בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליגמיה בדס"מית

Brave girl
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
Brave girl • 31 באוג׳ 2018
בסדמ יכול להיות ממש התמכרות לצורך בכאב ובהשפלה גם כשכבר לא טוב
ומכירה כמה וכמה נשים כאלה
ולא באתי להטיף לאף אחד
באתי לציין ולהזהיר
טוב לך? אז כנראה הפוסט לא מדבר אליך
Brave girl
girl on mars כתב/ה:
אני מקווה שיום אחד, בגיל מסויים, ייפול לך על האסימון שגם את, קצת, אחראית על המעשים שלך.

ולא, זו לא האשמת קורבן. את לא אשמה שנאנסת או עברת התעללות רגשית.

אבל את כן, בכל זאת, צריכה לקחת אחריות על עצמך, במובן זה שברגע שאת מאשימה את כלל הקהילה, או "85%" כהגדרתך המקצועית, סליחה, אז את בעצם דורסת את המטרה שלשמה נתכנסת כאן.

את יכולה לחסום אותי כאוות נפשך, אני לא דיברתי בצורה לא יפה ולא קיללתי. אני מרחמת עלייך כי את אומללה ויותר קל לך להאשים את כולם סביבך וקהילה שלמה, באומללות שלך, מאשר להבין שכנראה יש סיבה לתבניתיות בהתנהגות שלך, וסביר להניח שגם בעולם הונילי ה"קדוש" כפי שאת מתארת אותו, את תתקלי בדיוק באותה התנהלות.

באהבה.
מההזויה.

טוב אחותי
תרחמי עליי icon_smile.gif
לא אמרתי שאני לא אשמה אגב
כולה פתחתי פןסט להזהיר מתופעה מסויימת
אם זה הכעיס אותך כנראה נגע לך בנקודה רגישה...
סתם פשוט זוכרת תבלוגים שלך
והודעות שלך
על כמה ההוא פגע בך וכו...
אבל קל לשכוח כשאתה פשוט מכור לצורך.

בהצלחה
girl on mars
girl on mars • 31 באוג׳ 2018
את זוכרת פוסטים שלי על כמה ההוא פגע בי?
את כנראה לא יודעת עם מי את מדברת, חמודה.
אני לא נפגעתי מאף אחד בבדסמ. את מוזמנת ללכת לקרוא את ההיסטוריה בבלוג שלי. הכל שם. לא הורדתי את הפוסטים לגבי הפרידה שלי מ Paragon (ברור לי שעליו את מדברת). פראגון ואני נפרדנו כי הוא היה גרוש ואני נשואה, והוא הכיר מישהי ולמיטב ידיעתי הם עדיין ביחד וטוב להם ואני שמחה בשבילו. אז די לזיין בשכל. זה שכאב לי להיפרד ממישהו שהיה לי טוב איתו, לא הופך אותו לחרא מתעלל.

מסתבר שאת בדיוק מה שחשבתי - קוראת הכל לפי נקודת הראיה הצרה שלך.
אני הייתי מגיבה אצלך וכבר הערתי לך בעבר על ההתלהמות הזו שלך כלפי הבדסמ. אמרתי לך, לא כל הגברים כאלה.
אבל את רק ממשיכה להטיף, כי את תקועה בהנחה שהחוויה שלך היא החוויה של כולם.

את מוכרת בעולם הבדסמ ובקהילה. כבר מספר אנשים שמכירים אותך אמרו לי שהיית בקשרים מאוד הארדקור.
אין לי ספק שעברת התעללות קשה.
אני שמחה שיצאת מזה.

