צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפגנת כח להטבית

סקרנית מדי
לפני 5 שנים • 24 ביולי 2018
סקרנית מדי • 24 ביולי 2018
ממש אשמח שתסביר לי אם כן, ואל תרגיש לא נעים. אני נהנית ללמוד דברים חדשים.
סקרנית מדי
* תסבירי, תרגישי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אין שום דבר להסביר. אדון כסופתשיער לא פתח דיון, הוא זרק הצהרה. הוא לא ביקש תגובות או לשמוע דעות. הוא לא מחפש לשמוע עמדות ואולי לעדכן את שלו. אולי מטרתו לפרוק עצבים, אולי לגרוף לייקים, אולי הוא טרול או פשוט משועמם. אבל שיחה הוא לא מחפש. הוא אפילו הבהיר שהעמדה מולו היא "אתה הומופוב", כלומר הוא פסל מראש כל דבר שיגידו שסותר אותו.
לסיום, הוא מגיב לך בהתנשאות, תופס עמדה של אדם חכם ורם, כזה שאם לא הבנת אותו אז לא נורא, את צעירה מדי או לא מלומדת מספיק או פגם כלשהו אחר. ולכן, הוא לא צריך לבזבז את כוחותיו ומרצו כדי להסביר לך, כי ממילא אינך מסוגלת להבין.
חבל על הזמן, בקיצור. עדיף לקיים דיון עם מי שבאמת רוצה כזה. אותו תשאירי לדבר עם עצמו
כסופתשיער
כסופתשיער • 24 ביולי 2018
הבהרות-
1)אני נגד חוק הפונדקאות באופן גורף מכוון שהוא מבוסס על ניצול של נשים ממעמד כלכלי נמוך.

2)אני בעד זכות להורות לכולם,כולל הומואים.

3)אני סבור שיש בחברה הישראלית קבוצות מוחלשות ומקופחות,הרבה יותר מקהילת הלהטבים.

4)אני חושב שיש ללהטבים כוח פוליטי ותקשורתי הרבה יותר מחלקם היחסי באוכלוסיה.

5)אני נגד הפליה וקיפוח של כל אדם ללא הבדל גזע,מוצא עדתי,מיגדר או נטייה מינית.
Madame T​(שולטת)

Re: הפגנת כח להטבית

Madame T​(שולטת) • 24 ביולי 2018
כסופתשיער כתב/ה:
חוק הפונדקאות זה רק תירוץ שנותן להנהגת הלהטבים הזדמנות למתוח שרירים,לצאת לרחובות ולהפגין כח.רואים את זה בכל פעם שאיזה איש ציבור או ידוען פולט משהו נגד זכויות להטבים או שאיזה טרנסגנדר חוטף מכות בויכוח על תור בסופר.
הסיקור התקשורתי המוגזם,תגובות תומכות מאנשים מוכרים(בחלק מהמיקרים ברור לחלוטין שאין להם מושג לגבי חוק הפונדקאות והמשמעות שלו),הכל הוא חלק ממסע של בניית כח (פוליטי,תקשורתי וכלכלי).

כל מי שחושב אחרת מסומן מיד כחשוך,בעל אג'נדה חסויה או הומופוב.

למרות הבכיינות והטענות לאפלייה,יש ללהטבים כח פי כמה וכמה יחסית לחלקם באוכלוסיה והרבה יותר הכרה וזכויות מקבוצות אוכלוסיה אחרות שמקופחות כבר שנים.

לאור 'ההבהרות' 'מאירות העינים' שלך, שים לב לבחירת המילים שלך בפתיח לשרשור זה:

הפגנת כוח
למתוח שרירים
לצאת לרחובות ולהפגין כח
למרות ה*בכיינות* ו*הטענות* לאפלייה

ואת כל הנ"ל אומר מישהו, שטוען כי הוא 'נגד הפליה וקיפוח של כל אדם ללא הבדל גזע,מוצא עדתי,מיגדר או נטייה מינית'.

You have a very funny way of showing it....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 24, 2018 3:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
סקרנית מדי
תודה על ההסבר. בלי סרקזם.
אם זאת דעתך אז אנחנו בעצם מסכימים אבל אופן ההתנסחות שעליו כתב דרקן לא אמר זאת בכלל. להפך. איכשהו כל מי שהגיב לך כאן כמעט הבין אותו הדבר. עכשיו עלינו על הבעיה והיא לא הבנת הנקרא שלי ושל שאר המגיבים, אלא איך שכתבת את ההודעה הפותחת...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
1. לא דיברת נגד פונדקאות באופן גורף. דיברת, בשרשור אחר, על אופנת הפונדקאות להומואים ופה דיברת על כך שההפגנה בכלל לא קשורה לפונדקאות. לקרוא אנחנו יודעים

2. לא אמרת מילה על זכותם של הומוסקסואלים להיות הורים. דיברת רק על לשלול מהם את אחת האפשרויות להיות הורים. וקראת לזה "אופנה". שוב, אנחנו יודעים לקרוא.

3. אוקיי. ומה זה מוכיח? למה זה קשור? המאבק הזה מבטל מאבקים אחרים?

4. ייתכן. לא ברור לי איך מדדת, מעבר לתחושה אישית. ייצוג בכנסת, למשל, אין. אבל קח את החרדים. להם יש כוח פוליטי מעל ומעבר לחלקם. נו? מה זה מוכיח? למה זה קשור? בין אם אתה צודק או טועה, מה אתה מנסה להגיד? כי לאמירה בפני עצמה אין שום משמעות.

5. נהדר שאתה נגד. חבל שכל מה שאתה כותב נשמע כל כך בעד.
כסופתשיער
כסופתשיער • 24 ביולי 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
תודה על ההסבר. בלי סרקזם.
אם זאת דעתך אז אנחנו בעצם מסכימים אבל אופן ההתנסחות שעליו כתב דרקן לא אמר זאת בכלל. להפך. איכשהו כל מי שהגיב לך כאן כמעט הבין אותו הדבר. עכשיו עלינו על הבעיה והיא לא הבנת הנקרא שלי ושל שאר המגיבים, אלא איך שכתבת את ההודעה הפותחת...

דרקן נושא עימו מירמור מפוסט קודם בפורום אחר - אין צורך להתייחס.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 24 ביולי 2018
אתם קהילה גדולה מאורגנת ומגובשת
לכן אתם צריכים לחשוב איך אתם עוקפים את תהליך הפונדקאות
שהמדינה בישלה לכם. תהליך שירושש אתכם כספית ויהפוך אתכם
לעבדים נרצעים של הביורוקרטיה ,הוועדות והפקידים.

למשל , אפשר אולי בתוך הקהילה ליצור מערכת שתשדך בין זוגות הומואים
וזוגות לסביות רק לצורך הבאת ילדים . אפשר להתחתן לעשות שני
ילדים וכעבור שנתיים להתגרש .ילד אחד ישאר אצל האבא השני אצל האמא
בן הזוג של האבא גם יכול לעשות אותו דבר עם בת הזוג של האמא.
לאחר הגרושים הזוגות יוצאים כביכול מהארון ועוברים לחיות עם בני זוגם והילדים.
באושר ועושר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כן, נכון. אל תתיחס לדברים שמופנים למה שכתבת ומתייחסים לכל סעיף. תגיב אלי כמו שהגבת קודם לסקרנית. בביטול, בזלזול ובהתנשאות. אבל לא לעניין.