ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנגדות של חשפניות לחוק החדש

dror30
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
dror30 • 30 באוג׳ 2018
אני חושב שאם גברים לא יציעו לנשים כסף תמורת אקטים מיניים נהיה בעולם יותר טוב, אידאלי שהיינו מבינים לבד שיש בזה בעיה, ואם לא אז אולי צריך חוקים עד שנבין.
רמפול
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
רמפול • 31 באוג׳ 2018
ציטוט:
אני פשוט בהלם מאיך שהקהילה הזאת יכולה להגיד דברים כאלה, כשאת אותם הדברים הרבה אנשים אחרים יכולים לומר על אנשים בקהילה.
אז אני אחליף את המילים זונות/חשפניות בתגובות שלכם במילה נשלטת ואתאים דוגמאות,
ותגידו לי עצמכם איך זה היה מרגיש אם מישהו היה אומר דבר כזה על מישהי בקהילה.

חבל על המאמץ. בארץ ישראל, וגם בכלוב, יש מודעות נמוכה למה שמכונה חופש בחירה. הנחת המוצא היא שאנחנו לא אנשים פרטיים ותבוניים שמבינים את תוצאות מעשינו ומקבלים על עצמנו את השלכותיהם. זה חלק מהריקבון שקשור לעירבוב דת ומדינה וגם לאופי הלבנטיני של עם ישראל. מה לעשות שעקרונות הליברליזם לא זורמים בדם שלנו, כי לא שילמנו בדמנו ובדם אבותינו על המתנה הזאת ואנחנו מבזבזים ומבזים אותה. זה מתחיל בכך שאנשים מנהלים מחאות קוטג' ומצפים מהמדינה לממן להם דירה במרכז הארץ, ממשיך בחוקי מוסר באדיבות מנהיגינו חסרי החת ונגמר באיסור על נשים לעשות מה שהן חפצות בו בגופן. ברוכה הבאה לישראל.
israelislave
israelislave • 31 באוג׳ 2018
"חופש" בימינו זה ליישר קו עם צד מאד מסויים של המפה הפוליטית , צד שלא מוכן לקבל שיש כאלו שחושבים אחרת ואולי, שומו שמיים, הם גם צודקים.

זנות, לאפ דאנס, פונדקות ו"מלכות בתשלום.

כולן עושות שימוש בגופן כדי להרוויח כסף. גם בין הפונדקאיות על כל אחת שעושה את זה "מאהבת האדם" יש 49 שעושות את זה בשביל הכסף. כל גולד דיגרית שיוצאת או נישאת לאדם עשיר בשביל הביטחון הכלכלי עושה שימוש בגופה בשביל כסף.

איפה עובר הקו? אצל הפוריטאנים החדשים הוא חמקמק, עובר איפה שנוח לאג'נדה.

אצל ליבריטנים הוא ברור, לכל אדם הזכות המלאה לעשות או לעשות בגופו מה שהוא רוצה. נקודה. סימן קריאה.

באשר ל"מסביב".... פשע יש בכל תחום... כל הכלכלה מבוססת פשיעה, כל הכלכלה מבוססת על אנשים קטנים שעובדים קשה למען רווחתם של בודדים. ועדין הקפיטליזם, היזמות החופשית עדיפה על כל שיטה כלכלית קיימת אחרת.

תפסיקו להתערב לאנשים אחרים בחיים בגלל שדרכם שונה משלכם, עודף חוקים חברתיים מוכיח רק דבר אחד... הדרישות שלכם מייצגות מיעוט אחרת זה היה הנורמה המקובלת, זו דרכו של העולם, אבל במקום לקבל את זה אתם אוכפים במקום לנסות ולהמשיך לשכנע.

שזה בעצם דיקטטורה של מיעוט.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 31 באוג׳ 2018
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
בלת"ק
אני בעד מיסוד זנות
אני בעד החשפניות האמיצות והנפלאות

וזהו.

