לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ליל סדר טיפוסי במשפחה ישראלית זו חוויה סאדו מאזוכיסטית

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 5 באפר׳ 2004

ליל סדר טיפוסי במשפחה ישראלית זו חוויה סאדו מאזוכיסטית

מי שלא חושב שליל סדר טיפוסי במשפחה ישראלית זו חוויה סאדו מאזוכיסטית רק בלי SSC (לא שפוי לא בטוח ולא בהסכמה) שיקוםicon_smile.gif)))
פרודו​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 6 באפר׳ 2004
פרודו​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2004
אחרי מה שעברתי אתמול בסדר... אני איתך.
רק שבניגוד ל-SM... על הסדר אני מוכן לוותר. icon_wink.gif
אליאס​(אחרת)

עכשיו לקום?

אליאס​(אחרת) • 6 באפר׳ 2004
לצורך הענין, נניח שקמתי. לא סבלתי מעולם, גם הלילה הזה לא נשתנה מכל הלילות הקודמים. היה שמח, טעים וקצר מדי. נטיות מזוכיסטיות? לא לי, דפנטלי.

חג שמח.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)

סבא שלי מתעקש לעבור את כל ההגדה ולחלק תפקידים...

סבא שלי מתעקש לעבור את כל ההגדה ולחלק תפקידים לקריינים במשפחה ואבא שלי מתעקש לתעד הכל בוידאו לדורות הבאיםicon_smile.gif)
הדוד שלי בויכוחים על סבא שלי על הצורך לקצר את ההגדה וזה בגלל שאני תוקעת לו מרפקים ואומרת לו "נו תגיד לו זה בדיוק כמו שנה שעברהicon_smile.gif"
כל הילדים בלי יוצא מן הכלל אוכלים כל מה שעל השולחן ולא לפי הסדר... וסבא שלי מתעצבן ונוזף בהם ובאבא שלי שמקפץ בין הכסאות כדי לצלם מכל הכיוונים. אחותי עושה כאילו היא הולכת לבדוק את העוף במטבח ונעלמת כל פעם לחצי סדר, דודה שלי מתעקשת לרשום מתכונים שאמא שלי מכינה כבר 10 שנים כל שנה אותו הדבר, אח שלי עושה הפסקות סיגריה כל שני עמודים, בן דוד שלי ואני מרכלים הדודה ואני והדוד שלי מתווכחים על היתרונות והחסרונות של דירה שכורה בתל אביב לעומת דירה קנויה במערב ראשון (הבן שלו היה גר בתל באביב והוא שכנע אותו לעבור ועכשיו הוא חושב שגם איתי זה יצליח) ואני שואלת האם אפשר לעשות נוסח מקוצר לישראלים בעידן המודרניicon_smile.gif)) החיים קצרים לא???
QriS​(מתחלף)

כל שנה

QriS​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2004
כל שנה מחדש אני מצטער על העבדות של אבותינו במצרים. כל שנה המן והמדבר והזרוע הנטויה, הכמויות הבלתי מתעכלות של מזון והאינטריגות והסיפורים הסיפורים הסיפורים.. אוףףף.. בפעם המיליון, איך שהייתי קטן, איך שסבתא שעוד היתה חיה.. ואללה כל שנה! פסח מצה ומרור זה פטיש.. הפרעה וסטייה בקנה מידה לאומי.

סדר סאדו מאזוכיסטי ל-ח-ל-ו-ט-י-ן ! בשבילי בכל אופן.
הקניידעלעך אבל איכשהו מפצים חלקית.. icon_rolleyes.gif אבל גם קניידעלעך לא בא לי לראות עד השנה הבאה.. אויש כמה שאני אכלתי.. רגע.. שירותים... icon_wink.gif
Tame
Tame • 6 באפר׳ 2004
מכשפה, אני כל כך מקנא בך.
אתמול בסדר דוד שלי הוציא קלטת (לא וידיאו, טייפ) והשמיע לנו איך נשמע הסדר לפני 30 שנה.
זה היה כל כך מדהים, פשוט חויה לשמוע את כל ה"מבוגרים" במשפחה בעודם קטנים. ונכון הסדר תמיד נשמע אותו הדבר, אפילו טעויות בשירים משתמרות לדורות (זה היה דיי מצחיק) אבל זה כל היופי, לדעת שאת חלק ממשהו שמתרחש כבר למעלה מ2000 שנה...
ואגב, "התלונה" היחידה שהייתה לאנשים אצלנו הייתה "חבל שזה לא בוידיאו"...
יש לך סבא נהדרך מכשפה, תעריכי אותו. (גם לי היה סבא נהדר, הערך האמיתי של הקלטות הללו מתגלה רק בדיעבד).

נ.ב
עכשיו בדיוק נזכרתי שהחבאתי את האפיקומן במקום שאף אחד בטוח לא ימצא אותו וששכחתי לגלות להם היכן הוא נמצא לפני שהלכתי icon_twisted.gif
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 6 באפר׳ 2004
כרגיל קורא את האגדה בחמש דקות
(אני מועמד רציני לרשת את שומאכר בפורמולה 1)
האוכל היה טעים כרגיל במיוחד הגפלטפיש שהכנתי(פעם ראשונה שאני מכין)
וכמו תמיד משפחתי ודביק מידי.....אבל היה נגמר ויש עכשיו שנה חופש
icon_smile.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
רוקו רוקו אח אחicon_smile.gif אם הייתי יודעת שאתה יודע להכין גפילטע פיש הייתי חוטפת אותך לפני הפסח ומחזירה אחרי יום העצמאותicon_smile.gif