ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניו יורק

גודמן​(נשלט){ק}
לפני 5 שנים • 17 בספט׳ 2018

ניו יורק

גודמן​(נשלט){ק} • 17 בספט׳ 2018
מישהו/י יכול להמליץ לי בבקשה על מועדוני בדסמ בניו יורק? , ואתרים מקומיים? אולי אם כמות הישראלים פה אמצא לי עוד שולטת צברית..
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 5 שנים • 17 בספט׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 17 בספט׳ 2018
רוב הסצנה האיכותית בניו יורק מתנהלת במסיבות פרטיות. להגיע לשם קשה מאוד וצריך לתחזק קשרים עם המארגנים.
אם אתה מתגורר בניו יורק שווה להתאמץ ולהגיע למסיבות האלה.
אני אישית בפעם הראשונה נחשפתי לזה, ע"י צייד שנשלח למסיבה משמימה עד כאב ב Paddles (הרבה גברים בודדים, כמה נשים מבוגרות מאוד, וטרנסג'נדרית אחת שהיתה מלאת אנרגיות בשביל כולם), הצייד קלט את ידידה שלי בחורה יפהפיה שהיתה מוטרדת לאורך החצי שעה ששהינו שם ברמה שכבר החלטנו לחזור למלון. פתאום הגיע הבחור שנראה מוזר עד מלחיץ, מיד ניסינו לנפנף אותו שהיא לא מחפשת מציע להן ללכת בחינם למסיבה שווה הרבה יותר. הוא אפילו משלם על המונית. אם אתה בר המזל שהגעת איתה, אתה בפנים. למען האמת אני בהתחלה מאוד חששתי לנסוע עם איש מאוד מוזר במונית למסיבה שאני לא יודע כלום עליה והכניסה אליה היא דרך מסדרון ארוך וחשוך ברמה שהיה צורך להדליק את הפנס של הפלאפון כדי לראות את הדרך. אבל הבחורה שאיתי היתה קצת יותר אמיצה והחליטה שנלך על זה עד הסוף.
במסיבות האלה בד"כ יש בעיקר יפים ויפות (וכמובן בני הזוג שלהם) ברוב המקרים הכל כלול, ובחלק מהמקרים הכניסה חינם. חלק מהמסיבות מאורגנות ע"י צלמים שמחפשים מודלים חדשים לצילום.
כשאתה בפנים, ומרוצים ממך, אתה מוכנס לרשימת התפוצה.

לגבי המסיבות הפתוחות לציבור הרחב, הן נמצאות כולן בפטלייף. אבל באמת שאין משהו מיוחד. באירופה סצנת מסיבות הבדסם הרבה יותר חזקה.
אם אתה כבר בפטלייף יש את BEDLAM_ שמארגן מסיבות, ויענה לך בשמחה. לפעמים המסיבות שלו מוצלחות יותר ולפעמים פחות לפעמים הרבה פחות. המקום הוא דירה עם חדרים שיש ביניהם מעברים ובד"כ מאוד צפוף שם.
גם LadyZombie מפטלייף מארגנת מסיבות בד"כ בקומת מרתף של איזה בר ותשמח לענות לך.
יש את המועדון Paddles שכבר מזמן ירד מגדולתו, אבל עדיין לפעמים יש שם אירועים טובים, בעיקר האירועים הגדולים של TES שזה ארגון בדסמי.
יש כמה ליינים קצת יותר מוצלחים שהם בעיקר אנשים רוקדים ומעט מאוד אם בכלל בדסם בשוליים.
יש איזה ליין לנשים בלבד, אבל זה כנראה לא רלבנטי אלא אם כן אתה "מתלבש".
יש גם מדי פעם אירועים של האגודה לספנקינג או כל מיני התארגנויות מצחיקות כאלה. אבל זה רחוק ממה שקורה בתל אביב, בגרמניה או בלונדון.
ויש כמובן את המסיבות של מלכות בתשלום או כל מיני מסיבות foot fetish, שאם אתה שואל אותי שומר נפשו ירחק מהם. אני פעם נקלעתי למקום כזה ושרדתי שם בערך 5 דקות וזה היה הרבה.
    התגובה האהובה בשרשור
shooter
לפני 5 שנים • 18 בספט׳ 2018

https://www.yelp.com/search?find_desc=fetish+clubs&find_

shooter • 18 בספט׳ 2018
תיבחר בילוי נעים לפעמים חלק משעממים
האנשה עצמית
לפני 5 שנים • 19 בספט׳ 2018
האנשה עצמית • 19 בספט׳ 2018
מה לגבי לונדון?
גולייט
לפני 5 שנים • 19 בספט׳ 2018
גולייט • 19 בספט׳ 2018
אפשר למצוא הכל באינטרנט.מאחלת לך בהצלחה.