צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אשה מעצימה נשיותה בהאדרת זקפה ?

אשל
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018

האם אשה מעצימה נשיותה בהאדרת זקפה ?

אשל • 4 באוק׳ 2018
אשה לא זקוקה לדבר על מנת לחגוג את נשיותה, כתבו על זה ספרים ומרי אנוואנט הלכה עם זה לגרדום.
אשה שווה בין שווים, שרפו על זה חזיות וחנה סנש קרעה על זה מצנחים.
אשה כך או אחרת גובהת מתפיחה של אגו כאשר היא מעמידה לגבר ושותה את המיץ שסוחטת במו לחייה.

מה את אומרת ?
Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
Netrunner​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
לזכרוני, כאחד שמסתכל אחורה בזמן בפורומים, ראיתי את הפוסט הזה לפני 8 שנים.
מי יכול לתת סימוכין?
Menta​(שולטת)
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018
Menta​(שולטת) • 5 באוק׳ 2018
איזה עוד אצטלות ימציאו גברים להתכסות בהן במקום להגיד אני אוהב שמוצצים לי ולגמור לך בפה. זה כזה זאב בעור כבש לנסות להפוך את זה למשהו שמעצים ומאדיר את האישה. יש באמת נשים שקונות את הישראבלוף הזה?
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 5 באוק׳ 2018
חחחח מה שמנטה כתבה ואוסיף, חלקנו (מקווה שכולנו) עושות כי זה כיף וטעים ובא לנו, לא מאדיר ולא נעליים. מצד שני, להאדיר זין ששווה האדרה אני אוהבת, אז קאט דה בולשיט
אשל

שני כיוונים למציצה

אשל • 5 באוק׳ 2018
Menta כתב/ה:
איזה עוד אצטלות ימציאו גברים להתכסות בהן במקום להגיד אני אוהב שמוצצים לי ולגמור לך בפה. זה כזה זאב בעור כבש לנסות להפוך את זה למשהו שמעצים ומאדיר את האישה. יש באמת נשים שקונות את הישראבלוף הזה?

צודקת המנטה בכיוון הגברי וצודקת מנטה בחיבוב טעם הזרע היורד במורד הגרון.
לא עור של כבש, לא נוצות טווס ולא נעליים - השאלה אם כשאת מוצצת את מתלהבת.

אם את מתלהבת לחצי 1 אם לא ספרי לחברותייך
אשל

NOW YOU TALKING

אשל • 5 באוק׳ 2018
Ivy poison כתב/ה:
חחחח מה שמנטה כתבה ואוסיף, חלקנו (מקווה שכולנו) עושות כי זה כיף וטעים ובא לנו, לא מאדיר ולא נעליים. מצד שני, להאדיר זין ששווה האדרה אני אוהבת, אז קאט דה בולשיט

חתכתי את הבושליט, את מאדירה שם שמים במציצה הגונה - זה כתוב בתורה, ראי ספר יחזקאל כ"ג - הפרק הכי גס בתנ"ך ישתבח הבורא וצוות המעודדות שלו.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 5 באוק׳ 2018
לא כתבתי דבר וחצי דבר על חיבוב הטעם.
התכוונת אולי לאייוי.
ivy​(נשלטת)

Re: NOW YOU TALKING

אשל כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:

חתכתי את הבושליט, את מאדירה שם שמים במציצה הגונה - זה כתוב בתורה, ראי ספר יחזקאל כ"ג - הפרק הכי גס בתנ"ך ישתבח הבורא וצוות המעודדות שלו.

גם המכה שתקבל כשהספר יתעופף לכיוונך תהיה אדירה
ivy​(נשלטת)
כמו כן, אין צורך לפנות אלי בפרטי
אשל

הספר המעופף

אשל • 5 באוק׳ 2018
יש שכותבים ספרי קודש כל כך קטנים שהם יכולים להידחק אחר כבוד לתוך הפלאג כך שפתוחה לך הדרך לקבל חוויה דתית כשפלאג תקוע היטב באחורייך בעת שאת עושה קניות בסופר, נסי ותהני.