שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 25 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 25 באוג׳ 2018
נקבת אדם קבלי לייק ענק!!! אין הרבה נשים פמיניסטיות מהסוג שלך, אשר שואפות לשוויון אמיתי..הרבה מהן מעדיפות להתמקד באינטרס האישי -קבוצתי של המין הנשי.
הסטנדרט הכפול הוא החולי של ה"שוויון" המודרני, אני לא בטוח אם אלו שתומכות בו מודעות לכמה הסטנדרט הכפול לא מוסרי..יש מצב שהרבה מהן סתם צבועות ולא מוכנות לומר בפומבי שאכן יש פה סטנדרט כפול..או שכמו חלק מהמגיבות פה מצדיקות אותו, או אלימות ואפליה כנגד אוכלוסיה מסויימת בטענה ש"מגיע להם" וש"לנו מותר" כי "ככה זה תתמודד"...תגובות בסגנון של "אתה בכיין, תתמודד, תחפש חיים" שעלו פה כתגובה לטיעון נגד הגיוני שהועלה תוך כדי דיון רק מחזקות את הצביעות של ההשקפה הזו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2018
נראה לי שהטרדות זו סיבה מספיק טובה ל״אפליה״ הזאת.
לראיה, מעולם לא הוטרדתי במסיבות בדסם, במסיבות וניליות לעומת זאת.. כנראה שמשהו עובד נכון ועם עובדות לא מתווכחים.
וחלאס, תבקשו ומישהי תסכים להכנס אתכם.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 25 באוג׳ 2018
ציטוט:
נראה לי שהטרדות זו סיבה מספיק טובה ל״אפליה״ הזאת.
לראיה, מעולם לא הוטרדתי במסיבות בדסם, במסיבות וניליות לעומת זאת.. כנראה שמשהו עובד נכון ועם עובדות לא מתווכחים.

זה מצער, אבל שוב, האם את באמת מוכנה לשאת בתוצאות של המדיניות שאת מעודדת? כלומר, מדיניות שמבוססת על כך שאוכלוסיה מסוימת נוטה יותר לאלימות (ולא לאי-הכללה על סמך התנהגות אישית של כל פרט)?

למשל, בארה"ב, שחורים אחראים באופן קיצוני ליותר פשיעה אלימה מלבנים (בערך בסדר גודל, וזה עוד בלי לנרמל בעובדה שהם רק כעשירית מהאוכלוסיה). מה דעתך על מועדון בארה"ב שאוסר על כניסת שחורים בגלל שסטטיסטית הם מעורבים יותר בפשיעה באופן קיצוני יותר מאשר לבנים?

חומר למחשבה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2018
אני מוכנה לכל מה שהוכיח ויוכיח את עצמו כיעיל.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 26 באוג׳ 2018
כל כך הרבה מלל מתנשא וצדקני מכל כך הרבה אנשים.
זאת אפליה, לא היחידה נגד גברים, ויש גזענות נגד אשכנזים.
זה שאפשר לעקוף אותה, (היי קנטור!) או לנצל אותה, או שיש לה סיבות שבעיני רוב הנשים כאן לפחות ואולי אפילו חלק מהגברים הן לגיטימיות -
לא משנה את השורה התחתונה: קיימת אפליה.
יש כאן ים עורכי דין.
לא בא לכם בטוב?
תתבעו.
בהצלחה
לא מעוניינים לתבוע, רק משחררים קיטור?
נראה לי שחררתם.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 באוג׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
נו כרגיל, טיעוני כשל לוגי וניסיונות התגוננות כושלים. את פשוט הימור בטוח כשזה נוגע לזה. חבל שלא התערבתי על מיליון דולר לפני שכתבתי את התגובה שלי.
אחרוג מהבטחתי כי עיוותי המציאות שלך צורמים לי מדי:

* לצערי לפני כשנתיים קראתי את המניפסט ההוא. אני ועוד איך התייחסתי אליו עצמו ואת יודעת את זה כי התגובה שלי היא בין המובילות בפוסט ההוא בבלוג שלך. פירטתי בה היטב למה הוא בולשיט שלא ברא השטן וציינתי בו שבתקופה זו הייתי בעיצומה עבודה על מיניות פתולוגית במסגרת התואר ולכן מה שאת מתארת שם אינו בגדר הנורמה- לא תרבותית ולא ביולוגית, ויכולתי להביא תימוכין לזה בהישג יד רק לא טרחת להתייחס למה שכתבתי, וזה מעניין כי דווקא את אחת שיש לה מה להגיב על הכל. גרוע מכך, כשאני הגבתי לפוסטים דומים שהעלת, מחקת אותם או את התגובות המפורטות שלי מהם, אחרי שהם צברו בצדק אהדה מגברים שנשבר להם הזין שמציגים את כל בני מינים כאנסים פוטנציאלים בכזו אובססיה.

