ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 25 באוג׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 באוג׳ 2018
FlowerKitty כתב/ה:
אוז, כשמדובר על ליינים בדס"מיים סגורים כולם עוברים סינון, גם נשים. שיחה קצרה עם המארגנת שממנה היא מקבלת רושם בסיסי על מי שרוצים הזמנה ומוודאת שכללי המרחב מובנים להם ומקובלים עליהם. גבר או אישה שמתביישים לספר על האהבה שלהם לבדס"מ? טוב, אז קצת מוזר שהם כן רוצים להגיע למסיבה בדס"מית פומבית... אבל גם אם נשים את זה בצד, מה לעשות. שמי שקשה לו מדי עם הסינון פשוט לא יגיע לליינים סגורים.

לגבי גבר שאין לו עם מי לבוא - לפחות ברד טיקט ז"ל גברים בודדים היו מוזמנים להיכנס לרשימת המתנה ולקבל הזמנה כשאישה בודדת מקבלת הזמנה. שיטה מעולה בעיניי שגם שומרת על איזון מגדרי בקרב המוזמנים אבל גם לא מדירה לגמרי גברים שאין להם עם מי לבוא.

האמת אף פעם לא הייתי במסיבות. טוב שעושים הדרכה וגם הרעיון של אחת תמורת אחד הוא נחמד.
מה שאמרת לגבי הפומביות, זה נכון ולא נכון, אותה בחורה ביישנית, למשל, לוקחת בחשבון שבמסיבה היא תכיר רק אנשים שבתחום ולכן לא תרגיש מוזרה. לעומת זאת, לספר לאדם ונילי על האהבה שלך לבדסמ זה יותר קשה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2018
למה צריך לספר לאדם ונילי? הרעיון הוא למצוא ידידה בדסמית שתבוא אתך. אפשר למצוא גם באתר. רק דורש קצת השקעה, להיות בנאדם ולהכיר חברות בצורה נעימה, ולא כסחורה שתכניס אותך למסיבה.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 25 באוג׳ 2018
אוז, כשמדובר במסיבות כאלה, המארגנים שעושים את הסינון הם מאוד מאוד לא וניליים icon_smile.gif והסינון נעשה בהתכתבות כשמבקשים הזמנה, לא בכניסה למסיבה. להיכנס ולקנות כרטיס - מראש או במקום - אפשר רק עם הזמנה.
עוץ הגדול​(נשלט)
Ollie כתב/ה:
למה צריך לספר לאדם ונילי? הרעיון הוא למצוא ידידה בדסמית שתבוא אתך. אפשר למצוא גם באתר. רק דורש קצת השקעה, להיות בנאדם ולהכיר חברות בצורה נעימה, ולא כסחורה שתכניס אותך למסיבה.

לא לכולם יש ידידה בדסמית.
וכן, למצוא באתר זו אפשרות אחת.
שוב, אני לא מבין למה אצלך כל אינטראקציה נורמלית בין שני אנשים נתפסת אצלך כסוג של חפצון?
Ollie​(נשלטת)
איך כל אינטראקציה נתפסת אצלי ככה, אם בדיוק התייחסתי לאפשרות של חברות אמיתית?

יש גברים שמפרסמים פוסט באתר, או שולים מיליון אדומות - רוצה לבוא איתי למסיבה?
אז זה יחס מחפיץ. אנחנו כמו מפתח כניסה בשבילו, לא כמו ידידה. זה כמו הגברים הבודדים שעומדים ליד המועדון ומבקשים להיכנס איתנו.

אבל לא כל אינטראקציה היא כזו, וגברים שמשכילים להשקיע באינטראקציות אנושיות מורכבות ואמיתות יותר, מוצאים ידידות בדסמיות. גם לכניסה למסיבות, גם לגלידה בשבת, גם לבילוי משותף בחוף הים, גם לשיחות והתייעצויות.
עוץ הגדול​(נשלט)
Ollie כתב/ה:
איך כל אינטראקציה נתפסת אצלי ככה, אם בדיוק התייחסתי לאפשרות של חברות אמיתית?

