שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפשת עבד ש..

Bagel
לפני 5 שנים • 13 באוק׳ 2018
Bagel • 13 באוק׳ 2018
deepThinker כתב/ה:

יש נקודה בה כל אדם יכול להבין שלא מדובר בבקשות רגילות של ניקיון, או כל טובת הנאה אחרת אלא בזלזול מוחלט ושום קשר לבדסמ.

מי שם אותך לקבוע מה זלזול בבני אדם ומה פנטזיה בדסמ? אתה בעצם לועג לכל אלו שמתרגשים מינית מהודעות כגון אלו ומיחסים כאלו. שופט את זה כאילו מדובר בניצול אמיתי של אומללים, משהו שלא קשור לבדסמ, משהו ש״אנחנו״ כקהילה צריכים להוקיע לגנות וללעוג לו.
MeToo1
MeToo1 • 13 באוק׳ 2018
לא נסחפת? תאספי אותו בעצמך
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 13 באוק׳ 2018
Bagel כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

יש נקודה בה כל אדם יכול להבין שלא מדובר בבקשות רגילות של ניקיון, או כל טובת הנאה אחרת אלא בזלזול מוחלט ושום קשר לבדסמ.

מי שם אותך לקבוע מה זלזול בבני אדם ומה פנטזיה בדסמ? אתה בעצם לועג לכל אלו שמתרגשים מינית מהודעות כגון אלו ומיחסים כאלו. שופט את זה כאילו מדובר בניצול אמיתי של אומללים, משהו שלא קשור לבדסמ, משהו ש״אנחנו״ כקהילה צריכים להוקיע לגנות וללעוג לו.

אין לי מה לענות לך כשאתה מנפח את דברי ואומר דברים שלא כתבתי. אבל כל אחד וההבדסמ שלו זה משפט ככ מתחכם לפעמים.. בעיקר כשאין נימוק טוב לכתוב.
בעולם יש כללי כבוד ומוסר בסיסיים, לפני שאנחנו מרשים לעצמנו לזלזל באחרים באופן שאתה מדבר עליו (המדליק).

אגב, למה צריך ssc? כל אחד והבדסמ שלו הרי.. לא?
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 13 באוק׳ 2018
מחפשת עבד אקדמאי שיעשה בשבילי עבודות סמינריוניות כי מקסימום אני יכולה לכתוב עבודה על הקרדשיאן .
מחפשת עבד רואה חשבון \עורך דין \יועץ מס \שופט בבית משפט לתעבורה .
כאילו בדמיון שלה היא רואה את עצמה נכנסת למשרד מקצועי נגיד של עורך דין
הוא יורד על ארבע מול ספת העור ואומר כן אני אקח את התיק שלך גבירתי ובגלל שאת שולטת אעבוד בחינם ?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
דווקא הקטע של "עבד אקדמאי" כן קיים כאן, יש לפחות שניים שמציעים את זה.
דגש על מציעים.. משעשע משהו לדעתי
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 באוק׳ 2018
אני מוכן לעשות הנחה לשולטות בכתיבת סמינריון (1000 שקל).

כדי לעשות עבודה על הקרדשיאן צריך להיות חכם במיוחד, עליך לפענח את המבנה הפסיכולוגי של המשפחה הזו. לא פשוט בכלל.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אם היה לי זמן, מניחה שהייתי יכולה למכור עבודות בעצמי, בהתחשב בניסיוני בכתיבה ועריכה ובפקטורים נוספים..
אה שיט מרוויחה הרבה יותר בתפקיד הנוכחי
מה מורכב בקרדשיאנז? עבודה שניתן לסיים בזמן קצר, מר יקרן היקר icon_smile.gif
האם זה רמז שלאנשים אחרים אתה לוקח יותר? מסעיר אותי לגלות את הצד העברייני שבך, באמת ❤
Bagel
Bagel • 13 באוק׳ 2018
deepThinker כתב/ה:

אין לי מה לענות לך כשאתה מנפח את דברי ואומר דברים שלא כתבתי. אבל כל אחד וההבדסמ שלו זה משפט ככ מתחכם לפעמים.. בעיקר כשאין נימוק טוב לכתוב.
בעולם יש כללי כבוד ומוסר בסיסיים, לפני שאנחנו מרשים לעצמנו לזלזל באחרים באופן שאתה מדבר עליו (המדליק).

זה לא משפט מתחכם שמחליף נימוק, זהו הנימוק הכי מרכזי שיש לאנשים עם מיניות אלטרנטיבית כאשר הם פוגשים כל מיני שמרנים ששופטים אותם על פי אמות המוסר והכבוד העלק בסיסיים. אתה מחפש חברה שאיתה תוכל לשחק משחקים קינקיים ולכן לא מתאים לך שיש פה נשים שמנצלות. שיש אנשים שמתרגשים מינית (כן זה מדליק) מניצול ציני שחורג מהכללים הבסיסיים שלך.

מי אמר שצריך SSC או שהוא בהכרח קיים? אנשים כל הזמן בודקים את הגבולות של עצמם, האם כל מה שנמצא מחוץ לגבולות הגזרה של הבדסמ הוא לא לגיטימי והתעללות? מילא הומור, אפשר לצחוק על זה, אבל אתה נשמע כמו אידאולוג שמרן שמטיף מוסר.
galgal1​(נשלט)
galgal1​(נשלט) • 13 באוק׳ 2018
deepThinker כתב/ה:
Bagel כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

ולהפוך אדם אחר לעבד ניקיון ללא תמורה, זה מוסרי? ברור שכן אם זאת הפנטזיה והגירוי של שני הצדדים.
ומה ההבדל מבחינה מוסרית בין: עבד ניקיון, נהג , ל- you name it ......

ובתגובה האחרונה חוץ ממוסריות התחלת לדבר על בטוח שפוי ובהסכה הדדית (ssc),
איך בדיוק זה קשור לבקשות ההזויות? הרי כל הדיון לא עסק בפגיעה פיזית או בכפייה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 באוק׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
אם היה לי זמן, מניחה שהייתי יכולה למכור עבודות בעצמי, בהתחשב בניסיוני בכתיבה ועריכה ובפקטורים נוספים..
אה שיט מרוויחה הרבה יותר בתפקיד הנוכחי
מה מורכב בקרדשיאנז? עבודה שניתן לסיים בזמן קצר, מר יקרן היקר icon_smile.gif
האם זה רמז שלאנשים אחרים אתה לוקח יותר? מסעיר אותי לגלות את הצד העברייני שבך, באמת <3

זה "הנוסע האפל". לא אני.

10,000 סטודנטים ברחבי הארץ ממטולה ועד אילת חייבים לי את התואר שלהם.

1000 שקל זה זול מאוד לעבודה סמינריונית.
אבל מוכן לנהל מו"מ.