שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישראל פוצצה מסגד בבית לחם על יושביו וחיסלה שם 40 איש

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 7 באפר׳ 2004

ישראל פוצצה מסגד בבית לחם על יושביו וחיסלה שם 40 איש

ThePassionMaster • 7 באפר׳ 2004
סתאםםםםםםםםםםםםםםםםםם
אלה היו האמריקאים בפלוג'ה של עירק.
אתם יכולים להרגע, העולם לא הולך להטיל עלינו סנקציות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2899736,00.html

מעיק ?
מעצבן ?
אני טוחן מים יותר מדי ?

ככה בערך נשמעת לי הקריאה - "היציאה מהשטחים תביא שלום !"
רק שאני מביא עובדות.
והשמאל ?
shiri​(לא בעסק)

Re: ישראל פוצצה מסגד בבית לחם על יושביו וחיסלה שם 40 איש

shiri​(לא בעסק) • 7 באפר׳ 2004
ThePassionMaster כתב/ה:

מעיק ?
מעצבן ?
אני טוחן מים יותר מדי ?

כן.
ThePassionMaster
היי שירי, לא היה צורך בתשובה, כבר כתבתי אחת משלי.

למען האמת חשבתי לכתוב בפורום "לא קשור" על העוגות המדהימות שאני מכין
על הסוודרים המיוחדים שאני סורג
על ערוגות הפרחים היפהפיים שאני מגדל בחצר
אבל חששתי שזה יפגע במעטה הקשיחות שאני לובש תדיר
והיות ובפורום זה אסור על פי חוק לכתוב כל דבר שקשור לבדס"מ, מצאתי עצמי כותב אך ורק על פוליטיקה (מה שכן חוקי לכתוב עליו כאן)
אדון טיפות הגשם​(שולט)
נדרש אופק מדיני ותעוזה רבה לבצע מהלכים הנראים בעת הביצוע כמשגה
אך במבט היסטורי יש להם ערך שלא יסולא בפז .
אחת הדוגמאות היא הפצצת הכור בעירק. החלטה של בגין שנים רבות לפני שמישהו
ראה את הנולד.

בגין היה המנהיג השני שעם ישראל חב לו חוב שלא ישכח דורות .
הראשון היה בן גוריון. השלישי עדיין לא קם.
דוגמא אחרת נוגעת למשגים ומחדלים שנעשו בעת מלחמת העצמאות.
תוצאותיהם - עד היום והלאה .

מה שהאמריקאים לא ראו נוחת על עיניהם היום. וטוב שכך. מה שהמוח לא מבין במילים
הגוף מבין במעשים. אמריקה היא שליטת העולם ללא ספק. אבל ההבנה שלה במה שקורה
במזרח התיכון השתנה מן הקצה אל הקצה כתוצאה מהמרחש, ועוד ישתנה . חזון למועד .
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 7 באפר׳ 2004
ThePassionMaster כתב/ה:
היי שירי, לא היה צורך בתשובה, כבר כתבתי אחת משלי.

היי פשן icon_smile.gif

לך אולי לא היה צורך בתשובה, אבל לי היה צורך לענות, ואת השאלה הרי אתה הצבת בפנינו...

גם להגיב זה עדיין חוקי icon_smile.gif

חג שמח icon_smile.gif
ThePassionMaster
הו שירי, אני האחרון שימנע ממך צורך כלשהו - גם אם זה לענות לי icon_smile.gif

בן גוריון ?
האדם הזה -----------------------> ?
"אבל כשהגיעה הספינה לתל-אביב, הורה בן גוריון להפגיז אותה. 16 אנשי אצ"ל נהרגו במהלך ההפגזה, חלקם ניצולי שואה מתנדבים באצ"ל וכן שלושה מחיילי צה"ל. הספינה עלתה באש, ומפקדה הורה לנטוש אותה מתוך חשש להתלקחות חומר הנפץ."

http://www.bazz.co.il/article.phtml?aid=535&sid=29

מה שמאכילים אותנו בבית ספר ובתקשורת בכלל, זה בדיוק מה שרוצים שנדע, את האמת המלאה לא טורחים לחשוף.

