שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא צריך פרה בשביל כוס חלב

נולדתי לעבדות​(נשלט)
לפני 5 שנים • 8 באוג׳ 2018

לא צריך פרה בשביל כוס חלב

שלום לכולם מכל קצוות הקשת התפקידים והמעמדות שלום לאוחזים ואוחזות בשוט שלום לסופגים וסופגות את צליפות השוט
אינני כותב סיפור ולא שירה אלא כותב על משהו שנופל בין כסאות הפורומים ומשום כך בחרתי לכתוב בפורום כללי
תוכן זה בוודאי נוגע לרבים מאיתנו חברי הקהילה ובפרט לרבים מהעבדים/נישלטים, וסליחה אם אני חוטא להגדרות ולמינוחים
חשוב לי לומר כי אינני חלילה מתיימר לחבוש את כובע הפרשנות או הידענות אלא מביע דיעה אישית בלבד.
רבים מבינינו יודעים עד כמה קשה לעבד למצוא שולטת (דווקא חיבור בין שולטת לנישלט הוא הקשה ביותר) ואינני חלילה מלין על כך משום שברור לי כי ישנן הרבה סיבות המצדיקות את הקושי הזה וברובן האשם בנו העבדים.
חלק מהסיבות נטולות אשמים וחלקן מכורח הנסיבות. ואמנה חלק מהן.
ישנן המתחזים לעבדים על מנת להשיג במירמה דבר מה, ותופעה זאת הבאישה את שמם של העבדים בעיני השולטות, ובשל כך הניפגעים הם העבדים הטובים.
ישנם עבדים עם מיגבלות כאלה או אחרות כמו מיגבלת זמן מיגבלה פיזית מיגבלת ניידות, ויש לחלקם מיגבלה הנובעת מתועלת מצומצמת שניתן להפיק מהעבד המוצעת למלכה ובפרט בתחום העשייה הדורשת ידע וכישורים.
מיגבלה הנובעת מעבדים עם תנאים ודרישות וכו אשר אינן עולות בקנה אחד עם עקרונות המלכה וערכיה.
לא נעדר חלקן של המלכות/השולטות(סליחה אם מישהו לא מתחבר למינוחים) ביצירת הקושי המדובר, וזאת בשל מספר סיבות כמתואר מטה, אך אוסיף ואומר כי גם בצד זה תופעות אלה בחלקן הקטן מוצדקות חלקן נטולות אשמים וחלקן נובע מכורח הנסיבות.
בנות שקמו בבוקר והחליטו שהן מלכות מבלי שניחנו בתכונות נאצלות, ומצב זה נועד לכישלון בעודו באיבו.
בנות הרואות במעמד מלכה כדבר המשמש לקידום מצבן הפיננסי(אין הכוונה חלילה למלכות עובדות).
בנות החוששות לאמץ ולקחת תחת חסותן עבד משום אותם מתחזים(בצדק).
בנות ללא מיקום(חשוב לחלק מהעבדים).
בנות המתנערות מהצהרות בכל הקשור להדדיות(אם וכאשר דובר בזה).
וכמובן חוסר תאימות גיל עדה מראה
ועוד ועוד...
וכאשר סוף סוף מבשילים התנאים ליצירת קשר בין נישלט לשולטת הרי שתחילתו נועדה לבחון התאמות מעשיות, ובדרך כלל הקשר המעשי מחזיק בין מיפגש אחד לשלושה מפגשים, וזאת משום שההתאמה בין עבד לגבירה אינו פשוט כהיכרות ונילית.
חיבור בין נישלט לגבירה מצריך התאמות רבות ואישיות.
הצדדים מגלים שהמראה לא מתאים או שאין מיקום(למי שחשוב) או שהמיקום מרוחק או שאין דיסקרטיות או שאין את התבלין הטבעי של שולטת/נישלט או שהנישלט חסר תועלת מעשית חסר פנאי חסר אופי של עבד או שצצות דרישות מצד העבד או שהשולטת אינה מקיימת דבר שסוכם או שהנישלט פתאום מבין שישנן דרישות מצד המלכה הכרוכות בהוצאה כספית משמעותית במיצטבר.
אם נסכם נמצא שהעלות היא לא זניחה בהתחשב בפשרות במרחק בהשקעה כספית בזמן הרב המוקדש לקשר, הרי שהמחיר במצטבר גדול בהרבה מהמחיר הנידרש לשלם למלכה בתשלום, ובדרך כלל התמורה המיתקבלת ממלכה בתשלום אף טובה יותר לשני הצדדים, וחוסכת התעסקות הגוזלת זמן ומשאבים.

