לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליגמיה בדס"מית

ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
ivy​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2018
העניין הוא פשוט, ברגע שכל אחד יקח אחריות על עצמו, הדברים האלה יתמעטו.
הסברה שנשלטת היא בהכרח תלותית, חלשה, נזקקת נפוצה, בגלל זה מקרים כאלה נפוצים, אבל היא שגויה.
כולנו חווינו פרידות וקשרים ארוכים, אפילו טראומות, לכולנו כאב מאד, אבל כל אחד לוקח את זה באופן שונה.
כשמלכתחילה נכנסים לקשר בעיניים פקוחות- אפשר למנוע את זה ויחד עם זאת להצליח להתמסר ולהיות טוטאלים.
נשלטים הם לא עלים נידפים ברוח רק מעצם היותם נשלטים, גם להם יש אחריות ו-וואלה, אף שולט לא יוכל לגרום לי ״לקחת כדורים״ או לפגוע בעצמי בדרכים אחרות, גם אם אני מטורפת עליו ונתמכת בו בהרבה מובנים.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
ילדה, את אמיצה ועצוב לי מאד לקרוא מה שאת כותבת,
אגב בעיני זאת לא שליטה אלא ניצול חולשה ואין לזה קשר לבדסמ, לא בעיני בכל אופן.
אני מאד מצטערת אם הבוטות שלי הכאיבה לך, לא זאת היתה הכוונה.
זוכרת אותך היטב ומאחלת לך רק טוב
Brave girl
Brave girl • 30 באוג׳ 2018
כן הבעיה שנכנסות לפה מלא בנות 18...
שלא ממש קיבלו הכנה והסבר
ומעבר לזה שאני נכנסתי לזה לפני 13 שנה...
כשבסדמ לא היה משו כזה ידוע
היום נשים מודעות יותר
תודה לאל
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2018
ואני הגעתי בגיל 20, אז?
מה שמוכיח שזה אכן תלוי בנאדם.
לגבי בנות ה18 לדעתי רובן יודעות הרבה יותר ממה שאנחנו ידענו בגיל הזה, בכל מקרה זה דוחה שמנצלים את הגיל שלהן אבל היי, יש כאן גם בנות 40 שנפלו בזה.
Brave girl
שיר כאב כתב/ה:
ילדה, את אמיצה ועצוב לי מאד לקרוא מה שאת כותבת,
אגב בעיני זאת לא שליטה אלא ניצול חולשה ואין לזה קשר לבדסמ, לא בעיני בכל אופן.
אני מאד מצטערת אם הבוטות שלי הכאיבה לך, לא זאת היתה הכוונה.
זוכרת אותך היטב ומאחלת לך רק טוב

הבעיה שיש עוד שולטים כאלה
ואין ממש הסברה לנשים פה במיוחד
Brave girl
Ivy poison כתב/ה:
ואני הגעתי בגיל 20, אז?
מה שמוכיח שזה אכן תלוי בנאדם.
לגבי בנות ה18 לדעתי רובן יודעות הרבה יותר ממה שאנחנו ידענו בגיל הזה, בכל מקרה זה דוחה שמנצלים את הגיל שלהן אבל היי, יש כאן גם בנות 40 שנפלו בזה.

נכון.
הפוסט פשוט בא להזהיר
לא צייתנתי שכולם
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 30 באוג׳ 2018
שיר כאב, באופן עקרוני אני לגמרי איתך לגבי זה שכניסה לכל מערכת יחסים בדסמית (ולכל מערכת יחסים מינית / אקט מיני בכלל) צריכה להגיע מתוך רצון מלא ואמיתי, לא מתוך "הסכמה". אני הראשונה שתגיד שסמנטיקה היא דבר שמשנה, ועדיין - בשורה התחתונה מדובר בסמנטיקה. במציאות הגבולות בין "רצון" ל"הסכמה" לא תמיד ברורים ולהמון אנשים קשה להבין בזמן אמת שהם בעצם נגררים להסכים ולא רוצים כמו שנדמה להם. זה נשמע פשוט כשמחלקים את זה לשני קטבים - הסכמה לעומת רצון אמיתי חופשי מלחצים. במציאות החלוקה לא כל כך חותכת וברורה ולא תמיד קל להבחין. אז לגיטימי לגמרי להעלות נקודות כאלה ואולי לעורר מחשבה אצל מי שנמצאות עכשיו במצבים דומים.

