סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על תנאי סף ואודישנים

הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 30 ביולי 2018

על תנאי סף ואודישנים

הוא​(שולט) • 30 ביולי 2018
במסגרת מה שאני קורא לאחרונה ופוסטי ההתחלות למינהם
כמה מילים על הלוגיקה שקשורה במציאת פרטנרים/ריות כאן.

אנשים בוחרים בחירות משלל אופציות. לעיתים ההצע זעום.
במקרה שלנו נשלטת המחפשת שולט שיעביר אותהו חויות בלתי נשכחות במובן החיובי של המשפט.

אני לעיתים תוהה האם תנאי סף ורשימת מכולת של קונבנציה ושמרנות לא מצמצמות ויורות לעצמן ברגל
בדרך למטרה.
האם תמונה שות ערך לאנרגיות ושפת גוף במפגש מציאות?
האם שליטה מגובה מטר תשעים חזקה ומצמררת יותר לעומת מגובה מטר שבעים נניח?

שהרי מדובר כאן במבנה אישיות, בנסיון חיים ויכולות רגשיות ואחרות של אדם
לא גילו לא מראהו לא גובהו ולא פרמטרים אחרים שלא רלוונטים להשגת חוית שליטה טובה ומרתקת.
אני אישית נמנע מאודישנים לא מעביר תמונות . מאמין גדול בשיחות עומק בשפת הגוף על קפה
שם ניתן לתהות מי מולי מה רמת התשוקה ושם נסגר הפער בין הפרסונה של ניק כלובני
למציאות- שם אני חי.

גילוי נאות הכותב אינו סובל ממצוקות מראה גיל גובה ופסוריאזיס icon_smile.gif
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 30 ביולי 2018
יש פרמטרים שנמדדים רק בשיחה קולית, מפגש, דימניקה. לפעמים זה לא יזרום במפגש הראשון או השני אבל יש שם קליק שמזהים ונותנים עוד צ׳אנס עד שהחתיכה של הפאזל מסתובבת ומתיישבת כמו שצריך.
אבל יש גם פרמטרים נוספים שאדם יודע מראש שיפריעו לו ולגיטימי בהחלט להתנהל עם רשימה שלא יעזור כלום, לא ניתן להזיז אותך ממנה. אז זה קצת ראיון עבודה אם עושים את זה בצורה מסורבלת, ואולי קצת תוקע את השיחה. אפשר לברר את הפרטים האלה בצורה זורמת.
וזה לא רק מראה, גובה, עישון וכו׳ שיש אנשים שזה פרמטר שהם לא יכולים לוותר עליו, לא משנה כמה מי שמולם חכם, מקסים וכריזמטי, זה גם התנהגויות שעוברות מסך בצורה שונה ממה שהן במציאות.
יתכן שזה יורה ברגל, בעיניי יותר נכון להסתכל על זה כעל ״חסכן זמן״.
אי אפשר לתת צ׳אנס לכל העולם.

גילוי נאות - הכותבת מסונדלת ולא מעניין אותה איך אתם או אתן נראים (:
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
משום מה תמיד הגברים הם אלו שמתלוננים על זה שלא נותנים להם צ׳אנס ; )))
מעבר לכל קרטריון אחר הבנאדם חייב להיות אינטלגנטי מספיק עבורי כדי שבכלל יהיה לי עניין לעבור איתו איזשהי חוויה לרבות דייט.
זה לא עניין כמותי, גם פרופיל בלבד יכול לעשות את העבודה אם הטקסט בו כתוב וערוך היטב, התוכן מעניין ואין שגיאות כתיב.
כמובן שזה לא הדבר היחיד אבל אני יכולה להגיד בלי שמץ של ספק ומתוך נסיון גם בעולם ההכרויות הונילי שהתנאי הזה לא נתון למשא ומתן.

* גילוי נאות - אינטלגנטי מספיק עבורי זה הרבה מעל הממוצע פה בכלוב.
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 30 ביולי 2018
דווקא אני רואה דברים הפוכים.
כל הזמן נשלטות מתלוננות בבלוגים על שולטים שקרנים ומתחזים,
ובפועל הנשלטת לא עושה סינון קפדני לשולט ורוצה למצוא שולט כמה שיותר מהר ואז רק נפגעת
משולט שלא תואם לציפיות שלה.
אז לפי דעתי עדיף לעשות כאן כמה שיותר סינון קפדני.