עובדות תעשיית המין - אני איתכן. תמיד.

הבעיה היא החלל הפלילי, כל עוד זה יהיה לא חוקי ולא מוסדר(זנותו) אז זה והתעשיות מקפצה לזה, כמו חשפנות חדרי מסטז' אירוטי וכו יהיו חייבים להיות לא חוקיים גם כן.
כי כל עוד היא לא מוסדרת אז היא חיה בקרב העולם הפלילי, ומהרגע שחוק אחד הופר יותר סביר שעוד יופרו.
לכן במדינות בהן זנות, חשפנות וכו לא חוקיות ולא מפוקחות יש יותר סחר בבני אדם, יותר התמכרויות לסמים ויותר אונס, חטיפה והעלמת מס.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
אגב, הסיפור הזה של זנות חוקית ומוסדרת, גם הוא מדרון חלקלק.
מקובל לחשוב שבגרמניה למשל, שם הזנות מוסדרת לחלוטין, הכל ורוד.
גם אני חשבתי כך, עד שלפני זמן קצר בעקבות הלשנה אנונימית על מועדון חברים בדסמי סגור אליו אני שייך בגרמניה, שנטען שהוא מספק שירותי בדסם בתשלום, ובסופו של תהליך הוכח שזוהי התארגנות שלא למטרות רווח. נחשפתי לכל התחום הזה מקרוב.
מסתבר, שכל זונה או אישה שמתפרנסת משירותי מין, כולל מלכות בתשלום, כל מה שקוראים sex workers, וכן כל מקום שמשמש אכסניה למתן שירותים כאלה, מחוייב בהתנהלות מול הרשות המקומית. לנשים למשל, חייבת להיות מעין תעודת זהות שמאשרת כי היא רשומה בעירייה כמספקת שירותי מין (חוק חדש). מדי פעם כשנערכות ביקורות, אם הנערה העובדת לא תחזיק את התעודה או לא תהיה רשומה, היא תהיה בצרות. מקום שמשמש אכסניה לפעילות שכזאת, חייב ברישוי עסקים מתאים, וכן לעמוד בכל מיני דרישות סף חלקן תלויות בתנאים שהוא צריך לספק לעובדות, ובאחריות שלו לגבי מצב רפואי.
אגב, גם אדם שמחזיק דאנג'ן, והוא משכיר את המקום לכל דורש, מבלי לספק שום אינפורמציה לגבי מלכות בתשלום, עדיין יש לו אחריות שהזוגות ששוכרים את המקום, לא יקיימו את מערכת היחסים שלהם בתשלום. במידה ויתברר שמלכה בתשלום שכרה ממנו את המקום לצורך סשן בתשלום, הוא יהיה בצרות צרורות.
זו היתה למעשה ההאשמה שהאשימו את מועדון החברים שלנו. ואסרו עלינו לקיים כל פעילות במקום עד לבירור המצב או עד להסדרה של המקום כמספק שירותי מין בתשלום. הגרמנים מאוד מסודרים, ואחד מחברי המועדון שהוא עו"ד הצליח בקלות ובמהירות להוכיח שאין במקום שום שירותי מין בתשלום, הכל פעילות חברתית וכל ההכנסות מנוהלות ע"י החברים לטיפוח המקום, ללא שום שכר לאף גורם במועדון.
אמנם העירייה דואגת שכל הבנות יעברו בדיקות רפואיות פעם בחודש, ופגישה עם פסיכולוג או עובדת סוציאלית פעם בזמן מסוים, אבל עדיין לא הכל ורוד.
נשים שעובדות בבורדלים הגרמניים, מחוייבות לעשות כל מיני דברים שהן לא תמיד מעוניינות. כל תלונה קטנה של הלקוח עלולה לגרום לה לפיטורין, ונשים נאלצות לעשות דברים שהן לא תיכננו לעשות, פשוט מחוסר ברירה.
היות והבנות רוצות להמשיך לעבוד, ולא לחזור למדינות המוצא שלהן, הן נאלצות להיכנע לדרישות. והן לא מתלוננות על המקום למרות שמבחינה חוקית אסור לכפות עליהן כלום.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 באוג׳ 2018
