שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים איתך?

בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 2 באוג׳ 2018
בכוח המוח{Aion} • 2 באוג׳ 2018
קחי בחשבון שבתהליך הזה במעבר לזכר, אני עשויה לעבור כזה שינוי קרדינלי, שבסוף מה שיקרה זה שאני אגרבץ, אשים את החולצה מסיום מחזור משהו מגולני, שיש בה כבר חורים קטנים למטה מההתפורררות הטבעית, ואצא לדייט שלי. (:
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 3 באוג׳ 2018

Re: הכיעור מבליט את היופי שבעתיים!

מל(ק)ה​(שולטת) • 3 באוג׳ 2018
godisafemale כתב/ה:
הפוסט הזה תופס אותי בדיוק כשאני מאזינה ל"דן כנר עם מתוק מאז"
(מי ביקש חיטייארה ולא קיבל?) רוצה לאמר יופי של נושא לדיון.

אז ככה,

האתר האהוב שלנו אינו מועדון חברים סגור. כאתר שהחל דרכו מתוך חזון לייצר בית חם להיכרויות של אנשים המתרגלים בדס"מ, הפך בעבודה קשה של המייסדים לאתר שמושך אליו גם סקרנים שמאסו באינטרנט ישן פעם אחת ומאסו באתרי זיונים פעם שנייה וגם כאלה גברים בעיקר, שנמאסלהם לשחק אותה ניניג'ות בחדר המיטות ומבינים שיותר כיף לקבל קצת מכות על הזין ושללכת על ארבע זה כיף גדול! מקום בו פתאם האור זורח להם מהמוח כשלאישה שהם סוגדים לה זורחת השמש מהתחת. רוצה לאמר: פעם מאצ'ו היום שפוט icon_smile.gif כי זה יותר כיף ויותר נכון.
מה לעשות, זה טבע הדברים, על אף שאוכולסיית הבדס"מ הארד-קור מאופיינת בחתך סוציו-אקונומי גבוה ומעלה, אנשים יצירתיים, פתוחים, אנשי העולם הגדול, מגיעים גם קקה-מייקות חרמנים, שחושבים שהם מתוחכמים, קוראים שורה מכל פוסט או פרופיל, לא מתעמקים ושולחים הודעות נלוזות ועלובות, מה שמכביד על מלאכת הסינון של נשים באתר, מאוד מקשה ומאוד מעיק. גנבי זמן. זו הסיבה שהצעתי שיהיה "מנוי מאושר בתשלום". מי שמשקיע במנוי מאושר סביר יהיה להניח שהוא רציני.

מכל מקום, אישה מקבלת עשרות הודעות, כמה זמן יש לה להשקיע בקריאה ואבחון בכל הודעה? רק מטומטמת "תעבוד בזה". לכן, אני יודעת מניסיון, שהודעה שמצורפות לה תמונות הרבה יותר יעילה.
2. אין לי עניין לחשוף הודעות חביבות ככל שישנן, כדי לא לגרום לתעתיק וכלי להתחזות בידי נשלטים חרמנים או סתם ווניליים שהסתננו לכאן.

3. כן אחשוף שפניה בדמות: "שלום לך אישה, קראתי את הפרופיל שלך בעיון רב, פסעתי בבלוג שלך לא מעט זמן והתרשמתי, אשמח להציג עצמי, שמי.......... אני מאזור.... מצבי האישי............... אני מחפש.......... אני מצרף תמונותיי, על אף שאיני פוטוגני, אני מעוניין להפיג כל חשש מצידך ליצירת תקשורת.. זה המספר שלי............ תרגישי בנוח להקדים בהודעה שהינך מעוניינת לשוחח ואתפנה בהקדם. אני מאחל לך המשך ערב נעים ובהצלחה בהגשמת מאווייך. בכבוד רב ותודה על זמנך..... אגב - אם נא מצאתי חן בעינייך, אשמח שתעלי רעיון למפגש בלתי שגרתי, לא מיני דווקא, אשמח להגשים לך. הלא לשם כך התכנסנו? icon_smile.gif תתפרעי בייבי - הגעתי" - סוף ציטוט