אם היתה לי ה"זכות" לראות אותו בעיניים, הייתי יורק עליו.

קיצוני ? תגדירו קיצוני.
כלובי
כלובי • 7 באפר׳ 2004
תגיד לי אתה זה שמטיף לנו לא להסתכל על מדינות המערב כשהן לוחצות על ישראל, לא "להקשיב" לעולם, אתה בעצמך היית בעד המלחמה בעיראק.

אלה התוצאות של כיבוש, כל כיבוש, שהעם הכובש נאלץ חדשות לבקרים לבצע מעשים איומים, העיראקים אפילו "שהצילו" אותם מסאדאם הנורא יעשו הכל כדי לא להשאר תחת כיבוש, וכל הסיפור הזה הרי היה ידוע מראש.

בוא נכניס את הדברים קצת לפרופורציה..
הפיצוץ בפאלוג'ה הוא חלק מהתגובה האמריקאית לטווח נורא ואכזרי שערכו המקומיים בקבוצת מהנדסים אמריקאים. זאת "פעולת התגובה" שלהם,
הם גם עושים חיסולים ממוקדים,
מחזיקים עם כבוש ומנסים להלחם בטרור דרך רצח לא מחושב ולא מדוייק מהמותן שמגיע מתוך זעם ורצון לנקמה. אתה חושב שהם יצאו מהמעגל הזה מנצחים מתישהו?

ברור שבוש צריך לברוח משם כמה שיותר מהר כדי שהעם ישכח את ההרפתקאה "הקטנה" שלו בעיראק עד הבחירות. (700 הרוגים לאמריקאים עד כה)

ארה"ב עושה מעשים איומים, כמו ששקעה בבוץ של ויאטנם היא שוקעת בבוץ של עירק, בשעתה העלובה ביותר של האומה האמריקאית אתה מבקש שנקח ממנה דוגמה.

ההבדל ביננו לבין ארה"ב שזה לא בחצר שלה הדבר הזה, ארה"ב תתחפף מעיראק כמו שאנחנו ברחנו מלבנון עד סוף השנה האזרחית, רק שאנחנו, העם החכם שיודע להלחם בטרור וסומך רק על עצמו, יודעים יותר טוב, אנחנו נמשיך להתקע עם השטחים והפלסטינים עוד שנים ארוכות, נאבד את אמות המוסר שלנו, את הערכים החינוכיים,

היום כבר לא צריך את המורה להסטוריה כדי ללמוד מה באמת קרה פה הנוער של היום איבד מראש את האמון במנהיגים האלימים הארכאיים והוא כבר לא ממהר לקנות את כל שעשועי הגדלות והקולוניאליזם של הדור השני לציונים האמיתיים, בין השאר בגלל שמערכת החינוך כורסת עם כל שאר המערכות בשעה שכל שקל שני של משפחה מהמעד הבינוני הולכת לממן איזה מחסום שרק מגביר את השנאה.

לליכוד לקח רק 37 שנה להבין שהכיבוש הזה הורס אותנו, גרוע הרבה יותר מקצב לימוד של ילד מפגר, תהליך לימוד ארוך שבמהלכו נהרסנו לגמרי הקרבנו יותר מידי קורבנות וכל שקל שני ממה שהרווחנו הלך למימון הוצאות בטחון מופרזות. הכלכלה שלנו נהרסה והחיים שלנו הפכו לקשים מנשוא.

לארה"ב מאד לא קל היום והיא יכולה להאשים רק את ראש הממשלה האגרסיבי שלה. המודיעין הישראלי שיקר כי היה לנו אינטרס במלחמה מחוץ לבית על חשבון אחרים והמודיעין האמריקאי שמח לקנות את המידע הכוזב שלנו כדי להגן על העולם. היום העולם לא מוגן יותר, אפילו לא קצת בזכות זה שסאדאם איננו. המלחמה הזאת נכשלה ואת המחיר הזה ישלם בוש בבחירות הקרובות.
Cloud_Lord​(שולט)
לפני 20 שנים • 8 באפר׳ 2004
Cloud_Lord​(שולט) • 8 באפר׳ 2004
פאשין - לא, לא טרחני ולא מעיק.

