ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנצ צפוני ואירועים בצפון

Tzel​(שולט)
לפני 5 שנים • 11 בספט׳ 2018
Tzel​(שולט) • 11 בספט׳ 2018
עוקב, חיפאי
lucifer-666
לפני 5 שנים • 11 בספט׳ 2018
lucifer-666 • 11 בספט׳ 2018
כל מי שמעוניינת/ן נא לפנות בפרטי ל Dangerous Dolphin
או אליי
Locku​(שולט)
לפני 5 שנים • 29 בספט׳ 2018
Locku​(שולט) • 29 בספט׳ 2018
מחיה את השרשור
טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 30 בספט׳ 2018
טלי35​(שולטת) • 30 בספט׳ 2018
אז קודם כל יהיה לנו את נחל כזיב בסתיו (ממש בקרוב, עובדת על תאריך) - ואפשר בפורמט של מאנץ' טיול כמו שעשינו בעבר.

ואם לא - אז בואו לכנרת icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 שנים • 1 באוק׳ 2018

הזדעזעתי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 באוק׳ 2018
lucifer-666 כתב/ה:
אנחנו צריכים לארגן לבד וככה זה יצא לפועל
לא להסתמך על אחרים
אני יודע שהיתה מי שאירגנה מנצים לשמחתי היא עברה לדרום ועדיף שכך
לכן פתחתי קבוצה בקיק לגבי מנץ מוזמנים להצטרף ונארגן את המנץ הבא

כמי שהתחיל (ביחד עם פלאפ) את המאנצ'ים בארץ אני רוצה למחות על מה שנכתב כאן על מי שארגנה מאנצ'ים בצפון במשך מעל 4 שנים.

למי שלא מכיר, הנה מה שעושה מארגנ/ת מאנץ':
- מחפשים מקום שמוכן לקבל אנשים לפגישה של כמה שעות, רצוי מבלי שהמקום יגבה תשלום מראש או יחייב את המשתתפים בהזמנות מינימום. רצוי גם שהמקום יוכל להתמודד עם אי הודאות של האם יגיעו שישה אנשים או ארבעים איש ויהיה נגיש בתחבורה ציבורית ועם חניה לבעלי רכב. אה, ורצוי שיהיה לו תפריט שיתאים לכל המשתתפים הפוטנציאליים.
- מתאמים עם המקום תאריך ושעה.
- מפרסמים הודעות על המאנץ' באתרים השונים.
- עונים על שאלות במייל ובאתרים, כולל של אלו שהרגע נפרדו ונורא לא רוצים שהאקס שלהם יהיה במאנץ'.
- מגיעים למקום קצת יותר מוקדם מהשעה של המפגש, לוודא שהמקום הבין את ההוראות ולהתמודד עם בעיות של הרגע האחרון.
- עוזרים לאנשים שמגיעים להרגיש נעים במפגש ולהכיר את המשתתפים/ות האחרים במפגש.
- לפעמים צריך להזכיר לאנשים מסוימים מהם כללי המאנץ' (למרות שדי סביר להניח שגם אמא שלהם לימדה אותם נימוסים מתישהו).
- דואגים שהחשבון למקום ישולם במלואו ע"י המשתתפים, כולל טיפ לצוות.
- עוזרים לאנשים בהתפזרות בשאלות כמו "איך מגיעים מכאן ל".
- ומתכננים כבר את התאריך והמקום למאנץ' הבא.

[ וכשיש מאנץ' פיקניק בעונות המתאימות, קצת יותר קל, כי אין בעיית קיבולת בפיקניקים. וקצת יותר מורכב, כי צריך לעזור לאנשים למצוא את הקבוצה הנכונה בין כל הקבוצות על הדשא. ]

1. אני חושב שמילים כמו "תודה" הרבה יותר מתאימות למי שהיתה מוכנה לעשות את כל זה לאורך למעלה מארבע שנים כדי לקהילה בצפון יהיה היכן ואיך להיפגש, חוץ מאשר בתור למוניות שרות לחיפה אחרי מסיבות.

2. ואם יש מתנדב/ת שמעוניינים לארגן מאנצ'ים בצפון (או בכל מקום אחר), אשמח לעזור להם להתחיל בארגון.

3. ולאיש שכתב את הדברים המכוערים למעלה - די ברור שיש לך חשבון אישי איתה. אין לי מושג מהו החשבון, אבל מה שכתבת כאן מעיד הרבה עליך ועל מי שאתה. יש אנשים שהורחקו מהמאנצ'ים על התנהגות לא ראויה - אני מאד מקווה שאתה לא אחד מהם, שמנסה לארגן לעצמו מפגשים. המוזר עוד יותר בעיני הוא הניסיון להרחיק את ארגון המאנצ'ים למקומות כמו קיק/טלגרם.