לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

באיזה שלב הבנתם שאתם נמשכים לתחום?

ntrng
לפני 5 שנים • 29 ביולי 2018
ntrng • 29 ביולי 2018
לי התחוור שאני סוטה עוד בבטן אימי. בשבוע השלושים, עת התפתחה האונה הקדמית במוחי, כבר התחלתי לשחק עם עצמי משחקי חניקות עם חבל הטבור. כמובן שבזמנו עוד לא ידעתי איך קוראים לזה, וכן לא שיש עוד אנשים מלבדי או שאני ישות אוטונומית, אבל כבר אז ידעתי. כשנולדתי והרופא הכה בעכוזי כבר ידעתי לומר לו, הי מן, יור קינק איז נוט יור קינט. באשר לשאלה 2, כן, מין ונילי זה נחמד
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מה זה בדיוק סקס ונילי? אשתי ואני עושים סקס שכולל גם סטרפאון ופיסטינג, פשוט אף פעם לא חשבנו שיש לזה כותרת.
לחפש שולט התחלתי לפני כ10 חודשים.
נהנה ממגע גופני על כל סוגיו וגווניו
Parmenides of Elea​(שולט)
Parmenides of Elea​(שולט) • 29 ביולי 2018
בדרך-כלל אני לא אוהב את המתחכמים שלעיל. הפעם זה הצחיק אותי.

בכל אופן,
1. באשר אלי, כמו רבים פה, גם אותי המשיכה למיניות שיש בה אלמנטים חזקים של משחקי כוח, שליטה וכניעה (ואקטים "חריגים") העסיקה מתחילת ההתבגרות המינית. וגם אני לא ידעתי לתת לזה שם והגדרות, כמו גם מקום לגיטימי בחיים שלי, עד שנחשפתי לעולם הזה.

מרתק שרוב מי שכתב פה רשמו שזיהו זאת אצל עצמם כבר בגיל צעיר, ושזה לא משהו שהם "גילו" פתאם באמצע החיים (ואני לא מחשיב את עצם ההמשגה של הדברים תחת קטגוריות כגילוי). העניין הזה גורם לי לתהות (או יותר נכון, מחזיר אותי לתהות), האם "הסטייה" הבידיאסאמית זו תכונה טבועה/מולדת (כמו נטייה מינית) או סימפטום שנרכש עקב X בשלבי הילדות המוקדמים... (כמובן שהתשובה לשאלה לא משנה באמת מבחינת הלגיטימציה לעניין, אבל אותי לפחות זה עדין מעניין).

2. סקס ונילי כשהוא טוב ומלא תשוקה בהחלט עושה לי את זה (גם אם אני יודע שיש משהו יותר כיפי לעשות.. icon_smile.gif ).
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 29 ביולי 2018
הרבה לפני שעשיתי סקס, בכלל.
נהנת מהונילי, אבל לא באותן עוצמות. לרוב מרגיש שמשהו חסר..
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Parmenides of Elea כתב/ה:
בדרך-כלל אני לא אוהב את המתחכמים שלעיל. הפעם זה הצחיק אותי.

בכל אופן,
1. באשר אלי, כמו רבים פה, גם אותי המשיכה למיניות שיש בה אלמנטים חזקים של משחקי כוח, שליטה וכניעה (ואקטים "חריגים") העסיקה מתחילת ההתבגרות המינית. וגם אני לא ידעתי לתת לזה שם והגדרות, כמו גם מקום לגיטימי בחיים שלי, עד שנחשפתי לעולם הזה.

מרתק שרוב מי שכתב פה רשמו שזיהו זאת אצל עצמם כבר בגיל צעיר, ושזה לא משהו שהם "גילו" פתאם באמצע החיים (ואני לא מחשיב את עצם ההמשגה של הדברים תחת קטגוריות כגילוי). העניין הזה גורם לי לתהות (או יותר נכון, מחזיר אותי לתהות), האם "הסטייה" הבידיאסאמית זו תכונה טבועה/מולדת (כמו נטייה מינית) או סימפטום שנרכש עקב X בשלבי הילדות המוקדמים... (כמובן שהתשובה לשאלה לא משנה באמת מבחינת הלגיטימציה לעניין, אבל אותי לפחות זה עדין מעניין).

2. סקס ונילי כשהוא טוב ומלא תשוקה בהחלט עושה לי את זה (גם אם אני יודע שיש משהו יותר כיפי לעשות.. icon_smile.gif ).

הרצון להכריע בין מולד ונלמד הוא חזק מאוד. לרוע המזל, מחקרים מראים שלרוב התשובה היא איזשהו ערבוב של שניהם. למשל, איי. קיו. הוא ברובו מולד, אך הסביבה יכולה להעלות או להוריד אותו במידה מסוימת.
אם תרצה, אשמח להסביר קצת על הקשיים.
knAAn
knAAn • 29 ביולי 2018
תמיד אהבתי את אלה ששואלים על התחום...