אני אישית לא רואה בפוסט הזה ויתור על לקיחת אחריות אישית אלא קריאה לאחרות כן לקחת אחריות כזו גם בזמן אמת ולא להסתנוור מכל מיני אמירות שיש מי שיציגו כאמיתות בדסמיות שאין לערער עליהן. ובכל מקרה אין לי בעיה עם הטלת יותר אחריות על הצד השולט ברמה החברתית - כל מי שנותן לאחרות להפקיד את עצמן בידיו ככה צריך להבין טוב טוב את ההשלכות הפוטנציאליות של מה שהוא עושה. אין לי כוח לניסוחים נייטרליים מגדרית מסורבלים - אפשר פשוט להטות את המשפט הזה גם לגבי שולטת ונשלט וכל וריאציה אחרת. כן, כדאי מאוד שכל אחד ייקח אחריות על עצמו וייזהר על עצמו, אבל אין לי גם בעיה להגיד שמבחינה מוסרית שולטים ושולטות צריכים במיוחד להיזהר. בכל זאת אנחנו משחקים פה בבני אדם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוג' 30, 2018 10:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave girl
בדיוק מה שזאת שמעליי רשמה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
FlowerKitty כתב/ה:

אני אישית לא רואה בפוסט הזה ויתור על לקיחת אחריות אישית אלא קריאה לאחרות כן לקחת אחריות כזו גם בזמן אמת ולא להסתנוור מכל מיני אמירות שיש מי שיציגו כאמיתות בדסמיות שאין לערער עליהן. ובכל מקרה אין לי בעיה עם הטלת יותר אחריות על הצד השולט ברמה החברתית - כל מי שנותן לאחרות להפקיד את עצמן בידיו ככה צריך להבין טוב טוב את ההשלכות הפוטנציאליות של מה שהוא עושה. אין לי כוח לניסוחים נייטרליים מגדרים מסורבלים - אפשר פשוט להטות את המשפט הזה גם לגבי שולטת ונשלט וכל וריאציה אחרת. כן, כדאי מאוד שכל אחד ייקח אחריות על עצמו וייזהר על עצמו, אבל אין לי גם בעיה להגיד שמבחינה מוסרית שולטים ושולטות צריכים במיוחד להיזהר. בכל זאת אנחנו משחקים פה בבני אדם.

למעשה האחריות שלא לומר האשמה במקרים כאלה לדעתי יותר על הצד השולט.
כל הקטעים של "אני אמצא את הגבולות ונעבור אותם", "מתיחת גבולות" וכן הלאה.
תבינו שאני *זוכרת* את האירוע המדובר (אפילו את הנשלטת הנוספת).
זה היה הוא, רק הוא.
Brave girl
כל מי שמכיר אותי יודע שאני אדם שאומר מה שעל ליבו
במקרה שלי
השולט טען שכדי לגמול אותי מפחד מנשים אני צריכה לרדת למישהי מול אנשים במועדון מפוצץ..
כשנסיתי להתנגד
ומי שהיה שם יודע
היא דחף לי תראש חזק יותר
וטען לאחר מכן שהוא עשה את זה לטובתי

ואני בת 18
והוא בן 35...
אומר לי שהכל בסדר..
שנים חשבתי שזה אשמתי
שהוא היה בסדר
שרצה רק לעזור לי
ונמאס לי לחיות ככה

אז אני פה לא כדי לרדת עליכם