סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים , עד כמה אתם מתכוונים למה שאתם אומרים ?

נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
לפני 5 שנים • 12 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
אני חושבת שכל שולטת באתר יכולה להעיד שהנשלטים שמתנפלים עליה בפרטי בהצהרות "המלכההה אניי אעשההה הכללל בשבילךךך" לא עושים את הדבר הבסיסי ביותר בשבילה שהוא פשוט להניח לנפשה.
"אני אעשה הכל בשבילך" זה משפט גנרדיוזי ולא מציאותי, שלא מעיד על שום דבר מלבד ניסיון נואש לשכנע או דרך להגיש סיפוק עצמי מתוך תחושת השפלה האפשרית שבדבר.
הנשלט הזר שמכריז זאת לא באמת יעשה דבר מעבר למה שמה שמדליק אותו ולא צריך להרחיק לכת לכדי חציית גבולות פרועה, מספיק שיגלה שלשולטת יש צרכים משל עצמה ובאותה השנייה היא תהפוך ממלכה מהוללת ל"לכי, לכי יא שמנה מכוערת". כי זה מה שקורה כשחיים בפנטזיה, קשה לקבל את המציאות.
מי שמכיר בגבולות המציאות מתנהל בצורה יותר מחושבת ולא בונה קשר על סמך הבטחות שברור כשמש שלא יעמוד בהם.
כשנמצאים בקשר שליטה רציני השולטת מרגישה בדיוק למה הנשלט מסוגל והוא פשוט עושה את זה. זה בדיוק כמו שיודעים כמה אתם קרובים למישהו מבלי שתצטרכו להכריז בפניו שאתם מעכשיו חברים ושאפשר לסמוך עליכם. זה משהו שאם הוא קיים, פשוט מרגישים בו.

לא יכלת לנסח את זה טוב יותר!!
אני מקבלת אינספור פניות כאלו לצערי... כשאני מנסה להבהיר לאותם הנשלטים שהם לא באמת יעשו כל דבר בשבילי ונותנת להם סיטואציות הזויות כמו למשל לאכול את ארוחת הבוקר שלהם מתוך האסלה אז זה מתחלק ל 2: או כאלו שנזכרים שזה גבול עבורם והם לא יעשו את זה או הנואשים בהגזמה שאומרים שברור שיעשו את זה אם זה מה שיתבקשו.
foxman084​(אחר)
foxman084​(אחר) • 12 באוק׳ 2018
לדעתי המשפט הנכון שצריך להיות במקום הוא, "מה אני יכול לעשות עבורך?" " למה מגיע לי להיות הנשלט/עבד/סמרטוט שלך?"
או לחילופין כמו שאוהבת טלי35 "מהשתרצי"
מפית​(אחר)

לא חושב שאי פעם כתבתי משהו כזה

מפית​(אחר) • 12 באוק׳ 2018
לא זוכר לא עמדתי במה שאמרתי ... גם לא זוכר שפגשתי מישהי כל עוד הייתי בזוגיות