סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשירות

מלמד​(שולט)
לפני 5 שנים • 12 באוג׳ 2018

קשירות

מלמד​(שולט) • 12 באוג׳ 2018
היי מישהו היה במפגש קשירות אשמח לדעת איך זה עובד
קינבה
קינבה • 12 באוג׳ 2018
אתה מוזמן למפגשים שלנו: http://kinbaku.co.il
לנו יש מפגשים ברחובות ומידי פעם בתל אביב. בשעה הראשונה בדרךך כלל יש לנו הדרכת מתחילים או/ו סיעור מוחות משותף למתקדמים יותר. כל אחד חופשי לעשות כרצונו, מותר עירום, מותר לצלם בהסכמת המשתתפים ואם המשתתפים רוצים ניתן לזרום לסשן.
אצלינו יש דגש משמעותי על בטיחות, על הסכמה, מרחב בטוח, אפס סובלנות להטרדות,הצקות או צילום תמונות ללא אישור מראש. נוסף על כך יש סדנאות ושיעורים אישיים. כל הפרטים באתר.
יש עוד מפגשים בתל אביב, חדרה, חיפה וירושלים אבל אין לי מושג מה הולך שם.
מלמד​(שולט)

קשירות

מלמד​(שולט) • 12 באוג׳ 2018
תוכל בבקשה לתת לי פרטים?
קינבה
קינבה • 12 באוג׳ 2018
כתבתי לך לינק לאתר, יש שם את כל הפרטים ואם תצטרף לרשימת תפוצה תקבל עדכונים.
אנחנו גם מפרסמים בכלוב בבליינים.
BadIsGood​(שולט)
לפני 5 שנים • 19 באוג׳ 2018
BadIsGood​(שולט) • 19 באוג׳ 2018
אספר מעט מניסיוני האישי במפגש כזה.
מתכנסים במקום כזה או אחר, אני הייתי במפגש של קשורימות (אמור להיות מפגש נוסף בעוד כשבועיים)
מחוויותי שם אנסה לתאר את הצורה שבה זה התנהל:

אתה מגיע למקום (במקרה הזה בירושלים במרכז לגאווה וסובלנות), יש כיבוד קל לאירוע בעלות סמלית של 20 ש״ח (בהפקה הזו).
אנשים *מאוד* חיוביים, ויש הרבה מינגלינג בתחילת האירוע עם רוב האנשים, (יש גם אנשים יותר ביישנים כמו בכל מקום), משוחחים על קשירות וכן דיבורים אחרים.
חלק מזדהים בשמם האמיתי, וחלק בכינוי. יש המון קבלת האחר, ופתיחות.
המון מגיעים בזוגות, אך ישנם קושרים.ות ונקשרים.ות המגיעים לבד, ובמהלך המינגלינג מכירים ומנסים יחד, לא נתקלתי בקושר.ת / נקשר.ת שנשארו לבד באירוע.

בתחילת האירוע ישנה הדרכת בטיחות לאנשים עם פחות ניסיון המתארת את הנזקים שיכולים לקרות, איך למנוע אותם, וכיצד להיות בבקרה במהלך הסשן.

לאחר מכן ישנה הדרכה כללית על קשר ספציפי/גישה וכיוצב, כל מפגש highlight שלו.
לאחריו מתנסים וקושרים, כאשר המדריכים עוברים בין המשתתפים ומסייעים להם ברעיונות, בביצוע של קשר כזה או אחר וכו.
אישית מאוד נהניתי, הכרתי אנשים מדהימים ועשיתי עבודה יפה icon_smile.gif
ממליץ בחום לנסות
    התגובה האהובה בשרשור