אחד שמבין, אני לא מבינה מהי הבעיה עם דרישות החוק. לי למשל יש עסק, בתחום אחר ושונה לחלוטין. אתה יודע כמה דרישות חוקיות חלות עלי, כשאני לא שמחה על אף אחת מהן, ובגדול, הן מסתכמות במטלות רבות ובתשלומים גדולים? למה עסקים הנוגעים לזנות לא צריכים לעמוד בדרישות המתאימות לתחומם? וגם בתחום שאני עובדת בו, אי שביעות רצון של לקוח, אם יש מאחוריה טענות מוצדקות, יכולות להזיק לעובד עד כדי פיטוריו.
ממש לא בא לי להכנס שוב ושוב לטענות בעד ונגד הסדרת הזנות (אני בעד), אבל אי אפשר להמלט מההבנה שמה שמבזה ומשפיל במקצוע הזה, הוא בעיקר גישת החברה, והדרך בה היא מטטאה את כל התחום הזה אל מחוץ לשולי החברה, במקום להתמודד איתו ולתת מענה לבעיות שעולות ממנו במצב הקיים.
לעניין הבחירה, לא הבנתי למה זכות הבחירה מותרת וראויה רק למי שיש לו ריבוי ברירות, ואיך מודדים את הריבוי הזה. אני בכלל לא מעוניינת להכנס לשאלה מדוע חלקכם חושב שלרוב הזונות אין ברירות נוספות. יש מיליון מקצועות, ובטוח שזונה ממוצעת יכולה לבחור לעבוד בחלק מהן, לחסוך וללמוד כדי לעבור למקצועות נחשקים יותר. יש מקצועות שמצריכים קורסים קצרים, למי שלא רוצה ללמוד תואר: עיצוב שיער, טיפול וטיפוח גוף/פנים, ועוד ועוד. אני אפילו לא מדברת על מנקה או קופאית בסופר. אבל היא בחרה לעבוד בזנות, כך שגם היא היתה רבת ברירות. אבל נניח שאין לה ברירות: או זנות, או חרפת רעב, למה הבחירה הזו אינה לגיטימית?
אנחנו חיים בחברה שהיא לכאורה מאוד מקבלת ומתקדמת, אבל בפועל היא מקיאה מתוכה את כל מי שלא מתיישר מול האג׳נדה השלטת, ישירות אל השוליים: או שתחזרי בתשובה ותודי שזה נורא להיות זונה, ואנחנו נעזור לך להשתלב כקופאית בסופר, או שאת בכלל לא מבינה שאין לך זכות בחירה ואת בכלל לא רוצה לעשות את זה.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
בכח המח, התפרצת לדלת פתוחה או שמא הניסוחים שלי לא היו מוצלחים. אני אשתדל לדייק קצת יותר.
אין לי שום בעיה עם דרישות החוק. הזכרתי אותן כדי לתאר דבר חיובי, וכדי להבהיר שכל הטריקים המשפטיים שעובדים פה, לא ממש עובדים שם.
לגבי אי שביעות רצון של לקוחות, נראה לי בעייתי שלקוח רוצה לבצע אקט שלא מקובל על הזונה, והוא מאיים עליה בתלונה, והיא נאלצת כדי להימנע מפיטורין להסכים לבקשתו. בעיני זה אונס. ולכן בין היתר, למרות כל הרצון הטוב של המחוקק הגרמני, אני חושב שלא הכל ורוד.
אגב, כשדיברתי על זה עם קבוצת חברים גרמנים, הם צחקו שבגרמניה בד"כ הלקוח אף פעם לא צודק, אבל דוקא בתחום הזנות הלקוח תמיד צודק.
לא אמרתי בשום מקום שזכות הבחירה מותרת רק למי שיש לו ריבוי ברירות. אמרתי שכשיש אופציה אחת זה לא נקרא בחירה. זה כורח מציאות. ועדיין לא שללתי את הזכות להחליט.
אני לא כתבתי בשום מקום שזה לא לגיטימי להיות זונה, אני כתבתי שאני מניח שבד"כ זה לא מגיע כשיש אופציות טובות יותר על השולחן.
הדגשתי שאני לא כותב את הדברים מתוך היכרות מעמיקה עם נשים שעסקו בזנות, ולכן אין לי עמדה מגובשת האם הסדרת הזנות היא דבר טוב או רע.

