לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 30 באוג׳ 2018
בדרך כלל מדברים על המוני הגברים החרמנים שפולשים למסיבות האלו, אבל מה עם עיתונאיות וניליות שבאות לעשות מחקר אנתרופולוגי ולראות את הקופים מחוץ לכלוב?
https://www.onlife.co.il/relations/sexuality/164158
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 30 באוג׳ 2018
זה לא הפרסום של "המלכה ניצי"? היא העלתה את זה לפורום לפני כמה ימים...
סקרנית מדי
סליחה- "ניצי המלכה המתוקה"
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
בכניסה למאה שערים יש שלט שמבקש לא לצלם בשכונה, כי אלה בני אדם שחיים את חייהם ולא גן חיות.
עכבר, אני מבין שהתחושה שמישהו חוקר אותך לא נוחה, רובנו לא אוהבים להרגיש כמו אובייקט תחת מיקרוסקופ, מה גם שזה מתרחש ללא ידיעתך.
אבל, אחרי כל זה, הכתבה חיובית ואוהדת. היא כתובה טוב ומנסה להנגיש את עולמנו לישראלי הממוצע. אין בה פגיעה בדיסקרטיות או כל דבר אחר שהוא תקיפה או פגיעה ישירה, לפחות לא שאני רואה.
אז כן, בדומה לך, אני קורא לונילים שבאים למסיבה "אלה שבאו לזרוק בוטנים לקופים", אבל כאן מדובר במישהי שבאמת נכנסה לעולם שלנו ומנסה להראות אותו מבפנים.
אני חושב שההשוואה לגבר חרמן, ספק תוקף מיני, אינה הוגנת. ובאמת שבעיני הכתבה חיובית גם בגישה וגם בתוצאות הפוטנציאליות שלה.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
א' כל לא ידעתי שזו ניצי.
זו כתבה באמת חיובית ודי נחמדה, די מכבדת, אבל אני לא יכול שלא להרגיש אי-נוחות מקסימלית מהתחושה הזו, שבאים לראות אותי כמו איזה חיה נדירה. וזה די מתעלה על כל נחמדות שיש. כגבר, די מרתיעה אותי המחשבה שיגיעו כל מיני נשים כדי לבדוק את התחום ואולי לעבור חוויה מעצימה. יש כמובן גישוש שהוא חיובי, והוא זהיר, וסקרן וטוב ובריא... אבל מה אם תהיה דחייה? וגועל? מנשים שלא מגיעות בגלל נטייה קיימת לבדסם אלא בגלל סקרנות כללית ורצון לראות סוטי מין בריל לייף, אני מרגיש שזה יכול לקרות בסבירות גבוהה.
ב' גם גברים חרמנים ונילים יכולים להיכנס לעולם הבסדם. בין אם הם כתבים של הארץ או לא.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
אני בכלל לא נכנס לכל החוויות המאוד לא סימפטיות שעברתי עם נשים וניליות, וכמה שלא הייתי רוצה אפילו קמצוץ מהחרא הזה כשאני יוצא למסיבה בדסמית. בכלל לא פותח את קופת השרצים הזו מפאת קוצר היריעה והיות השירשור כבר עכשיו מפלצתי.
סקרנית מדי
מה שעברת נשמע נורא. לא צריך להיות לזה מקום בכלל, בשום מקום, לא לגברים ולא לנשים, הבעיה היא שאין אפשרות לדעת מי "ונילי" ומי לא, מי סקרן וקצת קינקי ומי בא לצחוק על בדס"מ, מי בא לנסות ומי בא לתקוף... אי אפשר לדעת. זאת הסיבה שלדעתי מה שעשו ברד טיקט ועכשיו בקורבו זה נפלא- נרשמים עם הפייסבוק האמיתי. מצד שני, זה לא מתאים לאנשים בתפקידים ציבוריים, אנשים שחיים בקהילה שבה זה אסור כמו נגיד חרדים או אנשים נשואים שיש להם המון מה להפסיד. יש כאן דילמה רצינית שרצה לא רק בשרשור הספציפי הזה והאמת? לא נראה שיש פתרון באופק.
יש DMים שאמורים לשמור ורובם עושים עבודה טובה אבל מספיק אחד (לא בליין מוכר) שניסה לנעול אותי בחדר והנה, גם עליהם אי אפשר לסמוך. על אף אחד.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
זה לא היה בקטע של לקושש לייקים ואמפטיה נשית אלא כדי להגיד שגם וניליות זה לא כזה גליק גדול.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 30 באוג׳ 2018
נו באמת , הנה אני אני שם בגד ים .הנה אני רוכס אותו ,והנה ...הופה קפצתי קפיצת בנג'י ,אל תוך הראש של בעל המועדון .

מה חושב הראש של בעל המועדון ..
הוא חושב כך .
אני רוצה להרוויח כסף
אני בודד בתחומי ,ואין לי מתחרים .
בוא נתעלל קצת בעם ישראל .
כמו שעשו להם במצריים .ובגרמניה .

נעמיד סלקציה בכניסה ,כי זה סטייל ,ויאדיר את ערכנו .
בוא נגזור על הזכרים להביא נקבות .
ואז נמכור יותר כרטיסי כניסה ,ונמכור יותר אלכוהול .

זכר שיבוא ללא נקבה עימו .
יעמוד בפינה .
ולהבא יתאמץ יותר בכדי להביא עימו נקבה .

ככה נהפוך את הבליינים שלנו לחיילים ויחצנים.
וכך במקום שהעייסק ירויח 70.000 נטו לחודש
הוא ירוויח 100.000 נטו לחודש .

מי האשם ?
אשמה הנוסחה שטוענת .
"אוהב כסף ,לא ישבע כסף".

אבל , מה עם זה שבין לבין כתוב
"המלבין פני חבירו ברבים ,יורדים לגיהינום ולא עולים משם "????

עזוב אחינו , תן לנו פה לנהל עסק .
אנחנו פה מתעסקים בלחנך את הזכרים להביא לנו יותר נקבות ,וזוזים,ודינרים .
ואתה בא פה ומדבר איתנו ,על כמה זה חמור להעליב יהודי בליין שעומד בפינה מבוייש מושפל ולחייו מאדימות מהשפלה של כפיות טובה ?

זו הסיבה למה לעולם ללא תראו בעל מועדון מחייך .
יחד עם התוכניות שלו להתעשר ,הוא קיבל מתנה שזיקנה תקפוץ עליו .
מידה כנגד מידה
אתה משפיל אורח
הפנים שלך יתקמטו בחרישים עמוקים ,שיראו לעין על את החטאים שלך כנגד אילו שנתת פקודה למובטל שבפתח ,להעמידם בפינה תוך איפה ואיפה כנוהג מובנה של תאוות בצע .

זה עבודה של השטן .
השטן לוחש לבעלי מועדונים נוסחאות מסויימות .
בדיוק כמו שאותו שטן מתמחה בבעלי חברות אופנה
ובבעלי מסעדות .
ובכול יתר התחומים .
אדם שנפל לגאווה ותאוות בצע .
הוא יהיה חייל ממושמע לאותו שטן ששם עליו את הלחישות באוזן המותאומות לבית העסק
להלן עסק של סלקציה והשפלות שמגיעות לכדי אלפי אנשים טעונים עם תיק פתוח כנגד מצב שכזה או אחר בו חוו,עוולה .