שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוג החבל האהוב עליכם

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 שנים • 19 באוג׳ 2018
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 באוג׳ 2018
ולעומת זאת אני ממש מחבב אנשים שמדברים מהפוזיציה, אך לא טורחים לקרוא היטב.

אצל DeGiotto אפשר לקנות חבלים בלתי מעובדים ומעובדים, למי שמתקשים בקריאה באנגלית. יש כמובן הבדל במחירים...

לגבי המידע על השמן המשמש בייצור חבלי ג'וט ועל הקשר שלו לסרטן, אפשר לקרוא כאן - https://amatsunawa.com/jute-batching-oil-en/
(וכן, כגילוי נאות מידע זה מובא באתר של מוכר חבלים גרמני שמכסה את כל תהליך הייצור של החבלים כדי ליצור חבל שנקי מהחומרים האלו).
קינבה
לפני 5 שנים • 19 באוג׳ 2018
קינבה • 19 באוג׳ 2018
גם למעובדים של דז'יטו אפשר ולפעמים רצוי עיבוד נוסף, ולמי שמתקשה בקריאה באנגלית יש מגוון רחב של חבלים שהאדם הסביר לא יודע מה ההבדלים בניהם ומה לבחור. אל תשכח שמוכר מוכר מה שנמכר, מבחינתו ימכור גם חבלי במבה אם יהיו כאלו, לעומתו האדם המנוסה שמשתמש במוצר כבר יודע על מה להסתכל.

לגבי החומרים בתהליך היצור הדבר ידוע לא רק לגרמני, חומרים ביצור משתנים לא רק אצלו. תהיה רגוע.
TheStrider​(סדיסט)
לפני 5 שנים • 20 באוג׳ 2018
TheStrider​(סדיסט) • 20 באוג׳ 2018
KinbakuSemenawa כתב/ה:
חבל כותנה וקוקוס נמתחים ולכן לא מתאימים, חבל המפ לא נמעך ולכן הוא קשה ולא נעים/נוח - משמש רק כמיתר סספנשן מרכזי למשקלים כבדים אם בכלל, או אולי לקישוט הסטודיו. חבל ג'וט זאת הבחירה הנכונה.
אתה יכול להזמין חבלים מ 40 יצרנים שונים בעולם ולבדוק אותם אחד אחד, או להסתמך על הניסיון שלי כי כבר עשיתי את זה.
יש לי 3 חבלים טובים, כולם מיוצרים ביפן. מתוכם אני מעדיף באופן אישי סוג מסויים. מבחינתי כל רכישה כזאת היא באזור 2000 שח שכן מדובר בגליל גדול + משלוח, עמילן מכס וכדומה. אתה מוזמן להכנס לאתר ולקרוא קצת יותר בעניין.
http://kinbaku.co.il/ropes

אבל כל זה נוגע בעיקר לסספנשן ושיבארי לא? הרי אין צורך להוציא הוצאה גדולה ולהזמין מיפן חבלים אם הוא קושר מתחיל שמעוניין בריתוקים או קשירה למיטה וכו? הרי יש כמה וכמה מדרגות התמקצעות עד שמגיעים לסספנשן ושיבארי, לא חבל שיתחיל מההוצאה הגדולה? כמו כן, גליל של ג'וט אינו בדיוק, קומפקטי, לאלה מאיתנו שאין לרשותם סטודיו יעודי לכך זה עלול להיות בעייתי.
קינבה
לפני 5 שנים • 20 באוג׳ 2018
קינבה • 20 באוג׳ 2018
אף אחד לא הציע לך לקנות גליל ג'וט או סט של 12 חבלים.
אם אתה רוצה לרתק למיטה אני ממליץ לך לרכוש אזיקי עור עם ציפוי פרווה נעימים ולסדר משהו לגוף המיטה בין אם חבל לרגלי המיטה שיחזיק את האיזקים או כל שפצור אחר - זה גם יעלה כמה מאות שקלים לאזיק טוב ונוח. למה בכלל להסתבך עם חבלים בשביל דבר פשוט שכזה. אם אתה רוצה סתם לשחק בחבלים תשתמש בכל מה שבא ליד - חבל כותנה זול ופשוט. אבל אם אתה רוצה לקשור דברים פשוטים (בלי סספנשן) כדאי שתשתמש בחבל שמתאים לקשירת גוף, לא נמתח, שמחזיק קשרים נכון, ושמרגיש נכון על הגוף.
אף אחד לא מציע לך לרכוש גליל ב 2000 שח, בשביל זה רוכשים כמה חבלים ואם מרגישים שאוהבים ורוצים עוד אז רוכשים עוד כמה.
פשוט אם אתה כבר מוציא בין 80 ל 150 שח לחבל ההצעה שלי היא להרגיש כמה סוגים ולא לרכוש בעיור מהרשת, תחליט בשביל עצמך אם ההבדלים באיך שהחבל מרגיש שווים לך את ההפרש.
כבר פגשתי הרבה אנשים שמצאו ברשת חבל שיצא להם בערך 45 לחבל אחרי משלוח, אחרי זה הם הרגישו את החבלים שלי והתבעסו שסתם זרקו כסף, טענו בעצמם שההבדל בין החבלים שווה את ההפרש במחיר.
אגב גם אני בעצמי זרקי כסף על כל מיני חבלים מוזרים עד שמצאתי את החבלים המתאימים. אפשר ללמוד מהניסיון שלי ואפשר לבזבז בסופו של דבר יותר כסף כדי ללמוד הכל בעצמך.
לצורך השוואה כמה עולה ויברטור טוב, כמה עולה שוט טוב, כמה עולה... הבנת את הרעיון.
MagisterDolor​(שולט)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
MagisterDolor​(שולט) • 21 באוג׳ 2018
יש לי סט של JUTE שאני משתמש בו לסספנשן, וסט של HEMP שאני אוהב להשתמש בו לקשירות קרקע (משום מה הם רכים יותר מה-JUTE, בניגוד למה שנכתב לפני).
אני מעדיף גם להשתמש בעובי 6 מ"מ על פני 5 מ"מ.