סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדמם בצורה בטוחה

Lanya Colson
לפני 5 שנים • 24 באוק׳ 2018
Lanya Colson • 24 באוק׳ 2018
שם עברי כתב/ה:
"כל האמצעים כשרים" זה לא נשמע כמו אדם ששומר על בטיחות הנשלטת שלו וגם לא "הזונה שלי היא בטון".

זה טוב שמציעים לבחור לנקוט באמצעי זהירות, כי הזוג כבר עשה את הבחירה שלו (זכותו הדמוקרטית), אבל לא מבין את הצורך לעודד התנהגות מסוכנת כזו. אנשים מוכנים להצדיק ולהכיל הכל, גם אקטים מסוכנים בריאותית, רק בשביל שחס וחלילה לא יתייגו אותם כלא סובלנים. אני תוהה מדוע על סוגים מסוימים של בדסמ או סתם סדיזם (תלוי במרכיבים נוספים) שמסכנים את בריאות הפרט בצורה קיצונית (לא אתחיל לסווג עכשיו - מה כן ומה לא) אנו מגלים סלחנות אבל שליטה פיננסית שגם היא לעיתים קרובות בהסכמה זוכה למבול של ביקורת.

שליטה פיננסית אינה מסוכנת (כל עוד היא לא גורמת לאדם לפשוט רגל כמובן), וכל איש באמונתו יחיה.
לי יש ביקורת חריפה על הנושא הזה מנקודת מבט פמיניסטית. אני חושבת שנשים (והביקורת מכוונת לנשים, ולא לגברים) צריכות לשאוף לא להעניק ערך שוק לסקס. כי םא הן עושות זאת הן משתתפות, ולו סימבולית, במנגנוני דיכוי גבריים בעלי עומק רב והיסטוריה ארוכה. מבחינתי זו עמדה פמיניסטית. וזאת העמדה האישית שלי.
Lanya Colson
מי מיתמם? ועל מה?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 באוק׳ 2018
אותם אנשים שיוצאים נגד שיפוטיות/ביקורתיות לגבי סוגים שונים של בדסמ, עשו אותו דבר בפוסטים אחרים כאן באתר.
אז זה קצת משעשע...
Lanya Colson
מאוד משעשע, זה נכון.
עוץ הגדול​(נשלט)
דרקן ראהל כתב/ה:
אני חושב שניצול כלכלי נתפס רע ממגוון סיבות. זה מקושר לזנות, שהיא דבר "רע" (המרכאות בכוונה). אנחנו גם שומעים על מקרים בהם אדם מרגיש שניצלו אותו כלכלית במובן הרע, לקחו ממנו ולא היתה שום הדדיות. אנחנו גם נוטים אוטומטית לחשוד במניעים של מי שדורש/ת טובות הנאה עוד לפני שקרה משהו. אנחנו גם יודעים שהמפגשים פה הם אינטרנטיים, והאינטרנט קשור עם סחיטות ומרמה.
אין ספק שהיחס שלנו לסוג הספציפי הזה של שליטה מעיד על duplicity (סליחה, לא הצלחתי להזכר במילה לעברית לזה, כי דו פרצופיות לא התאים לי בדיוק). אנחנו רק אנושיים.

חלילה לא האשמתי אתכם בחוסר אנושיות.
לדעתי המילה "דו פרצופיות" כן מתאימה, אבל זכותך לבחור כל מילה לפי טעמך האישי. לפעמים שלא מוצאים מילה בעברית, אפשר לבחור מילה לועזית בעברית, לדוגמה, המילה פרובוקטור (provocateur). ככה הטקסט יותר זורם .
Snitch
Snitch • 24 באוק׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
אני חושב שניצול כלכלי נתפס רע ממגוון סיבות. זה מקושר לזנות, שהיא דבר "רע" (המרכאות בכוונה). אנחנו גם שומעים על מקרים בהם אדם מרגיש שניצלו אותו כלכלית במובן הרע, לקחו ממנו ולא היתה שום הדדיות. אנחנו גם נוטים אוטומטית לחשוד במניעים של מי שדורש/ת טובות הנאה עוד לפני שקרה משהו. אנחנו גם יודעים שהמפגשים פה הם אינטרנטיים, והאינטרנט קשור עם סחיטות ומרמה.
אין ספק שהיחס שלנו לסוג הספציפי הזה של שליטה מעיד על duplicity (סליחה, לא הצלחתי להזכר במילה לעברית לזה, כי דו פרצופיות לא התאים לי בדיוק). אנחנו רק אנושיים.

לא רואה בזה שום דו פרצופיות ואין צורך להגיע למילים מזלזלות. כל מקרה לגופו. להחיל כלל מסוים על הכל זה קצת בעייתי. אפשר להיות נגד "ניצול" כלכלי ובעד חתכים. מה הבעיה בזה? לא מדובר הרי באותו הדבר, לגיטימי שיהיו דעות שונות ואפילו מנוגדות.
עוץ הגדול​(נשלט)
זאת בדיוק הטענה שלי. מדובר במגוון דעות ולכן הביקורת של אנשים על שיפוטיות של אחרים היא צביעות. כי הם עושים זאת בעצמם.
ntrng
ntrng • 24 באוק׳ 2018
אה, אז תגיד שכולם לא בסדר ולכן אתה בסדר. אל תלך סחור סחור.
עוץ הגדול​(נשלט)
רוב האנשים כאן לא בסדר. לא כולם.

זה פשוט: אם להעביר ביקורת על סוג כזה של בדסמ זאת שיפוטיות לדעתכם, אז גם להעביר ביקורת על סוג אחר של שליטה זו שיפוטיות.