אבל תפסיקי להשליך את החרא שלך על אחרים.
הנקודה הרגישה שנגעת בה, בניגוד למה שאת חושבת, היא שנמאס לי לקרוא על נשים שמאשימות את כל העולם ואשתו במערכות היחסים הכושלות שלהן, זה חלק בלתי נפרד מהתנועה הפסבדו-פמיניסטית שקיימת, בעיקר בקהילות אינטרנטיות, כאילו גברים אחראים לכל הצרות בעולם הזה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 31 באוג׳ 2018
Brave girl כתב/ה:
כן הבעיה שנכנסות לפה מלא בנות 18...
שלא ממש קיבלו הכנה והסבר
ומעבר לזה שאני נכנסתי לזה לפני 13 שנה...
כשבסדמ לא היה משו כזה ידוע
היום נשים מודעות יותר
תודה לאל

אני מסכימה איתך לגמרי.
ילדות בנות 18 לא צריכות לעשות בדסמ, ולא צריכות להיות בכלוב. זו לא תלוי מי ולא תלוי כמה בוגרת ולא נעליים. זה לא גיל להיכנס בו ליחסי שליטה.
ושולטים בני 35 צריכים לדעת את זה, ויש עליהם אחריות.
שולט נשוי בן 35 עם נשלטת בת 18 זו סיטואציה פסולה ודפוקה.
וזו לא אשמתך. אם היו לך את הכלים בגיל 18 לשמור על עצמך במצב כזה, זה לא היה מצב דפוק.
או במילים אחרות, לך תשחק עם נשים בגודל שלך.
רחמים יקירתי, יש לי רק עליו
Brave girl
אני רשמתי פוסט להזהיר וזו זכותי
לא התחברת אליו
הכל טוב.

שבת שלום

ההתיחסות בתגובה היא ל girl on mars
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
קראתי את הפרופיל שלך ואת תקציר האירועים, וחייבת להגיד שלשתינו יש סיטואציה מאוד דומה. שתינו בסוגשל-נעורינו נכנסו למערכת יחסים לא בריאה עם אדם לא בריא ובוגר מאיתנו (במקרה שלי, אישה), שתינו שיקרנו לעצמינו במשך 4 שנים שהכל בסדר (טודו בום) ושתינו בסופו של דבר קיבלנו כאפה מהמציאות. במקרה שלי אבל, ולשמחתי, לא כלול אונס ושות'. ולמרות נק' הדמיון, אני חייבת להגיד לך משהו ששינה את חיי בהסתכלות על כל הסיטואציה, שכנראה מהווה אחד מן ההבדלים המשמעותיים ביותר בין ההתמודדות שלנו (שוב, מינוס חוויות טראומטיות כמו אונס) - אל תתחבאי מאחורי הגיל שלך ומאחורי הגיל שלו. אני לא אגיד לך "כן נו היית אמורה לדעת, היית בת 18 לא 8", כי גיל זה ממש לא פקטור כשמדובר בסערות דופאמין/אוקסיטוצין שמיוחסות לפיתוח רגשות ושות'. מה שאת כן צריכה לקחת אחריות עליו, כמו שרבים אמרו לפני, זה על עצמך. גם את וגם אני וגם כל אדם אחר שהיה באותה סיטואציה אשם בכל מני תכסיסי אקרובטיקה מנטאלית שהעברנו על עצמינו כדי לסגור עיניים לסיטואציה שידענו שהיא פאקד אפ, אנחנו אשמות בכך שבחרו לא להקשיב לחברים שהזהירו אותנו ובחרנו לסמוך על אדם אחר רק בגלל שהוא בוגר יותר ו"should know better".

את מבוגרת ממני במינימום עשור ככה שאני בטוחה שאני לא מחדשת לך, אבל לקחת אחריות על הבחירות והפעולות שאת עצמך יצרת שהעמיקו אותך בתוך הסיטואציה הזו זה הא' ב' של בגרות רגשית. להסתכל על עצמך במראה ולשאול "איך אני מעורבת בכל זה?" זה הדבר הכי קשה שיצא לי לעשות, אבל גם הכי הכרחי וחיוני להחלמה הרגשית שלי. ברגע שאת מחפשת את הפאקים של עצמך בכל סיטואציה את לומדת מה *לא* לעשות בעתיד. להסתכל על פאקים של אחרים רק מלמד אותך מה את *לא רוצה* בעתיד ומשדרג לך את אוסף נורות האזהרה.