* אם לדעתך הדחף הביולוגי של גברים הוא להתנהג כמו חיות בלי רסן אז להרחיק אותם ממרחב ציבורי זה מוצדק. בדיוק כמו שמרחיקים רוצחים סדרתיים שבוער בהם הדחף לרצוח, או אנסים מורשעים שבוער בהם הדחף לזיין, בשביל להגן על שלום הציבור. לכן לפי תפיסת העולם המעוותת שלך זאת לא אמורה להיות אפליה אלא הדבר הלגטימי ביותר כשיש כזה סיכון גבוה, שהרי הגבר ההוא לא ישלוט בעצמו ויחפש לתקוע את הזין בכוח ורשעות במיוחד כשמדובר במסיבה באווירה מינית שיכולה "לעורר בהם יצרים".
אם בכל זאת לא להכניס גברים למקום באווירה מינית נראת לך אפליה, זה כנראה כי את מבינה שכשגבר ממוצע נכנס למסיבה אין לו דחף לתחמן את כל הנשים ולדחוף בכולן את הזין שלו בשביל לרמוס אותן, ולכן מיותר לא להכניס אותו.
ואל תשחקי את עצמך ליברלית בשקל שעושה את זה רק בגלל שהם חלק מהאוכלוסיה. כי למשל לא היית נלחמת (אני מקווה) על "אפליה" של פדופילים מלהיות בייביסיטרים או מורים, למרות שגם הם חלק מהאוכלוסיה. כי כשמישהו באמת מסוכן וזה באמת חלק לא נשלט בטבע שלו אף אחד לא לוקח סיכון.

* לא אמרתי שצריך לא להכניס אנשים על סמך מראה חיצוני בשום שלב. וגם לא לפי גזע, צבע או מין. טיעוני כשל לוגי מסוג איש קש (לצאת נגד דברים שלא נטענו על מנת להסיט את הדיון ממסלולו) הם מאוד אופניים לך, אני לא מופתעת. זאת מנת חלקו של מי שאין לו טיעונים חזקים ולכן מנסה לירות לכל הכיוונים.
כתבתי בפירוש שהדרך לסינון צריכה להיות רק על סמך אופי: שיחה קצרה עם מארגני המסיבה במעמד רכישת הכרטיסים או חבר מתוך הקהילה שזה החבר שלו והוא יודע שהוא סבבה. ואת זה כמובן להחיל על שני המינים.
מיותר לציין שאין אזכור לגזע או צבע עור, כי זה באמת לא רלוונטי ומפלה.

* לבעל מועדון יש סייגים מסוימים שמאפשרים לו לסנן את האורחים שלו.
באיזה מצב זה יחשב אפליה? כשהמסיבה הוגדרה כפתוחה לכולם אבל לא מכניסים אדם ספציפי בתירוץ שלא רלוונטי לנעשה במועדון או קשור לביטחון המבלים בו, או שמתנים את הכניסה שלו בתשלום גבוה יותר רק בשל השתייכותו לאוכלוסיה מסוימת.
אם לדעתך גברים הם טורפים מיניים אכזריים מטבעם, אז נפלנו על שיקול ביטחוני ואז זאת לא אפליה באופן אוטומטי. בדיוק כמו שמותר למנוע מפדופיל להיכנס למשחקיה או גן ציבורי למרות שאלו מרחבים ציבוריים.
מכיוון והטיעון שאת מחזיקה בו הוכח כמגוחך ומזיאנדרי, נשארנו עם הקונספקט של המסיבה עצמה.
למשל, אם בעל המועדון פתח מסיבה לגייז בלבד מותר לו לא להכניס נשים סטרייטיות וזאת לא אפליה על רקע נטיה מינית.
כך שאם בעל המועדון יפתח מסיבה לזוגות בלבד יהיה מותר לו לא להכניס בודדים וזאת לא אפליה על רקע... טוב אין באמת רקע. שהרי הזוג יכול להיות בכל נטיה, גזע וצבע.

כנראה שלא קראת את "חוק הסלקציה" כי יש שלוש סייגים בחוק שהופכים סינון קהל לחוסר אפליה, והנה הם בפנייך:

1. "כאשר הדבר מתחייב מאופיו או ממהותו של המוצר, השירות הציבורי או המקום הציבורי"
וזה לחלוטין אופי מקום ציבורי שכזה. מועדון קינקי רוצה לשמור על המבלים ולענות על צורכיהם שיגרמו להם להרגיש יותר ביטחון לפי מה שהמבלים עצמם קבעו שגורם להם להרגיש כך.

