בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתרי היכרויות וניליים - איך אני רומזת מי אני?

ntrng
לפני 5 שנים • 2 בספט׳ 2018
ntrng • 2 בספט׳ 2018
אני באותה שאלה, ובשאלת ההמשך, איך מזהים שאחרים הם קינקים. אין לי פיתרון לשאלה הראשונה, אבל הרעיון שלי זה לכתוב שאת נמשכת לגברים מסליתרין.

לגבי השאלה השנייה, למקד את השאלות שאת עונה עליהם ב-OKC לשאלות על נושאים קינקים הופך לשימושי אתת הפיצ'ר המקושקש של אחוזי התאמה (מה, גם את מעדיפה לתת מסז'ים מאשר לקבל ולא מאמינה שצריך להיות עונש על שריפת דגלים? בואי נתחתן!!!1).
Mr Sins​(שולט)
Mr Sins​(שולט) • 2 בספט׳ 2018
זה מאוד פשוט, תעלי באחת התמונות שלך תמונה עם איזה קולר עדין. משום מה יש הרבה נשים היום שחושבות שזה סתם אביזר אופנתי אז תמיד תוכלי להגיד לדודה שלך שזה משהו שקנית בקניון ב-10 שקל.

מי שצריך לדעת יידע כבר לשאול אותך
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 2 בספט׳ 2018
סתם שאלה אקראית לנשלטים פה עם כבר בנושא הזה. אני כבר לא נמצא בטינדר ובקיופיד אבל שמעתי מידידות שיש את הגברים של הסאדו מאזו ששמים תמונה בפרופיל של ליקוק רגליים וציורים של נשים דומיננטיות וכו', ומנסים להשיג ככה אינטראקציות מיניות עם נשים. אתם באמת משיגים מזה משהו מדי פעם? כי זה נראה לי קצת מפגר וגם התגובות לכך היו בהתאם.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 2 בספט׳ 2018
שנאוצר, בדיוק מה שתהיתי.
הרי אם זה פרופיל בלי תמונה אמיתית, למה שאענה גם אם אני בקטע?
זה לחשוף את עצמי כשהוא לא, הוא יודע שאני הטעם שלו ולא ההיפך.
זה כמו בכלוב אבל יותר ריסקי כי למשל אולי אני מכירה אותו ולא יודעת
האיש ההוא
האיש ההוא • 2 בספט׳ 2018
למה לא ליזום?
האתגר ברמיזות, ברורות יותר וברורות פחות, זה הקהל שכול רמיזה כזאת תעורר.
הכי פשוט להסתכל, לראות מי מתאים למה שאת רצה, כולל הקינק, וליזום.
מפית​(אחר)

Re: אתרי היכרויות וניליים - איך אני רומזת מי אני?

מפית​(אחר) • 2 בספט׳ 2018
Glitch כתב/ה:
נניח ויש לכם משתמש באפליקציה/אתר הכרויות, אתם לא רוצים לקחת סיכון שדודה או עמית לעבודה יחשף למידע מיותר לגביכם כי הפרטיות שלכם חשוב לכם, אבל אתם עדיין רוצים לשדר בעדינות למי שבקטע שאתם קינק-פרינדלי ובעסק, מה אתם כותבים? בלי לציין במפורש.
מחפשת ניסוחים עדינים ונקיים שיעשו את העבודה, או מילת קסם סודית.
וגם, מתי תהיה לנו שפה רשמית או איזה לחש משלנו? חוץ מהסמל הטיפשי ההוא!

תמונה של רגל עם נעל תתן כיוון
שנאוצר​(נשלט)
לפני 5 שנים • 3 בספט׳ 2018
שנאוצר​(נשלט) • 3 בספט׳ 2018
אם להתייחס ממש לנושא, לגברים יותר מסובך להציג באופן גלוי תחת תמונתם החשופה שיש להם חיבור לעולם הבדסמ. גם רמיזות כמו "לא וניל" או "דומיננטי" או "נשלט" יכולות להיתפס דיי קריפיות על ידי הרבה נשים, שלאו דווקא יתנגדו לסקס מהסוג הזה מעבר לאפליקציה, (במיוחד במקרה של הנשלט). גברים מה לעשות ברב המקרים יעשו יותר סוויפים ימינה על נשים שיציגו רמיזות מהסוג הזה.
נקודה מעודדת היא שהרבה נשים וגברים שהם ליברלים אבל לא מהעולם הזה יזרמו על חלק מהפרקטיקות והפטישים שלכם/ן עם אתם/ן תהיו במערכת יחסים אוהבת.
יוצר יצרי
יוצר יצרי • 3 בספט׳ 2018
ניתן לשלב משפטים ורמיזות בהמשך לשיחה לדוגמא: "בעלת דמיון יצירתי" או "מחפשת אדם ייצרי עם דמיון מפותח" או "מורכבת שאוהבת להתפרק באינטימיות"
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2018
ntrng כתב/ה:
אני באותה שאלה, ובשאלת ההמשך, איך מזהים שאחרים הם קינקים. אין לי פיתרון לשאלה הראשונה, אבל הרעיון שלי זה לכתוב שאת נמשכת לגברים מסליתרין.

לגבי השאלה השנייה, למקד את השאלות שאת עונה עליהם ב-OKC לשאלות על נושאים קינקים הופך לשימושי אתת הפיצ'ר המקושקש של אחוזי התאמה (מה, גם את מעדיפה לתת מסז'ים מאשר לקבל ולא מאמינה שצריך להיות עונש על שריפת דגלים? בואי נתחתן!!!1).

גברים מסליתרין- ענק! צחקתי בקול