בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא לכם להכיר פה? מה חוויית הכלוב שלכם?

ntrng
לפני 5 שנים • 24 באוג׳ 2018
ntrng • 24 באוג׳ 2018
הכרתי כאן בנות זוג בדסמיות רציניות, סטוצים לא משמעותיים, וכמה מהחברים הכי טובים שלי.

אני לא חושב שבאתר הזה קשה לגברים יותר מאשר בעולם האמיתי או בפלטפורמות היכרויות אחרות. עם זאת, יש כאן הטייה *עצומה* לטובת מי שיודעים לכתוב. זה לא כישרון שיש לכולנו, ולמעשה החיים שלי השתפרו פלאים כשהבנתי שיש אנשים מבריקים, מלאי אהבה וכיפים שלא מבינים את ההבדל בין מקש הנקודה ומקש האנטר.

כמה המלצות מתוך דברים שעזרו לי:
1. בוא במטרה להכיר אנשים ולא פרטנרים לפנטזיה. זה יותר מכבד וגורם לאחרים להתייחס אליך יותר ברצינות אם מעניין אותך קודם כל מי הם.
2. בכלל, עזוב אותך מלבדוק התאמה בדסמית. לא כולנו ישרים עם עצמנו ועם הכלוב לגבי מה אנחנו רוצים. רובנו (כולל אותך...) הרבה יותר פתוחים גם לדברים שלא נמצאים בפלייליסט האישי שלנו כשאנחנו עם מישהו שטוב איתו.
3. יש פיתוי אדיר להשאר בגבולות האתר ולהפוך היכרות לחליפת מכתבים רומנטים. אל תשאר בפנטזיה. בגבולות הכבוד והנימוס לאחרים, חתור למגע פנים אל פנים, שבו אפשר לבדוק בתנאים אמיתיים את מידת הכימיה ביניכם.
4. אל תתייאש. כיף פה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני כבר שכחתי כמה א.נשים הכרתי כאן.
בעיקרון מדובר בחוויה חיובית, למעט הברזות שלדעתי הן עקב חשש ממעבר מפנטזיה למציאות.
או נגיד יחסים שהסתיימו בגלל בעיות שלא קשורות לכאן, לא חושבת שזאת בעיה של האתר..
אולי - אני לא חושבת שאותו מרן שניסה להכיר מכאן בוודאות לא יצליח, הוא סתם הראה כמה להיות חדש זה בעייתי, כשאתה לא מבין את הכללים והלך הרוח.
בהצלחה לכולנו.
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 24 באוג׳ 2018
הכרתי לא מעט מכאן , חלק מן החוויות היו חיוביות מקצתן שליליות .

בסך הכול מעדיף את הסביבה המכונה ונילית להיכרויות , היא בתולית יותר , אותנטית ופתוחה .

לפעמים כיף לדבר עם אישה , ללא כל גינוני המלכות ולמצוא חיבור מדהים . ובשלב מסוים לשאול

אם בן זוג שלך היה מעוניין שתקשרי אותי או תצליפי בו היית עושה את זה ?

מצד שני לכלוב יש גם יתרונות בשבירת מוסכמות מיניות ובשחרור מעכבות .
Douceur
Douceur • 24 באוג׳ 2018
ענו כאן כמה אנשים שהייתי שמחה להכיר, זה בטוח (:
אביב נעורים
אביב נעורים • 24 באוג׳ 2018
הקירות כאן לא יכולים לדבר , הכרתי כאן הרבה מאוד נשים . כולן היו נעימות כלפי . הכי חשוב לדעת מה רוצים ( בהתחלה לא ידעתי מה אני רוצה ) ולפנות בדרך ארץ ובגובה העיניים .
Erykah
Erykah • 24 באוג׳ 2018
הכרתי פה אנשים נפלאים, לא מעט חברים מדהימים לחיים שאני מודה עליהם.

גם פרטנרים יצא לי להכיר פה, אבל כל טענת ה"לנשים יותר קל כי יש הרבה יותר היצע" לפחות בחוויה שלי מאוד לא נכונה, זה מאוד תלוי מה מחפשים, וה"היצע" הוא לא עניין מספרי-כמותי של נוכחים בלבד, אלא גם של מה רלוונטי. זה שאני מקבלת הרבה הודעות, לא אומר שזה מקרב אותי או מקל עליי למצוא את מה שאני מחפשת כשרוב ההודעות הן דוחות, הזויות, או תלושות.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 24 באוג׳ 2018
הכרתי פה גם בנות זוג נהדרות, וגם אנשים טובים בכללי.
תמיד קשה לי להבין את המוניטין הרע של הכלוב בגלל זה, כנראה שצריך פה אינסטינקטים ממש טובים... ולי יש כאלה icon_smile.gif
Erykah
Erykah • 24 באוג׳ 2018
MagisterDolor

אני לא חושבת שלכלוב יש מוניטין רע כמו שהקול שנשמע בהקשר הזה הוא של בעלי התלונות.
לדעתי רוב האנשים שנהנים ממנו פשוט עושים זאת, מתנהלים בפלטפורמה ויוצרים אינטראקציות ומתעסקים בזה ובעצמם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 24, 2018 5:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 24 באוג׳ 2018
Erykah כתב/ה:
הכרתי פה אנשים נפלאים, לא מעט חברים מדהימים לחיים שאני מודה עליהם.

גם פרטנרים יצא לי להכיר פה, אבל כל טענת ה"לנשים יותר קל כי יש הרבה יותר היצע" לפחות בחוויה שלי מאוד לא נכונה, זה מאוד תלוי מה מחפשים, וה"היצע" הוא לא עניין מספרי-כמותי של נוכחים בלבד, אלא גם של מה רלוונטי. זה שאני מקבלת הרבה הודעות, לא אומר שזה מקרב אותי או מקל עליי למצוא את מה שאני מחפשת כשרוב ההודעות הן דוחות, הזויות, או תלושות.

מסכימה.

כשמצמצמים את ההיצע למימדים הריאליים שלו, הפער מצטמצם.
יכולה לומר שלאורך השנים היו לי שתי מערכות יחסים ארוכות ורציניות מכאן ועוד הכרויות קצרות יותר - כשברוב הפעמים החוויה היתה חיובית - גם כשלא היתה התאמה..
נדמה לי שהבסיס הוא בסינון המקדים וכמו שאמרו קודם - בהבנה מה מחפשים.
מפית​(אחר)

לא ממש ניסיתי לרוב הייתי בזוגיות

מפית​(אחר) • 24 באוג׳ 2018
אבל היו פה שיחות עם המון תוכן והיה מורגש שבצד השני יש אדם טוב. הכרתי פה ידידה ממש טובה ועוד מישהי שהייתה קצת לא אפויה. בגדול אני חושב שאנשים הם אנשים בכל מקום.
פה או בחוץ.