בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

roni shefer
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

roni shefer • 30 באוג׳ 2018
שלום לכולם,

יוצא לי להתכתב כאן עם בנות המין היפה,

בניגוד לבאז שקראתי פה ושם, אני חושב שיש כאן אנשים מעניינים ואיכותיים. המקום הזה נותן לי עוד אפשרות להכירות, ותודה על כך.

דא עקא, שמתי לב, שגם לאחר התכתבות ארוכה+שיחות בטלפון, שאלה על מראה חיצוני נתקלת בחוסר אהדה בולט, ובמקרים מסויימים אף גרוע מכך.

יודגש כי השאלה באה בצורה מאוד עדינה ורגישה, ובכל זאת ההרגשה היא -אני מוכנה להפגש איתך בכיף, ובפגישה כבר תחליט...

האם לדעתכם/ן שאלה המנסה לברר ברגישות נתונים חיצוניים, אינה במקום בכל מקרה?

האם בקשת תמונה אינה מספיק מקובלת בשנת 2018?

תודה מראש לכל העונים והעונות ☺️
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
מה עוזרת תמונה אם אנשים שולחים תמונה מהבר מצווה?
אבל לבקש תמונה זה לא אותו דבר כמו לשאול מישהו, אישה לצורך העניין, לגבי המשקל.
אגב, "האם את רזה או שמנה" - לזה אתה קורא צורה עדינה ורגישה?
אה...
לא, לא כל כך עדין ולא ממש רגיש.

* אני רזה
* מבזק חדשות: שלא כמו במקרה הברור שלי, רזון ויופי לא בהכרח באים יחד icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 באוג׳ 2018
לגיטימי וגם ככה מגיעים לתמונות.
כמובן תלוי בשלב ההיכרות (וכמובן בטקט כפי שכתבת).
Britney Bitch
Britney Bitch • 30 באוג׳ 2018
כשאתה נתקל בחוסר אהדה בולט, משהו שם לא סגור על עצמו.
זה אולי ישמע ציני ומתנשא, אבל זה ככה, ציני ומתנשא:
אם אתה נניח 7, אז 6 ו 8 יעבדו אצלך.
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
אז הכי לגיטימי, אפילו הכרחי.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.
    התגובה האהובה בשרשור
dror30
dror30 • 30 באוג׳ 2018
לבקש תמונה - סבבה, לשאול אם את שמנה - לא סבבה.
לרצות להפגש בלי תמונות - לגיטמי, ומנגד לגיטמי להחליט אם זה מתאים לך או לא.
dror30
dror30 • 30 באוג׳ 2018
Britney Bitch כתב/ה:
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.

לא הקטע של מתנשא אלא פשוט לא נכון לכולם, יש כאלה עם טווח רחב של משיכה ופחות חושבים בקטע של מספרים על המראה, ושיותר חשוב להם החיבור הרגשי/מנטלי ושאם זה עובד אז המשיכה לרוב גם נכנסת. לאלו יכול לעבוד טוב הקטע של נחליט כשנפגש (ואולי דווקא לי יצא מתנשא).
Britney Bitch
נכון אבל זה לא העניין, אם כבר, יותר קל להיות ריאלי כשאתה פחות חשוף להשלכות.
Britney Bitch
dror30 כתב/ה:
Britney Bitch כתב/ה:

לא הקטע של מתנשא אלא פשוט לא נכון לכולם, יש כאלה עם טווח רחב של משיכה ופחות חושבים בקטע של מספרים על המראה, ושיותר חשוב להם החיבור הרגשי/מנטלי ושאם זה עובד אז המשיכה לרוב גם נכנסת. לאלו יכול לעבוד טוב הקטע של נחליט כשנפגש (ואולי דווקא לי יצא מתנשא).

נו אז ציינתי, לא פול פרוב, יש יוצאים מן הכלל,
למה סתם להתווכח.