בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו אחוז האנשים בישראל המתעניינים בבדסמ ?

עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 5 באוג׳ 2018
אם הייתי בונה מערך מחקר לזה... כאמור, אני חושב שהייתי מחלק את זה לשני ממדים של פנטזיה ופרקטיקה. בשניהם הייתי בודק את רמת הפעילות (כמה אותו אדם מפנטז או עושה סקס) ואת השכיחות מתוך הפעילות של פעילות בדסמית. הייתי גם רוצה שכל אדם יסמן איזה פרקטיקות שגורות אצלו (קשירה קלה, קינבוקו, השפלה, חניקה וכיו"ב). לבסוף הייתי מודד את ההיבט של הזהות. איך הוא מזדהה? דום, סאב, סוויץ, וניל, אחר?
אולי יתגלה ככה שיש הרבה ונילים שעושים שימוש בפרקטיקות בדסמיות, או להפך, שחלק מה"קהילה" בעצם לא בדסמית יותר בהרבה מהכלל?
זה יכול להיות מרתק.
עקרב שתלטן​(שולט)
עקרב שתלטן​(שולט) • 5 באוג׳ 2018
רגע.....תן לי לבדוק..........
16.87%

אני מקווה שעכשיו אתה רגוע ותוכל לישון טוב הלילה.

מוגש כשירות לציבור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עכבר כתב/ה:
אם הייתי בונה מערך מחקר לזה... כאמור, אני חושב שהייתי מחלק את זה לשני ממדים של פנטזיה ופרקטיקה. בשניהם הייתי בודק את רמת הפעילות (כמה אותו אדם מפנטז או עושה סקס) ואת השכיחות מתוך הפעילות של פעילות בדסמית. הייתי גם רוצה שכל אדם יסמן איזה פרקטיקות שגורות אצלו (קשירה קלה, קינבוקו, השפלה, חניקה וכיו"ב). לבסוף הייתי מודד את ההיבט של הזהות. איך הוא מזדהה? דום, סאב, סוויץ, וניל, אחר?
אולי יתגלה ככה שיש הרבה ונילים שעושים שימוש בפרקטיקות בדסמיות, או להפך, שחלק מה"קהילה" בעצם לא בדסמית יותר בהרבה מהכלל?
זה יכול להיות מרתק.

לפני שבוע, בערך, בדקתי את השאלה של אחוז הלהט"ב באוכלוסיה. התשובות מאוד מגוונות, כשחלק לא מבוטל מהשונות נובע משימוש במתודולוגיות שונות.
אחת מהן מבדילה בין פעילות מינית וזהות מינית. ואז, באחד הסקרים, 36% מהגברים קיימו יחסים מלאים והגיעו לאורגזמה עם גבר אחר, אבל רק משהו כמו 5% הזדהו כהומואים ועוד פחות כבי-סקסואלים (בדןמה לשאלה האם גבר שנהנה מפורסד בי נמשך או לא נמשך לגברים).
אז זה די דומה להבדלות שאתה מתאר, ומוביל לשאלות מעניינות מאוד על עצמנו ועל החברה. ומדגים את הקושי באיסוף נתונים.
(מי שרוצה את המספרים המדויקים יכול למצוא אותם בוויקיפדיה)
abir
abir • 5 באוג׳ 2018
ראש השבט כתב/ה:
גם אני פעם ניסיתי לברר ..
בכדי לברר פעלתי אחרת , יש לציין שמאז עבר זמן רב, אבל בני אדם לא משתנים מהר מידי
בבדיקה שעשיתי שלחתי הודעה ברורה ומפורטת בנושא בדסמ . כפי שאני רואה ומרגיש אותו לפחות..
ל100 נשים באתר הכרויות..

אז, מתוך ה100.. חזרו 4 בקללות
8 כתבו שניסו פעם ולא מתאים להן..
2 חזרו והביעו התעניינות
עם אחת מהן הייתי 4 שנים
עם השניה כמה חודשים אבל עד היום אנחנו בקשר חברי קבוע..

אז אולי זה מקומי וזמני.. אבל לדעתי די ממצא

הגישה בה נקטת מעניינת מאד.
מסתבר שגם בניסוי האמפירי הזה שעשית הגעת לתוצאה יחסית דומה למה שהגעתי במחקרון שלי.
ע"פ הניסוי שלך הגעת ל - 2% מהפניות. זה קצת יותר גבוה ממה שאני הגעתי וכלל רק פניה לנשים ולא לגברים אבל בכל זאת זה נתון שבהחלט יכול להעיד את מספר חובבי הבדסמ בישראל.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 5 באוג׳ 2018
מתודולוגיה, סטטיסטיקה, מערך מחקר... עפנו על עצמנו בדיון הזה.