זהו בערך

איזו הודעה יפה icon_smile.gif
להודעה כזו הייתי עונה בשמחה
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 3 באוג׳ 2018
הדרך הכי טובה להתחיל איתי היא לתת לי להתחיל בעצם.
איך?
לתחזק בלוג מעולה, לא פחות, מלא בשנינויות והומור מהסוג החביב עלי..
פרופיל תמציתי חף מבולשיט ואני כבר אפנה.
כלומר, פניתי.
וכן, אני חייבת להתחכם(;

*אני פשוט כמעט וכבר לא קוראת אדומות, פותחת ומרפרפת ולא ממש מבדילה בין ההודעות, יש פניות מנומסות שמחמיאות על הכתיבה (זה הסוג המועדף עלי), אבל זה לא רלוונטי, אודה בנימוס וזהו.
Gia X
Gia X • 3 באוג׳ 2018
אמ;לק
אתן לכם טיפ קטן: אם אתם רוצים להתחיל עם מישהי/ו ולא רק כאן, אלא בעולם הוירטואלי בכלל, כדאי להתחיל משאלה עניינית שמתייחסת לתוכן אותו כתב/ה הנחשק/ת. שאלה ש"מחייבת" תגובה. חשוב מאוד שהשאלה תהיה פתוחה שתאפשר לצד השני לענות תשובה מורחבת. (להבדיל משאלה סגורה, עליה עונים ב"כן" ו"לא").
לעומת זאת, משפטי פתיחה שמתארים את מצבכם/ן כגון: "קראתי את הבלוג שלך ועומד לי עכשיו טילים" מזמינים תגובה בהתאם - "תודה ששיתפת".
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 21 באוג׳ 2018
לסיכום, פותח האשכול..הבנת מה אתה צריך להיות??
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2018
Ana Goge כתב/ה:
היי זורד 20, לא היית יכול להיות יותר טועה; באופן אישי למשל, אתוודה בריש גלי, דווקא אם התחברתי לכמה דברים שכתב איזה אחד ולאיך שהראש שלו נראה מבפנים, או בכל אופן, ליכולת המילולית הבסיסית שלו כפי שהיא באה לידי ביטוי כשהוא ניסח משפט בפרופיל או בבלוג, כל אלו יקרו הרבה לפני שכלל טרחתי לראות אלו תמונות בנאליות הוא שם באלבום שלו. המראה, בדיוק כפי שבכוח היטיבה לשזור במילותיה, הוא נועד רק לוודא שאינו הורס את הפנטזיה של מי שאדם מייצר במוחי מבעד מילותיו. לא נאמר שלמראה אין חשיבות, אלא שהחשיבות שלו לחלוטין יכולה להיות משנית לכל היתר שעוקפים אותו בסיבוב.

"מה" שמושך מינית נשים (או אותי לכל הפחות) זה כשמישהו יכול להחזיק שיחה, שיש לו יכולת לשמר עניין ולא פחות חשוב להתעניין בי, באופן שהוא עקבי, כשהוא מתחזק טיזינג וכשהוא לא יורה כמו ממטרה לכל הכיוונים רק כדי לקבל תשומת לב מכל אחת או מכאלו שהדבר היחיד שמעניין אותן זה המראה או הכתפיים הרחבות שלו. אם הוא חתיך ואידיוט מאד לא סביר שישמע ממני, אלא אם כן הוא ממש יציק לי (רמז: הוא לא ישמע משהו טוב).

מה שכן, תוכן ההודעה עצמה באמת לא הרה גורל, מספיק שהוא מקורי או נונשלנטי - בהנחה שיש על מה להישען בפרופיל, בבלוג או בכתפיים - רצוי השילוש המקודש icon_wink.gif

קודם כל, אהבתי את מה שרשמת, וגם זכרתי את זה.
וסליחה שאני מקפיץ.