2. "כאשר הדבר נעשה על ידי ארגון או מועדון, שאינו למטרת רווח, ונעשה לשם קידום צרכים מיוחדים של הקבוצה שאליה משתייכים החברים במועדון או בארגון, ובלבד שצרכים מיוחדים כאמור אינם נוגדים את מטרת החוק".
זה צעד שלא מכניס רווח לבעלי למועדון. זה לא שגבר צריך לשלם כפול על כרטיס (כמו בכתבה ההיא שהבאת וזאת הסיבה שבגינה הפסיד הנתבע) ואז הוא נכנס.
זה גם לא שאסור עליו להיכנס למסיבה באופן גורף אלא הוא פשוט לא נכנס לבד. הוא יכול להיכנס בזוג אבל לא לבד (לעומת נער אתיופי מפרשה דומה שלא היה נכנס אפילו בקבוצה ולכן גם זכה בתביעה). וזה הפסד כלכלי ביחס לכניסה חופשית או גבייה כפולה. המניע הוא קידום הצרכים של המבלים במעודון.

3. "בקיומן של מסגרות נפרדות לגברים או לנשים, כאשר אי הפרדה תמנע מחלק מן הציבור את הספקת המוצר או השירות הציבורי, את הכניסה למקום הציבורי, או את מתן השירות במקום הציבורי, ובלבד שההפרדה היא מוצדקת, בהתחשב, בין השאר, באופיו של המוצר, השירות הציבורי או המקום הציבורי..."
אז קודם כל מותר שיהיו מסגרות עם הפרדה בין לגברים ונשים לפי חוק. אחרת אירועים של דתיים היו נתבעים על ימין ושמאל במדינה הזו, מה שאת לא רואה שקורה. את גם לא רואה מקומות כמו סטודיו c נתבעים כשהם לא מספקים שירות לגברים.
מותר לבעל המועדון להגדיר את המסיבה לנשים בלבד עם סייג לבני זוגן של הנשים וזה חוקי לחלוטין.
שנית, לפי אופיו המיני של המקום הציבורי הזה (המסיבות שנתבעו עד כה היו וניליות כלליות, ולא עם אופי מיני שמחייב רגישות), חוסר סינון של גברים ימנע מנשים רבות להגיע למקום הזה (למה? כי רבות מהן למדו לחשוב כמוך שגברים זו סכנה, זה למה). בדיוק כמו שחוסר סינון של סטרייטים ימנע מגייז להגיע למועדון שלהם.
רוצה שלא יפלו גברים? תתחילי בהלפסיק להפיץ מזיאנדריה ולנסות לשכנע במשך שנתיים+ את כל מי שאת נתקלת בו, בכל הזדמנות אפשרית, שגברים הם חסרי לב ושליטה עצמית.

ם

1. את צעירה מדי ומדקלמת מתוך חומרי הלימוד שלך, במקום לחקור בעצמך.
המלצה שלי היא לעולם אל תקחי כמובן מאליו מה שלימדו אותך באוניברסיטה. מכיוון שרוב המרצים מונעים מאג'נדה.
2. את אלופה בלכתוב הרבה מלל בלי באמת לומר כלום. את תמיד אוהבת לדבר "בגדול", אבל מעדיפה לא לרדת לפרטים. וזו לא פעם ראשונה.
את פעם עשירית תוקפת את המניפסט, ועדיין מעולם לא התעמתת באמת עם אף פסקה והוכחת אותה כשגויה.
3. את קובעת דברים שטענתי שמעולם לא באמת טענתי, ואז תוקפת אותי על כך.
למשל אני מצטטת אותך: "תתחילי בהלפסיק למזיאנדריה ולנסות לשכנע במשך שנתיים+ את כל מי שאת נתקלת בו, בכל הזדמנות אפשרית, שגברים הם חסרי לב ושליטה עצמית".
זה פשוט שקר ! מעולם לא כתבתי במניפסט "שגברים הם חסרי לב ושליטה עצמית"". אפילו לא פעם אחת.
4. אני באמת שלא מבינה מה קשור המניפסט שלי לשרשור הזה ? נכנסתי לשרשור הזה בעיקר בגלל שאני פשוט מתעבת דאבל סטנדרט.
הרי אם חברת אגד למשל תקבע ממחר בבוקר שנשים יושבות באוטובוסים רק מאחורה, וגם זה כמובן יהיה באמתלה של שיקולים עניינים, "למנוע הטרדות".
גם אז היית מקבלת את זה בשלוות נפש ? או שהיית צווחת: "הפלייה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ? אז בואי מספיק עם הדאבל סטנדרט !

גם אני מתעב דאבל סטנדרט אבל חורה לי לשמוע הנפצות על המין הגברי בכל פעם מחדש בלי בסיס אמיתי.