את כתבת "אנחנו חיים בחברה שהיא לכאורה מאוד מקבלת ומתקדמת, אבל בפועל היא מקיאה מתוכה את כל מי שלא מתיישר מול האג׳נדה השלטת, ישירות אל השוליים". ואת צודקת. זה אולי לא הגיוני, אבל זה המצב, וסביר להניח שזה יישאר ככה, גם אם יהיו תיקונים קלים בשוליים.
מסתבר שרוב האנשים כן רוצים אג'נדה שכולם יתיישרו אליה, והם מתייגים את מי שלא מתיישר לקווים שלה. זה נכון גם לגבי אנשים "מקבלים ומתקדמים" מאוד, שבד"כ בזים בעצמם ושולחים ישירות אל השוליים את מי שלא מתיישר עם האג'נדות שלהם.
פייה{O}
פייה{O} • 31 באוג׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
מי שתומך בחוק לאיסור זנות וחשפנות הוא אדם הזוי !!
תבינו, מה החוק בעצם אומר, שהמדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !
זה כל כך הזוי שאני אצעק שוב ושוב כדי שזה יקלט !
***************** המדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !!!!! *****************
***************** המדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !!!!! *****************

למעשה המדינה אוסרת (על הנייר לפחות) על גברים לרכוש נשים לצורך שימוש פרוע בגופן,
ללא התחשבות במצבן, הנאתן או סבלן של נשים אלו.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 31 באוג׳ 2018
אני חושב שבעידן הנוכחי.
זה בלתי אפשרי ובלתי צפוי שלא יחוקקו חוקים כאלו.
זה בלתי נמנע.
וחבל להשקיע אנרגיה בלהילחם בזה.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
טענת הימין הגזעני בארה"ב: תראו את הכושים, גם אחרי 100 שנים בהן אין עבדות הם לא מצליחים לצאת מהעוני והפשע. למה הן גרים בגטאות? למה בתי הכלא מלאים באפרו-אמריקאים? למה הם לא בוחרים בדרך אחרת?

טענה פופולרית נגד תושבי עיירות הפיתוח: נו, אין כבר מפא"י. למה אתם לא מתקדמים? למה אתם לא בוחרים בעבודות טובות יותר? למה אתם לא בוחרים לעבור למרכז?

טענה נגד הזונות והחשפניות: נו, למה אתן לא פשוט בוחרות במקצוע אחר? כנראה טוב לכן להזדיין עם 7 לקוחות בלילה.

בין 3 הטענות הללו יש חוט מקשר, המחשבה שבחיים מערבבים ומחלקים את הקלפים כל יום מחדש. כל יום האדם יכול לברוא את עצמו יש מעין, ולכן אם את זונה או חשפנית את כנראה כל יום בוחרת בכך יש מעין. אין הסטוריה, אין נסיבות, אין תהליכים חברתיים. כלום, רק "בחירה חופשית". ואם האדם תקוע בגטו עוני, מובטל בפריפריה או בעבודה בה הוא/היא צריכה להזדיין עם 7 בני אדם בלילה? כנראה שהם "בחרו" בכך.