ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל חובבות הCNC

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 14 באוק׳ 2018

לכל חובבות הCNC

קורה לכן שאתן מרגישות אשמה?
אם אני רואה פורנו שקשור בתחום הזה חשוב לי לראות את את השחקנית לפני/אחרי ולוודא שזה לא סנאף.... זה ככה רק אצלי או אצל כולם/כולן?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 15 באוק׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוק׳ 2018
לפני שיתחילו השאלות:
CNC= Consensual Non-Consent
בעברית ניתן לנסח את זה כ"חוסר הסכמה בהסכמה".
מדובר בפרקטיקות בדס"מיות שסובבות סביב משחקי "אונס" ומשחקי "כפייה" אחרים.
דרושה בהן זהירות רבה ואמון שנבנה בהדרגה, כי הסיכון הפסיכולוגי (וגם הפיזי, לעיתים) שטמון בהן הוא ענק.

בנוגע לנושא עצמו: אני חושבת שהדאגה שלך לשחקניות שנמצאות בסיטואציות שכאלו היא משהו מאוד אנושי, נורמלי, טבעי ואף מבורך.
כי היעדר אמפתיה כלפיהן וחיפוש של סבל אמיתי ולא בהסכמה תחת כללים שפויים ובטוחים, זה בדיוק מה שהופך משחקים כאלו למציאות הרסנית.
לא צריך להרגיש אשמה כשלצד העוררות המינית יש בך דאגה לשלום המשתתפים, החשיבה הזו היא בדיוק מה שמונע מאסונות לקרות בסצנה הזו.
האמביוונלטיות הזו בין התשוקה לדאגה לא באמת סותרת את הפנטזיה, רק הופכת אותה לבטוחה יותר.
Westley​(נשלט)
Westley​(נשלט) • 15 באוק׳ 2018
אני הרגשתי ממש אותו דבר.
כרגיל ארצ'איינג'ל ניסחה נהדר את המצב.
פעם היה לי קשר עם מישהי שזו היתה הפנטזיה שלה וזה ככ חשוב לבנות אמון מלא בבנאדם כדי לאפשר את המרחב לשחק בלהט וברוטליות כזו.
מל(ק)ה​(שולטת)

התגובה האהובה בפורום

מל(ק)ה​(שולטת) • 15 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
לפני שיתחילו השאלות:
דרושה בהן זהירות רבה ואמון שנבנה בהדרגה, כי הסיכון הפסיכולוגי (וגם הפיזי, לעיתים) שטמון בהן הוא ענק.

בנוגע לנושא עצמו: אני חושבת שהדאגה שלך לשחקניות שנמצאות בסיטואציות שכאלו היא משהו מאוד אנושי, נורמלי, טבעי ואף מבורך.
כי היעדר אמפתיה כלפיהן וחיפוש של סבל אמיתי ולא בהסכמה תחת כללים שפויים ובטוחים, זה בדיוק מה שהופך משחקים כאלו למציאות הרסנית.
לא צריך להרגיש אשמה כשלצד העוררות המינית יש בך דאגה לשלום המשתתפים, החשיבה הזו היא בדיוק מה שמונע מאסונות לקרות בסצנה הזו.
האמביוונלטיות הזו בין התשוקה לדאגה לא באמת סותרת את הפנטזיה, רק הופכת אותה לבטוחה יותר.
Netrunner​(נשלט)

מה הייתי חושב אם לא הייתי קורא את התגובה של ארצ'

Netrunner​(נשלט) • 15 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
לפני שיתחילו השאלות:

ArchAngel​(שולטת)
בהטרלה הבאה, מילת (משפט!) הביטחון שלך תהפוך להיות:
zhōng guó xīn huá xīn wén diàn shì wǎng

זה CNC תרתי משמע! icon_smile.gif
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 15 באוק׳ 2018
Your safe word must contain at least 8 characters, at least one number, and a special character

התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 באוק׳ 2018
היא: "תראה לי את ציוד הקשירה שלך בייבי"
ג'יימס: יש לי 8 כבלי רשת מתקן IE6785, כבל ספירלה של טלפון של פעם כקולר וארון שרתים מתפקד ככלוב.
ArchAngel​(שולטת)
כמו שלא ניתן לחשוב על טיפול קוגניטיבי-התנהגותי מבלי לגחח מהמילה CBT,
מעכשיו לא יהיה ניתן לחשוב על CNC מבלי לדמיין עיבוד שבבי בכפייה.
איזה עוד ראשי תיבות עם משמעות כפולה אתם מכירים? icon_smile.gif