לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חומר למחשבה...

רוניק
לפני 5 שנים • 27 ביולי 2018

חומר למחשבה...

רוניק • 27 ביולי 2018
לאחר בדיקה מעמיקה,לימוד ,השכלה ,תשאול ותחקור..הגעתי למסקנה שכל נשלט יש בו מהשולט וכל שולט יש בו מהנשלט..שולט אמיתי שלא חווה סשן כנשלט ,לעולם לא יבין איך נשלט חושב ומבין..כמו שנשלט שלא חווה סשן של שליטה על מישהו לעולם לא יבין וירגיש מה עובר במוחו של שולט..כדי למקסם את החוויה הפיזית והמנטאלית יש לחוות את שני הצדדים.
המהות הפנימית
המהות הפנימית • 27 ביולי 2018
או כעת אתה מוגדר כאדם החכם בעולם
הבודק ומגיע להחלטה שכולם אותו דבר
ומה זה שולט אמיתי ומה זה נשלט אמיתי
כעת תפתור את הרעב בעולם במדינות שלא שמעו עליך
    התגובה האהובה בשרשור
שלגי
שלגי • 27 ביולי 2018
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39249

אמרו את זה קודם, לפני...

מוגש כשרות לציבור icon_smile.gif
היד
היד • 27 ביולי 2018
תעמיק קצת יותר בבדיקה ובלימוד שלך לפני שאתה קובע הצהרות שחור לבן
מל(ק)ה​(שולטת)

וואו כמה לא!

מל(ק)ה​(שולטת) • 27 ביולי 2018
גניקולוג צריך להיות אישה כדי לטפל בנשים?
יועצת זוגיות חייבת להיות נשואה?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 27 ביולי 2018
תגיד אם כבר הצלחת לענות על זה תוכל לגלות לי אם p = np?
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 27 ביולי 2018
דיפ: בוודאי, כאשר p=0 או n=1; כמו כן התגלה לאחרונה שכפתור on/off פותר את בעית העצירה.

אני אראה לעצמי את הדלת.
Erykah
Erykah • 27 ביולי 2018
המסקנה שלך יוצאת מתוך אחת משתי הנחות:
חווית השליטה/הישלטות היא פיזית בלבד, או שאנשים מגיבים מנטלית באופן זהה.

אם התבססת על הראשונה, אז המסקנה שלך אולי נכונה לגבייך ולגבי אנשים נוספים שזה מה שזה עבורם, ומעבר לזה שחבל בשבילכם, אבל גם במקרה הזה אני לא מסכימה, אפשר לבדוק כלים ותחושות פיזיות גם בלי היפוך תפקידים.

אם התבססת על ההנחה השניה וכוונתך היא שההחלפה תועיל לכל אחד במובן של להבין את החוויה הרגשית והמנטלית, אז יש לך פער בסיסי בהבנה של אישיות של בני אדם.
לא לכל אדם יש את כל האלמנטים האלה באישיות שלו, וגם אם הם קיימים, זה לא בהכרח אומר שתהיה לו נוחות בלהביא אותם לידי ביטוי. אדם שלא מרגיש נח או טבעי להיות דומיננטי, או מי שחסר בטחון למשל או נבוך בסיטואציות כאלה, לא יבין את החוויה של השולט שנמצא באזור הנוחות שלו ועושה מה שטבעי לו וכנראה שגם האדם תחתיו לא באמת ירגיש שיש מעליו אדם דומיננטי וקשה לבטוח במי שלא בוטח בעצמו.
אם לאדם אין מרכיב אישיותי שניזון/מגורה או כל דבר מלהישלט למשל, ההתנסות לא תשקף שום דבר לגבי החוויה של אדם שכן ואפילו יכול להביא לתוצאה הפוכה, של להסיק מהחוויה שלו על החוויה של האחר ואפילו להתרחק בהבנה ממה שהשני חווה.
כמובן שזה תקף לשני הצדדים.

אפשר פשוט לתקשר, להיות רגישים, לנסות להבין.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 27 ביולי 2018
James Bondage כתב/ה:
דיפ: בוודאי, כאשר p=0 או n=1; כמו כן התגלה לאחרונה שכפתור on/off פותר את בעית העצירה.

אני אראה לעצמי את הדלת.

מגיע לך פרס טיורינג!
אבל אני התכוונתי לבעיות כגון בעיית תרמיל הגב האם שולטת יכולה להכניס לתרמיל שלה כמות צעצועי מין מסויימת במחיר המקסימלי שלא תעלה על משקל מסויים (כי בכל זאת לא רוצה שישבר לה הגב).
או בעיית כיסוי קליקות - בהינתן נישלט האם ניתן לקשור את כל גופו באמצעות k קליקים? כאשר החבל זה הצמתים וk קודקודים?