יש אנשים רעים בעולם, והרבה. להאשים אותם בהיתקלויות שלנו לא תורם לדבר. לעומת זאת, לקחת אחריות על המעורבות שלנו בטנגו המפגר איתם ולשאול את עצמינו שאלות קשות *על עצמינו*, שלא נעים לנו לשמוע ופחות נעים לנו לענות עליהן - מבגר ומחכים אותנו.

לסיכום - אם במקום להסתכל במראה ולשאול את עצמי "איך *אני* הכנסתי את עצמי לבור הזה?" הייתי פשוט מצביעה עליה וצועקת "מפלצת!" כנראה שלא הייתי במקום היחסית-שליו שבו אני נמצאת היום. אני יודעת שהיא מפלצת, אבל להצביע עליה ולקרוא לה מפלצת לא יהפוך אותה לפחות מפלצת ולא יהפוך אותי ליותר חכמה או פחות פגועה. בסופו של יום, לאנשים שניצלו אותך לא אכפת שתקרקרי סביבם ותלעגי להם אחרי שהם סיימו לנצל אותך, אין להם מצפון icon_smile.gif
ומעבר לכך - למצוא שולטים ושולטות בריאים רגשית שלא לוקים בסוציופאטיה מתובלת במגלומניה קלה זה קשה כמעט כמו למצוא נשלטים ונשלטות עם סטנדרטים. העולם הרגיל בחוץ הוא כמו שקית זבל גדולה, ולצערנו מיץ הג'יפה זולג ממנה דרך פינת הבדסמ, לא חסרים אנשים מעורערים שכלית וחברתית בעולם הקינק וזה משהו שכל אחד כאן צריך לזכור.

נ.ב - חבל שהשלמת איתו כשיש כ"כ הרבה אופציות אחרות, כמו לדחוף אותו לבור מים עמוק ולסתום את הפתח, like our ancestors did icon_smile.gif
Brave girl
לא אמרתי דאני לא אשמה אתם פספסתם
רק באתי להזהיר נשים אחרות
ואנע מתמודדת עם הכאב ככה
כל אחת ודרכה שלה
girl on mars
girl on mars • 31 באוג׳ 2018
Brave girl כתב/ה:
זורקת את כל האחריות עליו במקרה הזה
באונס אין שום הצדקה שאקח אחריות על עצמי.

זה אתמול בערב

Brave girl כתב/ה:
לא אמרתי דאני לא אשמה אתם פספסתם
רק באתי להזהיר נשים אחרות
ואנע מתמודדת עם הכאב ככה
כל אחת ודרכה שלה

זה עכשיו.

את ממש לא אשמה באונס.
אין כאן מישהו שטוען שאת אשמה בזה.
אבל את לא מועילה לאף אחד, בטח שלא לנערות תמימות, כשאת מפיצה רעל על קהילה שלמה.
את היית עם גבר מתעלל, לא עם שולט.
תפנימי את זה כבר.

ותתביישי בעצמך שאת משווה קשרים נורמטיביים ופרידות כאלה, לבין התת-אדם שיצאת איתו.
שאת בכלל רומזת, ועוד בלי שום הסתייגות, שכל הגברים הם כאלה, או לפחות כל השולטים, או - 85% מהם.

את מבינה שזה שאת נאנסת ועברת התעללות, לא אומר שכל הקשרים הם כאלה?
את לא מתביישת בעצמך שרמזת שגבר כמו Paragon הוא גבר מתעלל?

אההה סליחה סליחה.
זאת רק ה"דיעה" שלך.
בסדר.
צאי למסעות צלב בקבוצות וניליות בפייס, טוב?
נמאס ממך.
(ולא, אני לא אפסיק. מצטערת. זה שאת קורבן של אונס והתעללות לא הופך אותך לקדושה מעונה ולא נותן לך לגיטימציה לדבר על מי שבא לך, איך שבא לך.)
Brave girl
טוב אחותי. אין לי מושג מזה הדבר שטענת שפגע בי לא מכירה אותו.

לא מגיבה לך יותר
שאי ברכה