כמה אד הומינם בכל הטיעונים שלך.
לא נתת שום עובדה. את מניחה הנחות והופכת אותן לעובדות בדיון ומכולן נובע שגברים הם חרא אחד כלפי השני ורק מחפשים לזיין.. זו ראיית עולם שיטחית. זה ברור שאת מחפשת הסברים להתנהגויות, ואולי הגברים שפגשת בחיים היו חרא גברים.

אבל כן המניפסט שלך קשור כי הוא סותר את דעתך כאן. גם אני קראתי את כל המניפסט שלך ויש שם ככ הרבה פסאודו מדע והנחות שגויות. להגיד לארצ שהיא צעירה זה פשוט להתחמק מלהגיד טיעון טוב ולהסתכל על ניסויים חברתיים ביוטיוב ולהגיד סבבה הנה זה נכון גברים חרא זה כמו לכתוב ביוטיוב השואה לא קרתה או היהודים הם מקור כל הרוע בעולם, כי כמעט לכל דבר תקבלי תימוכין. וברור שהיא התעמתה עם המניפסט את פשוט בחרת לכתוב שלא, היא אפילו הגיבה שם. את כל הזמן מנפיצה עליה דברים.

ובלי קשר מצחיק אותי בחורות בדיון שכותבות חלאס וman up. אם אתן לא מבינות קושי מסויים של קבוצה ששונה מכן אפשר פשוט לא להגיב. אם זה היה הפוך הייתן "מתבכיינות".
בוורלי
בוורלי • 26 באוג׳ 2018
נורא מצחיקה אותי ההיתממות המעושה וההתבכיינות הלא מוצדקת של כמה גברים כאן. הרי מי מטריד מינית לרוב? נשים? מי מכה את מי ורוצח כחלק מאלימות במשפחה? נשים? מי אונס בברוטאליות עד רצח הנפש? נשים? בלאט מה זה השטויות האלה. בוודאי שזאת אפליה מתקנת, על מנת להגן על הנשיםמוליצור מרחב בטוח מחרמנים שבאו להטריד. גם אם אישה באה לבד והיא סופר חרמנית היא תפעל אחרת מגבר.
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 26 באוג׳ 2018
לצערי המאוד גדול, יש אפליה ואפילו גדולה מאוד בכל הקשור במסיבות בדס"מ , ובכלל במועדונים בארץ, וזורד צודק בהחלט.
בדיוק דיברנו על זה בשבת אחרי הסיטואציה המאוד לא נעימה שעברנו בחמישי בדאנג'ן. היינו 7 חברים 3 נשים ו4 גברים , 2 מהם בכלל תיירים מקנדה, בשום אופן ובשום צורה שניסינו לא נתנו לנו להכנס כי אנחנו לא תיבת נח המדוייקת, זוגות זוגות וזה היה בולשיט, ישב שם איש אחד מאוד לא מרוצה מהחיים שלו ופשוט התעמר בכל מה שלא בא לו טוב לעין, ואתם יודעים למה? כי ככה בא לו. הוא כמו שאומרים "עבד כי ימלוך" בסוף הערב הוא החליף חולצה ונכנס לשבת על אחד הכורסאות בפנים ופשוט ישב , בהה והזיל ריר על מה שהיה בפנים. צר לי שאני אומרת את זה , אבל זו החוויה שלי ....
אין פה שום מודל עסקי , אין פה שום עניין של כמות גברים מול נשים, אין פה עניין של רווח מול הפסד אין פה כלום, יש פה מונופול של מועדונים על סלקציה מזעזעת רק מהסיבה שהם יכולים. אותי זה מגעיל כל פעם מחדש.
ואתם יודעים מה הכי יפה?! שבסוף אני נכנסת פנימה וכמות הגברים הבודדים המהלכים בפנים ומתחננים שאני ארד איתם למבוך היא אבסורדית.
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 26 באוג׳ 2018
מונה כתב/ה:
נורא מצחיקה אותי ההיתממות המעושה וההתבכיינות הלא מוצדקת של כמה גברים כאן. הרי מי מטריד מינית לרוב? נשים? מי מכה את מי ורוצח כחלק מאלימות במשפחה? נשים? מי אונס בברוטאליות עד רצח הנפש? נשים? בלאט מה זה השטויות האלה. בוודאי שזאת אפליה מתקנת, על מנת להגן על הנשיםמוליצור מרחב בטוח מחרמנים שבאו להטריד. גם אם אישה באה לבד והיא סופר חרמנית היא תפעל אחרת מגבר.

אז שיכנסו רק את מי שנאנסה בברוטאליות עד רצח הנפש. אחרת את למעשה נהנית משני העולמות, גם מההפלייה המתקנת וגם לא נאנסת בברוטאליות עד רצח הנפש.