אז ככה...
צריך שאלה שעוסקת במידת ההתעניינות בבדסמ:
במידה רבה מאוד, במידה רבה, במידה בינונית, במידה מעטה ובכלל לא.

ובהגדרה של אדם את עצמו, " האם אתה מגדיר את עצמך כבדסמי?"
במידה רבה מאוד, במידה רבה, במידה בינונית, במידה מעטה ובכלל לא.

צריך לבדוק אם יש שאלון שעבר מבחן מהימנות ותוקף שבודק משיכה של אדם לתחום.
abir
abir • 5 באוג׳ 2018
באמת עפנו על עצמנו icon_smile.gif
Erykah
Erykah • 5 באוג׳ 2018
abir כתב/ה:
ראש השבט כתב/ה:
גם אני פעם ניסיתי לברר ..
בכדי לברר פעלתי אחרת , יש לציין שמאז עבר זמן רב, אבל בני אדם לא משתנים מהר מידי
בבדיקה שעשיתי שלחתי הודעה ברורה ומפורטת בנושא בדסמ . כפי שאני רואה ומרגיש אותו לפחות..
ל100 נשים באתר הכרויות..

אז, מתוך ה100.. חזרו 4 בקללות
8 כתבו שניסו פעם ולא מתאים להן..
2 חזרו והביעו התעניינות
עם אחת מהן הייתי 4 שנים
עם השניה כמה חודשים אבל עד היום אנחנו בקשר חברי קבוע..

אז אולי זה מקומי וזמני.. אבל לדעתי די ממצא

הגישה בה נקטת מעניינת מאד.
מסתבר שגם בניסוי האמפירי הזה שעשית הגעת לתוצאה יחסית דומה למה שהגעתי במחקרון שלי.
ע"פ הניסוי שלך הגעת ל - 2% מהפניות. זה קצת יותר גבוה ממה שאני הגעתי וכלל רק פניה לנשים ולא לגברים אבל בכל זאת זה נתון שבהחלט יכול להעיד את מספר חובבי הבדסמ בישראל.

הניסוי שערך ראש השבט מעניין מאוד, אבל התוצאות שלו הן לא 2%, והוא אינו תומך בהשערה שלך. עבור פניה מהסוג הזה ובנושא כזה באתר היכרויות, לגבי כל הנשים שלא הגיבו בשום אופן (הרוב המוחלט) אתה לא יכול להסיק חוסר התעניינות בבדס"מ, אתה יכול להסיק חוסר רצון להגיב להודעה.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 6 באוג׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 6 באוג׳ 2018
Baby Emily כתב/ה:
ע"פ הבחירה ביבי כל פעם מחדש, מעל 50%.

אוי, לזכר הימים היפים...
הגעגועים לאוטובוסים המתפוצצים, המחבלים המתאבדים, ההגירה ההמונית של מחבלים לארצנו, תפיסת "קורבנות השלום" המקודשת, התקשורת המגויסת, הפינויים ללא הסכם, ראשי הממשלה שמוכרים את הארץ בשביל להימנע מחקירות, המסתננים שחודרים לישראל ללא הפרעה, המיתון, קבר יוסף, סתימת הפיות וההתנשאות המפאיניקית של "הלכה לנו המדינה", ו"צריך להחליף את העם"...

אוי כמה היו החיים יפים אז, הגעגועים הגעגועים icon_sad.gif
החופשי​(אחר)
לפני 5 שנים • 6 באוג׳ 2018

נתון נוסף שכדאי להכניס למשוואה

החופשי​(אחר) • 6 באוג׳ 2018
לדעתי ככל שהשנים חולפות ובקשר ישיר להתפתחות הטכנולוגית, כמות האנשים שנמשכים לתחום גדלה, ככל שעובר הזמן בני נוער נחשפים ליותר אלימות (משחקי מחשב וכדומה), ולפורנו מגיל הרבה יותר צעיר, לדעתי דבר זה משפיע על נפש האדם, וגם בחיי המין זה בא לידי ביטוי,
אם התזה שלי נכונה, הדור שגדל עם סמארטפון ביד, יהיה יותר בדסמי מהדור שגדל על אסקימו לימון.
עכשיו כשהדור הזה עוד צעיר כנראה אין פער, או שיש פער הפוך, אבל כשהם יגדלו אני רואה את זה קורה.