לגבי "המראה, בדיוק כפי שבכוח היטיבה לשזור במילותיה, הוא נועד רק לוודא שאינו הורס את הפנטזיה של מי שאדם מייצר במוחי מבעד מילותיו. לא נאמר שלמראה אין חשיבות, אלא שהחשיבות שלו לחלוטין יכולה להיות משנית לכל היתר שעוקפים אותו בסיבוב."

אני מרפרף בין בלוגים עכשיו ונתקלתי באחד הפוסט שלה לגבי בחיר ליבה: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=51260&postid=646085

"צריך להגיד את האמת לפעמים.
לפני שנה. שני, 3 ביולי 2017, בשעה 08:09

טוב, בוא נגיד את האמת. אני שטחית. אתה עמוק ואני שטחית. לך חשובים כל מיני עניינים פנימיים של אופי והתאמות, ואני מכורה לפיזיות הכל כך מחרמנת שלך. אני כל כך מריירת וחמה עליך, שלפעמים אני מזכירה לי נער מחוצ'קן בן 16 שמאונן בלי הפסקה על הכוסית של השכבה. אולי יש לה גם אופי טוב, אבל הוא לא מצליח להגיע לאופי שלה לפני שהוא גומר. זה תמיד משפריץ כבר במתאר של פלחי התחת שלה, איך שהם מתחברים לירכיים, ואיך שהלשון שלו לא מפספסת שום קפל.

#יאללה-אני-לא-ספיוסקסואל.."

היא שכחה לציין זאת בפוסט הארוך שלה בשרשור הזה.

עכשיו אין פה שום דבר פסול, שוב זה בסדר גמור וזה לא פסול - פשוט בהקשר זה לגבי התגובה שלך ששילבה ציטוט מהפוסט שלה, היה נחמד אם היא היתה מזכירה את זה.
שכן המטרה של פותח האשכול לפי דעתי היא למצוא קשר שהוא מעבר לוירטואלי.
בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
בכוח המוח{Aion} • 29 באוג׳ 2018
וברצינות, כי אני לא לגמרי סומכת על הדרך בה אנשים מבינים כאן הומור, המשיכה שלי אליו נובעת מאלף סיבות, לא רק מראה חיצוני. אחרי שהסיבות שם, והמשיכה מאיצה וצומחת, היא יכולה לקבל ביטויים פיזיים חזקים של תשוקת בשר, והפוסט הזה מדבר בדיוק על המצב הזה.

אני יכולה להגיד על עצמי שהיו הרבה גברים שנחשבים גברים יפים, שלא גרמו לי אפילו לעניין בסיסי, בטח שלא למשיכה. בשניה שאני קולטת שהוא ״משדר על תחנה אחרת״, לא תתגבש אפילו משיכה ראשונית. לפעמים זה יוצר אפילו דחיה. ברור שיש צורך גם בתנאים פיזיים גופניים שיאפשרו משיכה, אבל הם לבדם - ממש לא יעשו את העבודה. ולדעתי אצל רוב הנשים זה ככה.
נזמית לופתת
לפני 5 שנים • 12 בנוב׳ 2018
נזמית לופתת • 12 בנוב׳ 2018
מעניין, זורד.
יש במקצוע שלי אושיה בכירה, עמית מחברה אחרת בתעשייה, שהוא גבר נאה. באמת. גבוה, כריזמטי, אגרסיבי לא מכבד נשים ומציע הצעות מגונות, שידול וניצול בכל אשר פונה. נשים מתרחקות ממנו כמו מאש וגם מזהירות זו את זו בנימוס. לא צריך יותר מכמה מילים. לומר לך שלא היו לו הצלחות? לבטח שהיו וגם תהיינה.

ומעניין לעניין באותו עניין, יש כאן בכלוב דמות שמטילה אימה על נשים. הוא מניפולטיבי, תוקפני ומסוכן. האמת שהוא גם לא רק בכלוב, אלא באתרי היכרויות רבים. יש לו דפוס פעולה זהה בכל הפעמים שהוא משחר לטרף. נשים נופלות ברשתו פעם אחר פעם אחר פעם, ולצערי אני שומעת סיפורי זוועות מהדהדים כל הזמן.
נחש מה? הוא ממש מכוער.