לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפשת עבד ש..

porcupine
לפני 5 שנים • 12 באוק׳ 2018
porcupine • 12 באוק׳ 2018
עבד שישמין במקומן בחגים.
עבדעיכול.
Erykah

תגובה לטלי (לא יכולתי לצטט)

Erykah • 12 באוק׳ 2018
כאמור, כקונספט זה היה מגניב בעיניי לאללה, אבל בפועל הרי מדובר באנשים שלא הייתה לי איתם שום אינטראקציה מוקדמת וזה היה תוכן הפנייה שלהם אליי, ואין לי שום רצון בשירותיו של אדם שמצהיר בפני זרות הצהרות שכאלו. אם היה מדובר באדם שקיים בינינו קשר ושבאמת הייתי יכולה לחשוד שהרצונות/השמחה שלי אכן מעניינים אותו ומניעים אותו וזה יעשה מתוך המקום הזה אפילו חלקית, זה באמת יכול היה להיות נחמד, אבל זה מקרה אחר icon_smile.gif
porcupine
porcupine • 12 באוק׳ 2018
זה לא אופטימלי.
אם יש לך יותר זמן מלחתיך שאת חמה עליו אז את יכולה להציע לעבד חלק מהזמן שנשאר וככה לך יש זמן חתיך, מה שנמנע לחלוטין אם את מוותרת על העבד.
ככה את אינטרסנטית והעבד אינטרסנט אבל כולם שמחים.

או שלא ככה אנשים עובדים?
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 12 באוק׳ 2018
אני לא מצליחה להבין למה צריך כל פעם להסתלבט על אחרים?

אני קוראת לפעמים בלוחות וגם פונה אם יש מישהו שההודעה שלו מצאה חן בעיניי.
פרסמתי פעם בעצמי שאני מחפשת גנן לסשן - והיה אחלה סשן מדליק כשבחרתי אחד.

אם זה מפריע למי שקורא מהצד אז כל מה שיש לי להגיד זה... זיבי!

שכל אחד יפרסם בלוחות מה שבראש שלו - ואם יש מישהו שבקטע זהה- אז יאללה...

אם בא לי סשן אפרוחים בורמזים אז אני אפרסם שאני מחפשת בורמזאי מקצועי.
>>אימוג'י שלי תוהה אם ככה קוראים למי שעובד עם אפרוחים בורמזים<<
ו...יאללה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לי אין בעיה עם השרשור לכשעצמו, כל אחד ומה שמרים לו את מצב הרוח, ואם זה לעג אז מי אני שאשפוט
רק מה הקשר שלו לשליטה נשית?
שרשור ירידות על השולטות הרעות המנצלות בנוסח הרגיל במקומותינו - שייך יותר לפורום לא קשור, לדעתי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 12 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
שולטת שכתבה שהיא לא רוצה "אפס שתלוי בתחבורה ציבורית" בעוד היא מחפשת נהג להיות תלויה בו.
זה מתמצת 99.9% מהלוח הזה.

הנה דוגמה שאת בעצמך עשית לה לייק. ואין עוררין על כך שהלוח הזה מתפרסמות בו בעיקר מודעות בסגנון הזה.

אני חושב שכמו שלכל אחד ואחת יש זכות לכתוב בלוח מה שהוא רוצה, גם לי יש זכות להביע את דעתי באופן ישיר או מרומז על הדברים. אולי כשולטת זה אחלה מצב ומאוד נוח כשאפשר להתנהג איך שרוצים ולקבל לגיטימציה להכל. אבל זה לא תמיד ככה, מסתבר.

אולי בשבילך זה להסתלבט. אבל בשבילי זה סאטירה, ביקורת, מראה שלנו כלפי עצמנו. לקחת את הפוסט הזה אישית וזו הייתה בחירה שלך.

לי ולעוד אנשים נמאס לראות הודעות כאלו מזלזלות, זה באמת נכון. זה מזלזל בנשלטים כאן בכללי, עוד דבר שנותן לגיטימציה ליחסים המקולקלים בין נשלטים לשולטות באתר. ולא בא לנו לשים זיבי, בא לנו להביע את דעתנו גם. בא לנו לשנות.

יש נקודה בה כל אדם יכול להבין שלא מדובר בבקשות רגילות של ניקיון, או כל טובת הנאה אחרת אלא בזלזול מוחלט ושום קשר לבדסמ.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 13 באוק׳ 2018
למה לקרוא אישית? אני לא מנצלת.
יש לי עוזרת, מעסה בתשלום וחשבון שמן בגט טקסי.
לא מאמינה שאני מוצאת עצמי במצב שצריכה בכלל לבדל עצמי מהתופעה.
עדיין, לדעתי, שרשור הומור של ביקורת על הלוח בסגנון הזה, שייך לפורום לא קשור.
יכול גם לא להסכים אתי וזה בסדר.
ולאיזו תגובה עשיתי לייק? הלכתי להסיר ולא מצאתי..