לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי אני דיי קצת חדש בקטע

עבד כנוע 31​(נשלט)
לפני 5 שנים • 27 באוק׳ 2018

היי אני דיי קצת חדש בקטע

עבד כנוע 31​(נשלט) • 27 באוק׳ 2018
למרות שזה נראה כאילו יש לו הרבה זמן את הניק הזה, ואני דיי מבולבל בכלל לקשר מהסוג הזה. יש לי בפנטזיה שיהיה לי אדון קבוע שיגור לבד וישלוט עליי אבל לא בקטע שהוא ירצה יותר. צריך דברים שיתאימו לשנינו... גם אני דיי חושש בקטעים הללו להשתגע ולהרגיש אחרי זה חרא כי לא עשיתי את הדבר הנכון שאני רוצה לעשות...
אני חושב שהעניין השליטה יכול להגיע למצב לאלימות קשה (להיגרר יותר מדי עם האלימות) או יכול להיות מצב שהעבד יעבד ממש את הביטחון שלו.. וזה יכול להביא אותו למצב של באמת חוסר ביטחון על גופו ועל החיים שלו.
שאלה לעבדים : האם הייתם הולכים רחוק עם האדון שלכם הייתם נוסעים לצפון או לדרום או לירושלים בשביל לו? ואם תתקעו באיזה מקום ותראו שזה לא הבחור שאתם נמשכים אליו מה יהיה?
המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 29 באוק׳ 2018
המרכז למיניות אלט' • 29 באוק׳ 2018
שלום עבד כנוע 31,

ראשית, דע לך שהשאלות שאתה שואל הן שאלות אופייניות לצעדים הראשונים בעולם השליטה. שאלת הרבה שאלות ונראה שהתשובות אליהן הן מורכבות ואישיות.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר וגם לקרוא באתר שלנו https://altsex.org.il . תמצא שם גם טלפון, מייל וטופס יצירת התקשרות ונשמח לחשוב איתך יחד על תשובות לשאלות שלך.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 29 באוק׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 29 באוק׳ 2018
כדאי לך להוריד הילוך, במיוחד אם אתה חדש. אל תמהר להתחייב באופן טוטאלי וללכת עד סוף העולם בשביל אדון שאתה עוד לא בדיוק מכיר, כשעוד אין לך ניסיון להבין איפה בדיוק הגבולות שלך נחצים.
תתחיל מהיכרות ונילית עם השולט המיועד, בגובה העיניים, תכיר את האדם שהוא לפני הפטישים שלו.
אל תסע לצד השני של המדינה בשביל מישהו שאתה לא מכיר ולא סומך עליו שהוא אכן כפי שהציג את עצמו. אם השולט הזר מסרב להתחשב בגבולות שלך על ההתחלה, אם הוא מסרב למשהו בסיסי ולגיטימי כמו להיפגש באמצע הדרך כשהוא עוד זר לך, זאת נורה אדומה. מי שמתחיל בלא להתחשב בך בדברים בסיסיים מסיים בלא להתחשב בך בדברים מהותים.

החשש לך הוא מאוד הגיוני ולגיטימי, כי אמון זה משהו שנבנה לאט-לאט, בהדרגה. זה לא משהו שקורה לפי דרישה, לכן אל תרגיש רע ואל תאמין למניפולטיביים שיאשימו אותך בכך שאתה לא סומך עליהם ויטענו שאתה "לא נשלט אמיתי". מי ששווה לבטוח בו יתן לך סיבה לעשות זאת במקום ללחוץ עליך.
רק כשתרגישו ביחד שהכימיה והאמון ביניכם מתחילים להתבסס, זה יהיה בדיוק הזמן שבו תתתחילו בהדרגה לבדוק מה מתאים לכם ומה לא, מה אחלה עבורכם בפנטזיה ועל מה עדיף לוותר כשזה מגיע למציאות.

אני באופן אישי ממליצה לך קודם כל לעשות עבודה פנימית על הבדס"מ שלך מול עצמך לפני שאתה מערב אדם נוסף. יש חלקים בך שאתה לא שלם איתם? אמביוולנטי לגביהם? שגורמים לך להרגיש רע לאחר מעשה? האם קשה לך להיות אסרטיבי ולהגיד "לא"? אתה צריך לברר לבד איך ומה לשנות או לקבל בעצמך. זה הכרחי בשביל שתדע לשמור על עצמך, כי גם השולט הכי מתחשב בעולם לא יכול להוות תחליף לעבודה הפנימית שלך עם עצמך.
    התגובה האהובה בשרשור