המיפלט המוצע בזאת אינו חלילה מכוון לניצול מכל סוג שהוא, אלא מכוון להדדיות הסכמה גמול כבוד והתנהלות ידועה ועקבית.
מלבד הכדאיות בלהשתמש בשרות המוצע על ידי מלכות עובדות, אתאר אפשרות נוספת אשר בה התנסיתי ולא התאכזבתי ואשר חסכה מימני את כל המתואר לעיל.
לפני זמן מה נזדמנתי במיקרה בשעת לילה מאוחרת לאזור התחנה המרכזית בתל אביב ונתפנה לי זמן בין עניין לעניין.
בזמן הזה החלטתי לסייר מעט ברכבי במחשכי עמק הבכא, והופתעתי לראות עלמות חן (יצאניות) בעלות מראה משובב לב אשר כל עבד היה משווע למלכה בעלת מראה שכזה, וניכר כי התנהגותן אינה מחזקת ואינה תומכת בדיעה הקדומה אשר דבקה בדרי המיתחם.
גמלה בי המחשבה לגשת למישהי ולשאול אותה אם קיימת אפשרות למיפגש עבד מלכה בתשלום.
כן כן אין לי ספק שיש מי שיטען/תיטען כי מיפגש שכזה אמור להתקיים בין שני צדדים מביני עניין.
גם נכון אך תלוי למי...
עבורי בכל אופן המראה הוא הגורם המכריע, וכמעט כל שאר הגורמים מתגמדים לעומתו.
כמובן שלא הייתי מעלה על בדל מחשבתי את האפשרות לפנות למישהי שנראית מצויין אך מתנדנדת כעלה נידף ברוח, מסיבות מובנות אני מניח...
וכך אכן היה, ניגשתי למישהי ועם מעט חשש העזתי לשאול ולהפתעתי נעניתי מייד בחיוב המלווה בחיוך סמוי המעיד על שובבות משהו...
"כן בטח אתה לא הראשון יש לי כמה קבועים אני אוהבת את זה"
שאלתי אם יש מקום אמרה יש מקום שקט שאלתי כמה? המחיר מאוד התאים לי אמרתי אוקי היא קפצה פנימה התישבה והחלה לכוון אותי אל היעד.
לא אכנס לתאורים אך אוכל בהחלט לומר שהייתי כל כך מופתע לטובה מהתנהלות הסשן ואז גמלה בי ההחלטה להמשיך להשתמש בשרותיה של אותה יצאנית, החלפנו טלפונים ולאחר מספר פגישות בוני אמון שהתקיימו במחשכים הפכתי להיות העבד בית שלה, דבר המסב גם תנאים טובים עבורי לקיום סשן וגם מתגמל אותה בכך שהיא כמובן מקבלת את שכרה הכספי עבור הסשן וגם נהנית מביצוע מטלות ומשימות בביתה בחינם.
מה חסכתי?
לאור האמור כל אחד יעשה את החישובים שלו וימצא את היתרונות (או החסרונות)
אני בכל אופן מוצא בהתחשב בצרכים שלי כי "חמתה מרובה מצילתה"
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה על הביקורת, אבל ניתן היה פשוט לומר:
"חבר'ה, הייתי אצל מלכה בתשלום וזה דווקא היה סבבה. מצאתי דווקא בתחנה מרכזית. אני ממליץ"
מקווה שיהיה לך טוב איתה או עם אחרות. למי שמתאים, זה נשמע נהדר. המלצה אישית היא לא לוותר על הניסיון למצוא מישהי "אמיתית" (המילה הכי טובה שמצאתי, לא שיפוט). אחת הבעיות שעלולות להיווצר היא חוסר יכולת להתקשר לבנאדם שלא משלמים לו והקשר נמשך מעבר לתשלום.
המון אושר לך
נולדתי לעבדות​(נשלט)
דרקן
תודה על האיחול
כמובן שאין זה גורף יש תמיד יוצא מן הכלל
אתה לדוגמא משוייך אך אני בטוח שעברת לא מעט עד שהגעת לשיוך הנוכחי
כוונתי היא לא רק להציע אלא גם להציף דברים אם עוררתי מישהו מתרדמתו הרי שבאתי על שכרי
מסכים בהחלט שאין תחליף מאשר למצוא מישהי אמיתית אך כל האמור מתייחס לאלה שזקוקים בינתיים למשהו לאלה שבינתיים בשלב החיפוש המייגע
לא זכור לי שהתייחסתי לקשר עם מישהי שלא משלמים לה
למה לדעתך עלול להווצר קושי בקשר עם אדם שלא משלמים לו? אשמח אם תרחיב בעניין זה
תודה
ותודה על תגובתך
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 באוג׳ 2018
בואו נעשה סדר בעניינים, יחסי שליטה אלו לא. יש לך פנטזיה שבה אתה מגלם תפקיד נשלט, אבל כשאתה שולט על ההתנהלות מא' עד ת'.
