לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יזימת קשר שליטה,חומר למחשבה

נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני 5 שנים • 26 באוק׳ 2018

יזימת קשר שליטה,חומר למחשבה

אני טועה לעצמי ..
שולטות הן הרבה יותר חזקות מנטאלית מהנשלטים, אז אני אשאל אתכן ואתכם ,למה השולטות הן לא אלה שיוזמות קשר עם הנשלטים , בעיניי הכי סקסי שמישהי תיזום איתי קשר ותיקח אותי אליה , בעיניי השולטת צריכה לחזר אחרי הנשלט ,ואז לקחת אותו אליה ,בעיניי את השולטת הציידת ,ואילו אנו הנשלטים הטרף שלכן , לדעתי אשה חזקה לוקחת את מה שהיא רוצה ,ולא הנשלט הוא זה שלוקח את השולטת לעצמו
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 26 באוק׳ 2018
כשמגיבים בדיון אפשר ורצוי להגיב לגופו של ענין, ולשמור על תרבות דיון.
שתי התגובות לעיל לא נעימות ולא בונות. יש דרך להביע דברים בצורה ענינית, שלא תפגע.

לעצם הענין, הנושא נדון בעבר בלא מעט שרשורים. כל אחת עושה מה שמתאים לה - יש כאלו שמתאים להן ליזום ולפנות לנשלט.
יש כאלו שמעדיפות שהנשלט יפנה אליהן. שתי הדרכים נכונות ולגיטימיות.
בכל מקרה לפני היותנו שולטים/ות או נשלטים/ות אנחנו בני אדם וכל אחד נוהג על פי מה שנוח ומתאים לו.
TheStrider​(סדיסט)

Re: יזימת קשר שליטה,חומר למחשבה

TheStrider​(סדיסט) • 26 באוק׳ 2018
נשלט מנטאלי כתב/ה:
אני טועה לעצמי ..
שולטות הן הרבה יותר חזקות מנטאלית מהנשלטים, אז אני אשאל אתכן ואתכם ,למה השולטות הן לא אלה שיוזמות קשר עם הנשלטים , בעיניי הכי סקסי שמישהי תיזום איתי קשר ותיקח אותי אליה , בעיניי השולטת צריכה לחזר אחרי הנשלט ,ואז לקחת אותו אליה ,בעיניי את השולטת הציידת ,ואילו אנו הנשלטים הטרף שלכן , לדעתי אשה חזקה לוקחת את מה שהיא רוצה ,ולא הנשלט הוא זה שלוקח את השולטת לעצמו

א. מספר הדינמיקות לקשרים הינן כמספר הקשרים, זה שמשהו סקסי בעינייך לא אומר שיש אחרים או אחרות שחולקים את דעתך זו.
ב. היצע וביקוש
ג. נשמע עצלני.
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 26 באוק׳ 2018
שולטות הן לא יותר חזקות מנטלית מנשלטים, בטוח לא באופן גורף.
יש שולטות שיוזמות.
אבל לחזר אחריך ?
אל תצפה לקבל פרחים ובונבוניירה. רק אומר.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 באוק׳ 2018
אתה צריך לזכור שלפני שהגענו לעולם השליטה חונכנו מגיל ינקות לפי הנורמות של העולם הונילי.
ובעולם הונילי, ברוב מקרים, האישה היא המחוזרת והגבר הוא המחזר.
הפנטזיות הבדס"מיות, ואיתן הנרטיב של "ציידות וניצודים", החלו הרבה אחרי שהבנו מה המין שלנו ואיך מצופה מאיתנו לנהוג בעקבותיו.
השולטת הבינה שהיא בת ואיך בת "אמורה להתנהג" הרבה לפני שהבינה שהיא אוהבת להצליף ולנעול בחגורת צניעות.
וזאת הסיבה למה ברוב המקרים, אישה תהיה בתפקיד המחוזרת בין אם היא שולטת או נשלטת, וגבר יהיה בתפקיד המחזר בין אם הוא שולט או נשלט.
אין לזה קשר למה שהם אוהבים במיטה, יש קשר לנורמות חברתיות שאי אפשר פשוט להתכחש להן יום בהיר אחד ולהעמיד פנים שהן לא השפיעו עלינו בכלל, בצורה כזו או אחרת, במשך עשורים לפני שהבנו שהבדס"מ בכלל קיים ואיתו האופציה להתנהל אחרת.
Strength​(שולט)
Strength​(שולט) • 26 באוק׳ 2018
בדיוק כמו בעולם הונילי, כי הן יכולות.
אם היית מקבל עשר פניות ביום מנשים שרוצות להכיר אותך, עד כמה היית טורח לפנות בעצמך, ועוד לפרופיל שבדרך כלל יהיה נטול תמונות ופרטים רציניים מעבר לגיבוב שטויות שנשמעות טוב ונעות בין נרקיסיזם לחי בסרט ?
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 26 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
אתה צריך לזכור שלפני שהגענו לעולם השליטה חונכנו מגיל ינקות לפי הנורמות של העולם הונילי.
ובעולם הונילי, ברוב מקרים, האישה היא המחוזרת והגבר הוא המחזר.
הפנטזיות הבדס"מיות, ואיתן הנרטיב של "ציידות וניצודים", החלו הרבה אחרי שהבנו מה המין שלנו ואיך מצופה מאיתנו לנהוג בעקבותיו.
השולטת הבינה שהיא בת ואיך בת "אמורה להתנהג" הרבה לפני שהבינה שהיא אוהבת להצליף ולנעול בחגורת צניעות.
וזאת הסיבה למה ברוב המקרים, אישה תהיה בתפקיד המחוזרת בין אם היא שולטת או נשלטת, וגבר יהיה בתפקיד המחזר בין אם הוא שולט או נשלט.
אין לזה קשר למה שהם אוהבים במיטה, יש קשר לנורמות חברתיות שאי אפשר פשוט להתכחש להן יום בהיר אחד ולהעמיד פנים שהן לא השפיעו עלינו בכלל, בצורה כזו או אחרת, במשך עשורים לפני שהבנו שהבדס"מ בכלל קיים ואיתו האופציה להתנהל אחרת.

מסכים עם כל מילה ואחדד...
שולטת היא אישה דומיננטית,
ולא אישה בעלת התנהגות גברית (אם כי גם כאלו יש).

ככזו, היא מצפה להיות מחוזרת על פי סגנונה.
ייתכן שהיא תקשה עליך יותר - כדי להוכיח לה נקודה,
וייתכן שלא, שהיא תהיה שיוויונית ואף יוזמת קצת.

לדעתי, אי אפשר להקיש מאופן תחילת הקשר על המשכו (בד"כ). ההתחלה היא היכרות ואחריה תהיה דינמיקה / זרימה בהתאם לרצונות בעיקר שלה אך גם שלך.

מסכים איתך שהעולם היה הרבה יותר פשוט לו נשים היו יוזמות כשבא להן וכל משחקי האגו / mind games לא היו חלק מהעסק. פשוט כי זה קצת נמוך לתפיסתי.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני 5 שנים • 27 באוק׳ 2018

טעויות כתיב

חומר ביד היוצרת כתב/ה:
כמה תהויוט במילה אחת icon_smile.gif
אני מאד אשמח לדעת היכן טעיתי בכתיבתי
Madame T​(שולטת)
לפני 5 שנים • 27 באוק׳ 2018
Madame T​(שולטת) • 27 באוק׳ 2018
בפתיח כתבת: אני טועה לעצמי - טועה - מלשון טעות.

הנכון הוא - אני תוהה לעצמי - מלשון לתהות, תהייה.