ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות, עבד מאחר

סוטרת באהבה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 13 באוג׳ 2018

שאלה לשולטות, עבד מאחר

סוטרת באהבה​(שולטת) • 13 באוג׳ 2018
עבד מאחר כרוני, שאיחר ב20 דק' בפעם השנייה בתוך שבוע, כשבפעם הראשונה איחר בלמעלה מחצי שעה,
הייתן שולחות אותו חזרה הביתה כעונש? (מגיע במיוחד מירושלים לראשל"צ)
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 13 באוג׳ 2018
אם הוא עבד שעבר את גיל 40 ומאחר אז זה חמור מאוד
אם הוא מתחת ל 40 אז מותר לו עדיין לאחר
שוטרת*
שוטרת* • 13 באוג׳ 2018
ככה סתם לשלוח הביתה? לא.
הייתי מכינה לו פתקי משימות, מריצה אותו מעיר לעיר (בהנחה ויש לך מכרים מכל מיני ערים שונות), ומתזמנת אותו. כל איחור מוסיף לו עוד יום בו הוא : לא יראה אותך(לא ידבר איתך/ יממות לגבר אחר לפני שהוא מסיין אותך.. לכי על האופציה הגרועה מבחינתו .
והיד נטויה .
שולמית ש
שולמית ש • 13 באוג׳ 2018
תראי אצלי מי שמאחר חוטף עונש רציני.
למשל דקת איחור 2 הצלפות
20 דקות איחור 40 הצלפות...

אצלי כולם דייקנים ביותר!♡
המלכה החרדית♡
סוטרת באהבה​(שולטת)

שלפעמים סיגר זה רק סיגר

סוטרת באהבה​(שולטת) • 13 באוג׳ 2018
רציונאלי ולא במקרה כתב/ה:
ואני קראתי :
שאלה לשולטות, עבד מאחור...
מה פרויד היה אומר על זה ?
גולייט

עונש מקורי

גולייט • 13 באוג׳ 2018
דבש מושך את הזבוב יותר ממלח, לא ככה? במקום להתנפל עליו בזעמך אני הייתי ממליצה לתת לעבד "הצגה קטנה" מתוכננת היטב.
לפני שהוא מגיע תקראי לעבד נוסף ותגידי לו להתחבא בבית.. וכשהעבד המאחר מגיע באיחור תתנפלי עליו בחיבוקים בליטופים במחמאות,
תגידי לו כמה חיכית לו. תחממי אותו קצת שהזין שלו יעמוד בצפייה תקשרי אותו באזיקים וכשהוא עומד שם תני לו לראות איך העבד השני מענג אותך
תסבירי לו שזה העונש שלו לצפות בגופך המהמם , בהנאה שלך ובתשומת הלב שהייתה יכולה שלוicon_smile.gif וניתנת למישהו אחר.
* אפשר לכסות את עיניו של הקשור אם העבד השני לא מעוניין להיחשף.
מבטיחה לך שלא יאחר יותר, בעיקר אם תהיי סלחנית ובסוף כן תתני לו משהו קטן , שלא ירגיש חסר תועלת ומוזנח לחלוטין
קנקן​(אחר)
לפני 5 שנים • 14 באוג׳ 2018
קנקן​(אחר) • 14 באוג׳ 2018
לא מקובל. ממליץ לך לגייס לפחות 10-12 עבדים (לפחות! אפשר פה מהכלוב) ולהחביא אותם בארונות בבית בעירום (עירום שלהם, לא שלך, רק להבהיר). כשהעבד המאחר יגיע, לבקש ממנו לשכב על הרצפה בסלון, ואז לצעוק "ערימה טורקית!" ולראות את התגובה המופתעת שלו בזמן ש-23 העבדים (לפחות!) שהחבאת בארונות יוצאים בבת אחת וקופצים עליו בערימה. חושב שאחרי שישכבו עליו 76 עבדים (לפחות!) הוא יקבל את המסר הנכון: מי שזורע רוח קוצר 5742 ק"ג נשלטים במצטבר של סופה.
    התגובה האהובה בשרשור