כל השקעה בהיכרות עם השולטת שדורשת ממך לצאת קצת מאזור הנוחות שלך ולא לעשות רק מה שמתאים לפנטזיה שלך זאת טרחה מבחינתך, אתה מתאר את זה במילים "גזילת זמן ומשאבים". אתה מדבר על כך במונחים של תמורה ותועלת ביחס ל"השקעה" כאילו שזאת עסקה ולא יחסים נרקמים, ומופתע לגלות לשולטת יש דרישות ממך ושהיא קובעת את הטון שלא אמור להיות הדדי ולזכות אותך לתגמול מיידי (ראבק, זאת המהות של השליטה הנשית. היא *שולטת* בעניינים ואתה מציית בהתאם לגבולות שסוכמו ביניכם).
ונשים שלא עומדת בציפיותך הן כמובן "בנות שקמו בבוקר והחליטו שהן מלכות מבלי שניחנו בתכונות נאצלות", כאילו שבאמת יש בידך מדד אובייקטיבי לתכונות הנדרשות משולטת, ולא במקרה שלכל אחת יש את הבדס"מ שלה. או שחלילה הן פשוט נולדו לעדה הלא נכונה מבחינתך ואז הן אוטומטית פסולות, כאילו זה באמת פקטור לאיכות השליטה.
אנשים שרוצים שהפנטזיה שלהם תוגש להם על מגש של כסף מבלי שיצטרכו לצאת מאזור הנוחות, להשקיע ורחמנא ליצלן באמת להישלט, זה סוג האנשים שהולכים למלכות בתשלום (או במקרה שלך פשוט יצאנית מהרחוב שלא באמת עוסקת בזה, פשוט צריכה את הכסף ולכן תספר לך את מה שאתה רוצה לשמוע), לכאלו שמגשימות פנטזיה לפי דרישת הלקוח המשלם, ומן הסתם לא מביאות את הצרכים שלהן למשוואה כי מדובר בשירות שאתה שילמת עליו לכן בידיים שלך איך הוא יתנהל. היא מתאימה את עצמה לציפיותך שהרי אם היא תעשה משהו שלא לרוחך אתה תקח את הכסף ותלך. אתה שולט בעניינים גם אם אתה קורה לה "המלכה", היא מתאמצת להתאים עצמה עבורך ולא אתה עבורה. הרי בנינו, נכון היא לא העלתה שום פטיש פרטי משלה וזה התנהל באופן "מפתיע" סביב הפנטזיות שלך? נכון שהיא לא העזה לדרוש שום דבר שרק היא תפיק ממנו עונג ועבורך יחשב "גזילת זמן ומשאבים"?
אתה מגיע כשאתה רוצה והולך כשאתה מרגיש שמיצית. אתה לא מתעניין בה מעבר למפגשים, וגם היא לא מעוניינת לראות אותך אם תופיע בלי מזומנים.
כל הצדדים שלמים עם הנעשה? תהנו. אבל בוא תקרא לילד בשמו, אלו לא יחסי שליטה. זאת הגשמת פנטזיות בתשלום.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נולדתי לעבדות כתב/ה:
דרקן
תודה על האיחול
כמובן שאין זה גורף יש תמיד יוצא מן הכלל
אתה לדוגמא משוייך אך אני בטוח שעברת לא מעט עד שהגעת לשיוך הנוכחי
כוונתי היא לא רק להציע אלא גם להציף דברים אם עוררתי מישהו מתרדמתו הרי שבאתי על שכרי
מסכים בהחלט שאין תחליף מאשר למצוא מישהי אמיתית אך כל האמור מתייחס לאלה שזקוקים בינתיים למשהו לאלה שבינתיים בשלב החיפוש המייגע
לא זכור לי שהתייחסתי לקשר עם מישהי שלא משלמים לה
למה לדעתך עלול להווצר קושי בקשר עם אדם שלא משלמים לו? אשמח אם תרחיב בעניין זה
תודה
ותודה על תגובתך

קודם כל, באופן כללי, מדובר בקשר שאינו באמת הדדי. אתה מביא את הצרכים שלך, אבל הגברת שמולך לא מביאה את שלה (מלבד הצורך הכספי) . כאנלוגיה, נסה לחשוב על ההבדל בין פסיכולוג לחבר טוב. שניהם יקשיבו לך, ייעצו לך, יתמכו בך וכן הלאה. אבל החבר גם יביא את ענייניו שלו ויצפה ממך לאותם דברים, בעוד הפסיכולוג נמצא שם רק בשבילך ואינו מביא את בעיותיו לשולחן (ברור שיש הבדלים נוספים). הגברת אינה מצפה ממך למלא את צרכיה, היא אפילו אינה מצפה לאורגזמה או הנאה.
