים שהם להטבי"ם => למדינה אין יכולות לממן בכזאת היקף תהליכי פונדקאות.
תאמינו לי שאת אף אחד בכנסת לא מעניין הנושא המוסרי , הכל עניין של כסף ..
עד שלא יהיה ברור מאיפה יביאו למאות אלפי להטבי"ם תקציבים אף אחד לא יזיז שום דבר בנושא.
לאנשי האופוזיציה הכי נוח להיות חברתיים על חשבון הקופה - ראינו שיאיר לפיד היה שר אוצר הוא לא מיהר לעשות שינויי מרחיקי לכת..
אל תתנו לפולטיקאים שאוהבים להצטלם לעשות עליכם סיבוב (היום להטבים אתמול הילד שנחטף )
בהצלחה!
israelislave
סקרנית מדי כתב/ה:
גם להפגנות אחרות בעד שוויון לאוכלוסיות אחרות, מגיעים להט"בים. אתה לא רואה אותנו כי (ואולי זה ידהים אותך) לרוב אנחנו לא מסתובבים עם דגלי גאווה. כשההפגנה היא בארגון האגודה יהיו דגלים ולכן נראה לך שרק לשם מגיעים להט"בים.
עד שלא תעבור אחד אחת ותשאל- אתה לא באמת יכול לומר דבר מכליל שכזה.

בנוגע למעמד הגברים- בכל הנוגע לגירושים ומזונות זה נכון אבל יש כבר תקדימים והיום זה אחרת.
בנוגע לפרישה ולצבא- לדעתי זה בגלל ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים לנשים ואם לא, באמת אשמח לדעת מה הסיבה.
בנוגע להשכלה גבוהה- מה? איפה יש אפליה כזאת? בתואר הראשון והשני שלי למדו גברים ונשים שהתקבלו על סמך אותם תנאי קבלה בדיוק.

בוא נדבר רגע על מעמד הנשים בחברה ואיך שהכל נראה לך מובן מאליו. זכויות נשים הן זכויות שנלחמו עבורן נשים אמיצות ועדיין, אישה מרוויחה פחות מגבר בעבודה שווה. בטוחה שיש עוד דוגמאות כאלה אבל אני לא כותבת מה שאני לא בקיאה בו במאה אחוזים, כמותך.

1) נשים נהנות מ"אפליה מתקנת" בהרשמה להשכלה גבוהה. לא מאמינה לי? תבררי.

2) מעמד הגברים? שום תוקן ושום דבר. בתי המשפט למשפחה לא מיישרים קו עם החלטת בית המשפט העליון וממשיכים בשלהם. שינוי אמיתי יכול להגיע רק בחקיקה - אותה חקיקה לה מתנגדות באלימות רבה חברות כנסת מכל המפה הפוליטית.

3) אשה לא מרוויחה פחות מגבר ל - א ו ת ה עבודה בדיוק - מיתוס שהופרך כבר מזמן בארץ ובחו"ל. הפרשי השכר נובאים מהחלטות אישיות ולא "קיפוח".
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 24 ביולי 2018
1. שאלתי כיוון שביררתי ומצאתי את מה שאתה אומר כלא נכון. היכן ראית דבר כזה כתוב? או שככה אתה מרגיש פשוט?
2. לא אתווכח איתך בנוגע לבתי משפט כי בזה אני לא מבינה אבל מהדיון איתך כבר הבנתי שאתה לא ממש מסתמך על עובדות אלא על רגשי נחיתות שבוערים בך. זכותך.
3. לא מצליחה להוסיף את הקישור אבל כנס רגע בגוגל למסמך שנקרא: "גברים ונשים 2016- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה". קרא קצת את החלק על התעסוקה והשכר הממוצע ואז ספר לי שאין הבדל באותו עבודות ב ד י ו ק.

האמת שעכשיו עשית לי חשק ואני הולכת לברר מי מחברות וחברי הכנסת מצביעים נגד גברים. זה מעניין.
כסופתשיער
כסופתשיער • 24 ביולי 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
1. שתי הסיבות שציינת להתקוממות הלהט"ב הן סיבות מצוינות להתקוממות של כל בני האדם. דיבור של מובילי דעת קהל נגד זכויות אדם או אלימות כלפי בני אדם הן ה-סיבות שאמורות לקומם כל בן ובת אדם ולא משנה לאיזו קהילה הם משתייכים. אלה דברים שיש להוקיע מהחברה, אלא אם נראה לך סבבה שאנשים ירביצו אחד לשני סתם כך או יגידו שאנשים מסוימים לא ראויים לשוויון זכויות רק כי הם שונים ממך.

2. כן, אם אלימות כלפי להט"ב או שלילת זכויות שוות מאנשים רק כי הנטייה המינית שלהם שונה נראות לך הגיוניות- אתה בהכרח הומופוב.

3. העובדה שיש קהילות אחרות שסובלות מאותו יחס או אפילו גרוע יותר- לא הופכות את היחס לקהילת הלהט"ב לתקין. צריך להילחם נגד הדברים האלה עבור כולם. בני אדם הם בני אדם.

4. למה כל כך מפריע לך שאנשים נלחמים, טוענים ו"מתבכיינים" נגד דברים שמפריעים להם כשבפועל הדברים שהם דורשים לא יפגעו בך אלא רק יועילו להם? ממה אתה מפחד? שיהיה להם כוח ואז... יהיה להם טוב? אם משרד הפנים ירשום בתעודת הזהות של הילד את שתי האמהות או האבות שלו זה יזיק לך באופן אישי?

מסתבר שפשוט לא הבנת את הפוסט,אבל כתבת כל כך הרבה שלא נעים לי..