בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט ורגיש, האם יכול להתקיים לדעתכן באדם אחד..?

Lizard King​(שולט)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018

שולט ורגיש, האם יכול להתקיים לדעתכן באדם אחד..?

Lizard King​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
מתי מגיעה החמלה אם ישנה כזו והאם זה לגיטימי בעיניכן? האם שולט צריך להיות כהה חושים?
מה הציפיה הרגשית מהשולט שלך?
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
watch "billions", high quality Ds relationship
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
לא יכול להיות אחרת.
שולט אמור להוביל את הנשלטת שלו עד הקצה ואז לדחוף אותה עוד צעד או שניים קדימה כדי לפגוש את עצמה.

מי שאין לו את הרגישות לדעת מתי הנשלטת שאיתו הגיעה לקצה והאם יש לה את היכולת לעוד צעד אחד, איך יוכל להוביל מישהי בדרך הזו?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2018
הבעיה הקשה היא שיש גברים שחושבים שאפשר להיות שולט ולא רגיש.
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2018
זה בכלל לא קשור לשולטים ונשלטים,
אלא לבני אדם ואף פעם לא הבנתי את האנשים שחושבים שלשולטים אין רגשות ועוד פחות את השולטים שמנסים להצטייר ככאלה.
אז אולי שולטים עושים ומראים בדרך אחרת,
פחות קיטשית ומתרפסת,
אבל רבאק, הם בני אדם,
רגישים לא פחות מהנשלטים שלהם
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
קודם כל אני יוצא מתוך נקודת הנחה ששולט ושולטת זה אותו דבר לענין השאלה הזאת. ונשלטים או נשלטות הם בסופו של דבר על אותה סקאלה, עם מגוון רחב של רצונות וצרכים.
אבל אם אתה מרגיש שאני טועה בהנחת היסוד הזאת, פשוט תתעלם מההמשך icon_smile.gif

אני לא חושב שזו רק הדאגה מאיך חוצים את הקצה. אני מניח שזה רק צד אחד מיני רבים שנשלטים ונשלטות (ואפילו לא כולם) מצפים מהשולטים שלהם.
אבל אני כן מניח שהרבה מאלו שרוצים להישלט, יעדיפו להתמסר בפני מי שיש לו את כל החבילה של הרגשות בצורה תקינה, והוא יודע להשתמש בהן בצורה מושכלת בהתאם לנסיבות. אגב הנסיבות יכולות להיות שונות בין נשלטת לנשלטת. אבל שימוש מושכל במעגל כמה שיותר רחב של רגשות זו מילת המפתח בעיני. זו יכולת אמיתית שראויה בעיני להערצה.
ואגב, אני כנשלט לא שולל שולטת שמסוגלת לבטא רק את הצדדים הברוטליים שלה, זה יכול להיות נחמד מאוד, בד"כ בשביל סשן אחד או שניים, אבל בד"כ שם בדיוק זה נגמר.
ואני אומר את זה כמי שחטא פה ושם באקסטרים.
אבל כמובן שיש כל כך הרבה נשלטות וכל אחת מחפשת משהו אחר. וקשה מאוד להכליל. אבל אני באופן אישי, לו הייתי שולט, הייתי נזהר מנשלטים או נשלטות שרוצים יותר מדי ומהר מדי. הניסיון מלמד שהרבה פעמים זה נגמר לא טוב.
בתו של דרקולה​(נשלטת){DRAKULLA}
שולט או כל אדם בלי רגשות זה תמרור אזהרה ענק.
מי שחושב שלהיות שולט פירושו לא להרגיש, מפספס בגדול.
שליטה אמורה להיות מלווה בהבנה, חיבה, חמלה ועוד שלל רגשות
ויש גם את הקטע הזה ששולט הוא בן אדם, אפילו אם הוא דינוזאורicon_smile.gif
גם לו יש רגעים קשים או ימים לא טובים והפגנת רגשות לא מורידה גרם מהשליטה שלו, ההיפך.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
אין כזה דבר "שולט", אף אחד לא שולט ולא יהיה שולט גם.
(שמענו גם על שולטים שירדו על 4 וביקשו מהנשלטת יחס לתחת העגום שלהם .)
יש כזה דבר "אינסטלטור".
וכול "אינסטלטור",יודע שבעבודת צנרת צריך להפעיל
לפעמים שכל ולפעמים כוח .
זהו זה . זה מה יש
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 4 באוק׳ 2018
בניגוד לדעות שרווחות באתר, אני לא חושב ששולט הינה תכונת אופי אלא נטיה, כפי שאין תכונות הומוגניות לאנשים שאוהבים דברים אחרים אין סיבה שתהיה פה.
יכול להיות שהתכוונת האם על שולט טוב להיות רגיש, פרט לבעייתיות הטבועה בסובייקטיביות של המילה רגיש, אתייחס לכך, הוא בהחלט צריך חהיות חד הבחנה, רב קשב ואמפתי. פשוט כי אלה הדרכים היחידות להיות שולט אחראי.
mike way​(שולט)
mike way​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
אני אישית מגדיר את עצמי כשולט ואני רגיש לחלוטין אל הנשלטות שלי, אל התחושות שלהן, אל הרצונות, מחשבות, בלי להבין אותה אני לא יכול באמת לשלוט בה.