מניסיון שלי, אני לא מאד פעיל פה ולא מחפש היכרות ועדיין מקבל הדעות מנשלטות שרוצות להכיר אותי
למרות שהן לא יודעות אף דבר עלי.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 30 ביולי 2018
זו המלצה כלל לא תלונה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 ביולי 2018
גם מינו של אדם אינו פרמטר רלוונטי להשגת חוית שליטה טובה ומרתקת.
ובכל זאת אתה לא תפגש עם נשלט במקום נשלטת, גם אם בשיחה פנים אל פנים עמו תצפה לך נפש מסורה עם איכויות מדהימות, פשוט כי אתה לא נמשך אליו ואתה יודע את זה טוב מאוד גם מבלי שתתן לזה צ'אנס.
אז יש כאלו שגובה (או כל מאפיין אחר שציינת) זה התנאי שלהן לקיום אותה משיכה, וזה לא משנה שבתוך הגבר הנמוך ההוא מסתתרת איזו דמות כריזמתית. בלי משיכה זה לא יעבוד עבורן, והן מכירות את עצמן מספיק טוב בשביל לדעת את זה ולחסוך דייט מאולץ ומביך לשני המשתתפים.
מעטות הפעמים שאנשים הגיעו לדייט עם מישהו שידעו מראש ששונה בתכלית ממה שהם נמשכים אליו, ואף דוחה אותם, והיה לזה סוף הוליוודי.
the rain song
לפני 5 שנים • 31 ביולי 2018
the rain song • 31 ביולי 2018
אני מסכימה עם הוא.
בצבא אף אחד לא לוקח מקום מגורים כפקטור כשמישהו מוצא חן בעיניו (זכר או נקבה, תסתדרו כבר(: )
ובלימודים למשל, הגובה לא מהווה סיבה אם לדבר ולהכיר אנשים.
וכך כל האנשים שפגשתי בחיים. ההיכרות היתה נטו ולא, לא תמיד הם נראו הכי טוב בעולם. אבל הם היו מעניינים ודיברנו ולפעמים זה הפך לסתם ידידות ולפעמים גלש לאהבה ומשיכה שנבנתה עם הזמן.

רק בוירטואליה נוצר הרושם שכל הנתונים צריכים לעמוד בסטנדרט הכי גבוה שיש מייד עם המילה הראשונה.
שאם תחדד ונדייק את כל השאיפות, הרצונות, הצרכים + טעם אישי של חתיך עולמי ונהיה סבלנים מספיק - נמצא אותו.

בסופו של דבר את יחסי השליטה גיליתי דרך פרטנרים שפגשתי בחיים, הרבה לפני האינטרנט והחוויות הכי טובות שלי נוצרו איתם.
נכון שלא קראנו לזה ככה ושום דבר לא הוגדר ומודר בדיוק אבל - היה כיף.

בוירטואליה פגשתי אנשים שכתבו הרבה דברים, התנסחו בכרטיס או בבלוג. הבטיחו הבטחות מכאן ועד הודעה חדשה ולא הצליחו לעמוד בשום דבר.

ולמי שכתב שבגלל שנשים (או גברים) נפגעות אז צריך עוד יותר לסנן רק אומר שאילו היו מקדישות זמן להיכרות ולא רצות לחוות, היו הרבה פחות נפגעות (ונפגעים).
    התגובה האהובה בשרשור
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 31 ביולי 2018
ברגע שהבסיס נראה סביר, ויש כימיה בשיחה.
כוס קפה או סשן היכרות נראים לי השלב המתבקש הבא.
איה74
איה74 • 31 ביולי 2018
השאלה שלך היא על חשיבותו של מראה חיצוני ביחסי שליטה?

מי שמראה חיצוני חשוב לו, או פרמטרים ספציפיים, לא חשוב אם אלו יחסים בדסמים או ונילים. גם לא משנה באיזה צד של השוט נמצאים. לא חושבת שזו קפריזה של נשלטות בלבד.

(דרך אגב גם גיל הוא פרמטר שמעריכים יותר מידיי).

הגילוי הנאות שלי, אצלי זו לא קפריזה. על עקבים אני 1.85, ברור שרק 1.90 ומעלה יתקבלו. ?