שנית, ספציפית ליחסי שליטה, היא לא תדרוש ממך כלום, אלא רק תנסה למלא את הרצונות שלך. שולטת "אמיתית" (שוב, במרכאות) תדרוש ממך למלא את הרצונות שלה, ובהחלט ייתכן שתדרוש ממך דברים לא נעימים. הקשר עם השולטת אינו נגמר ברגע ששילמת, הוא ממשיך. הוא קיים מעבר לסשן. היא עשויה לשלוח הודעה באמצע היום, מה שהשולטת בתשלום לא תעשה, היא נעלמת כששילמת לה.
אפשר להראות עוד הבדלים, אבל העיקר הוא ההבדל בין קשר אנושי, מערכת יחסים עם רגשות והדדיות, לבין עסקה כספית. ובשליטה, ההבדל מוקצן עוד יותר.
אז אחרי שהתרגלת לקשר בתשלום, האם לא תחווה קושי מול אישה לה אינך משלם? הפחד שהיא תדחה, כי זו שמשלמים לה לא מסרבת. דרישה שלא נוח לך איתה, מול זו שרק מתחשבת בך ללא תמורה (חוץ מכסף). צרכים רגשיים ותקשורת אמיתית, מול מישהי שרק ממלאת שירות, תפקיד. ועוד.
חשוב לי להדגיש שאיני שופט ובאמת מקווה שזה יעשה לך רק טוב, אבל כדאי להיות מודע.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני רק הערה קטנה: אתה הולך לזונה ומשלם לה, ומעמיד פנים שזה קשר שליטה?
אין בעיה עם זה משום כיוון, רק הבה נקרא לדברים בשמם: היא משרתת אותך ולא ההפך
נולדתי לעבדות​(נשלט)
Archangel
אולי תופתעי אך אני מסכים עם תפיסתך
אם כי ישנן הסתייגויות
לא נתת דעתך למצב בו בתהליך יצירת הקשר הראשוני הועלו סיטואציות והצדדים הסכימו כי התרחישים רלוונטים אך הלכה למעשה לא מומש דבר על ידי אחד הצדדים...
או שאחד הצדדים נתן תאור מסויים או שהציע שרות מסויים ובפועל פני הדברים שונים בתכלית
כוונתי לשני הצדדים
גם לעבד יש דרישות עד כמה שזה יישמע צורם
אני מאמין שיש עבדים שלא ירצו לדוגמה מישהי שמנה למשל
אז מה היית אומרת על עבד שכזה?
נולדתי לעבדות​(נשלט)
אני מסכים בהחלט גם עם דבריכם דרקן ושיר כאב
אך אומר כי היו לי קשרים כפי שאתם מתארים קשר בין שולטת ונישלט שלא בתשלום על פי הכללים והערכים המקובלים וקשר זה החזיק שלוש שנים עד שהחליטה לחזור בתשובה ונישאה לבחור ישיבה
אני מייחל שוב לקשר שכזה
אני מאמין שאילו היה מתאפשר לי שוב קשר שכזה הרי שהוא היה מתנהל אחרת ולא כפי שתארתם ביני ולבין אותה יצאנית ובצדק
משום שבקשר שהיה לי היו כל המרכיבים אותם שנינו הצטרכנו
הקירבה הגאוגרפית המראה האופי ואופן ההתנהלות כמקובל בקשר שכזה (לדוגמה דיסטאנס) היה אמון וכל צד ידע מה הוא מקבל אם כי הגמישות היית כמובן לטובת השולטת באופן ניכר
גם קשר בין שולטת ונישלט מושתת על העקרון של תן וקח כמו כל דבר אחר והצדדים יודעים מה התקבול מהאחר
ואגב אותה יצאנית כן מעוניינת במיפגשים בביתה לצורך נקיון תחזוקה וכו ללא קשר לשרות בתשלום זה באמת אינטרס של שני הצדדים
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
מתוך היכרות ואפילו קרובה, נראה לי שהנקודה העיקרית היא שמבחינתך לא מדובר בקשר בין בני אדם, שיכול גם שיהיה חברי לפני שיהיה בדסמי, אלא במפגש אינטרסים מחושב עד הספרה המאה אחרי הנקודה העשרונית.
מאליו יובן שדבר כזה מתקיים בעיקר עם נשים עובדות, זונות או שולטות בתשלום. שם הכל ברור ואין מקום לטעויות בעניין זה.
כי אחרת, מי יודע על מה תיפול?
חלילה השולטת עוד עלולה להתבלבל ולראות בך אדם ולא נשלט icon_smile.gif