האמריקאים עושים מה שמעצמה עולמית תחת מתקפה צריכה לעשות - משמידים את האוייב שלהם, ואם צריך לסוע חצי עולם בשביל זה, אז עושים את זה.

השמדת צבא עיראק ומשטר סדאם חוסיין חוללו תמורות אדירות בקנה מידה הסטורי:
1. חיסול איום קיומי חזק מאוד על ישראל.
2. חיסול חלום הערבים על אומה ערבית אחת גדולה, כפי התבטא בקריסת ועידת הליגה הערבית.
3. גרימה למשטרים רודניים אחרים להתפרק מנשק ההשמדה - לוב לדוג'.
4. מתן פתח לישראל ליישם את עליונותה הטכנולוגית, כלכלית וצבאית לצרכי התפשטות וגדילה כפי שהיא צריכה להיות, אחת מהמעצמות העולמיות הבינוניות, על חשבון הסביבה המפגרת כלכלית וטכנולוגית.

ארה"ב לא תתקפל מעיראק לפני שהיא תשלים את המשימה של השלטת משטר פרו מערבי תחת חסות אמריקאית בעיראק, ומשם הדרך לקריסת המשטרים בסוריה ובאיראן קרובה, קרובה מאוד.

ארה"ב לא תתקפל, מכיוון שהיא יודעת היום, שבריחה מהטרור רק תגרום לו לרדוף אחריה הלאה, לתוך הבית פנימה, כפי שקרה באסון התאומים והפנטגון.

כח, ביד של הצודקים, צריך להיות מנוצל, ולא רק שמור במחסנים.
גם ישראל בסוף תבין שיש להשתמש בכח שלה בצורה חכמה, ולא טפשית כמו שעושים בו שימוש היום. במקום הפצצות מהאוויר של מבוקש - גירוש כל הכפר.
במקום הריסת בית - הזזה של כל מחנה הפליטים.

ואנחנו צריכים להפסיק להרגיש רגשות אשמה על זה ששיחררנו את אדמת המולדת שלנו רק בגלל שבמקרה עוד נותרה שם אוכלוסיה ערבית עויינת בגלל רחמנותנו במלחמת ששת הימים

לא צריך להתבייש מלעשות שינויים גיאופוליטיים במפת המזרח התיכון בעצמנו, עם קריצת עין אמריקאית, ולהפוך את מדינת ירדן/פלשתין לפתרון לבעייה שיש לנו עם האוייב הפלשתינאי.
כלובי
כלובי • 8 באפר׳ 2004
טוב נו באמת מול כאלה עמדות גזעניות / הרסניות איך שאתם רוצים - אני אפילו לא טורח להתעמת.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 8 באפר׳ 2004
הממ
האמת ?
הרבה זבל וסליחה על הבוטות, פשוט הציף אותי כל השטויות שנכתבו על ידיך, כלובי.
סלח לי שאני לא הולך לפרק את התגובה הזאת שלך כאן, כי זה יהיה ממש ארוך ואני בספק אם מישהו באמת יטרח לקרוא את זה.

אתה פשוט מגיע עם "תחמושת" ויורה. בכלל לא קשור למה שאני כותב.
הגבתי לך בשירשור השני, זה אמור להספיק לעת עתה.

משהו קטן
כיבוש
עדיין לא ירדתי לשורש העניין במובן "כיבוש"
הזכרת 37 שנים, לאחר חישוב מתמטי קצר, זה יוצא שנת 1967

אולי אתה תצליח להבהיר לי איך זה שעד 67 כל השטחים שכבשנו לא נחשבו לשטחים כבושים, אבל כל מה שנכבש לאחר 67 נחשב לשטח כבוש ?

כי את זה אני לא מצליח להבין !