יש גברים שמפרסמים פוסט באתר, או שולים מיליון אדומות - רוצה לבוא איתי למסיבה?
אז זה יחס מחפיץ. אנחנו כמו מפתח כניסה בשבילו, לא כמו ידידה. זה כמו הגברים הבודדים שעומדים ליד המועדון ומבקשים להיכנס איתנו.

אבל לא כל אינטראקציה היא כזו, וגברים שמשכילים להשקיע באינטראקציות אנושיות מורכבות ואמיתות יותר, מוצאים ידידות בדסמיות. גם לכניסה למסיבות, גם לגלידה בשבת, גם לבילוי משותף בחוף הים, גם לשיחות והתייעצויות.

התכוונתי לשימוש במילה "סחורה".
ולמען הסדר הטוב, התכוונתי לסיטואציה שהאדם מכיר את הצד השני ולא לקרציות ומטרידים למיניהם.
Ollie​(נשלטת)
אבל המילה סחורה הייתה בתוך משפט. תקרא אותו שוב.
מכורהלקפהסיגריה
מכורהלקפהסיגריה • 25 באוג׳ 2018
בעולם האידאלי, בו אנשים יודעים להתנהג ולהתנהל נכון, לשמור על מרחב בטוח, לא להטריד וכו', כן, הייתי אומרת שזאת אפליה.
אבל אנחנו לא בעולם אידאלי. לכן זאת לא אפליה, זאת דרך לנסות איכשהו להפחית (אני לא אומרת אפילו למנוע) את כמות ההטרדות.
כי גם עם כל הסינון והבדיקות, זה עדיין קיים והרבה, זה לא עוזר.
כשאני מתקרבת למועדון וגברים בודדים שעומדים שם בכניסה, חוסמים לי מעבר ותופסים אותי ביד, מתחננים שאני אכניס אותם...אני מוטרדת עוד לפני שנכנסתי. אם הוא מתנהג ככה כדי להיכנס, איך הוא יתנהג בפנים? אני לא רוצה כזה בן אדם בתוך המועדון.
הייתי במסיבות עם סינון גבוה מאוד...זה לא עוזר. מפחית הטרדות, כן, אבל לא מעלים.
הייתי במסיבה בלי סינון בכלל. כמו שאתם רוצים...כל גבר בודד שרצה, נכנס. אם אני אתחיל לתאר מה הלך שם...זה הרבה מלל. תבינו לבד.
כן, גם נשים מטרידות. הן עושות את זה שונה מאוד מגברים. הרבה יותר קשה להתמודד איתן כשהן מטרידות. אבל... אבל גדול מאוד...זה הרבה יותר נדיר והרבה פחות מורגש. למרות שחוויתי גם הטרדות מנשים, הטרדות הזויות גם, זה עדיין לא משתווה.
מה הפתרון? לדעתי אין. כל עוד אנשים לא יפנימו איך להתנהג, זה ישאר ככה. כל עוד גברים לא יבינו שככה לא מוצאים זיון שהם באים לחפש, המצב לא ישתנה. והם לא יבינו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2018
קנטור כתב/ה:
המסיבות לא סטרייטיות. רוב הנשים בקהילה הן דו.
וחוץ מזה יש הרבה יותר גברים מנשים שרוצים להגיע.
אם הייו מכניסים באופן חופשי היה יחס של 5 גברים לכל אישה.
יש לא מעט בודדים שנכנסים. אם מכירים אותם ויודעים שהם סבבה. אני לדוגמה בטוח שאין בעיה שאכנס לבד לכל מסיבת קהילה אם אשלח הודעה למארגן או אבקש מחבר שמכיר לאשר אותי.

זה נכון שמכניסים גם בודדים,
אבל לומר שאלו אינן מסיבות סטרייטיות ורוב הנשים בקהילה דו? קשקוש מוחלט!
המסיבות סטרייטיות ובדאנג׳ן הן אפילו מרגישות וניליות לחלוטין.