בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי מין עם שולטת

הכי רגישה שיש
לפני 5 שנים • 30 באוק׳ 2018
הכי רגישה שיש • 30 באוק׳ 2018
sm
לא הכל שחור ולבן.
נשים שעברו את גיל ה 40 וגרושות לצורך העניין (אין קשר בכלל אבל נגיד) הן מגובשות יותר, מדויקות יותר ולא מתפשרות על שום דבר , כל אחת תשלוט בדרך שלה וזה לגיטימי ביותר.

ולך dolevrakk יש לי סיפור אישי לספר לך:

כששאלתי נשלט לפני שנה בערך , מה הגבולות שלו , הוא ענה לי ככה:

אני לא אוהב להיות קוקהולד ולא אוהב ללקק שפיך, אני גם מפחד לחדור לגבר ולהחדר ע"י גבר כפורסד בי, מצד שני אני נשלט ואין לי בכלל זכות לסרב לך השולטת , כי אחרת מי שולט במי ?! אני אעשה הכל כדי לראות את החיוך שלך ולראות אותך מסופקת, גם אם זה לשבור לעצמי גבולות ופחדים. כי את השולטת שלי ואת מעל הכל, גם מעלי - זה נשלט!!!!
נשלט לא מגיע עם ספקות והתניות, נשלט לא מגיע עם שאלות מהסוג הזה, הוא מקבל עליו את השליטה במידה ובחר בשולטת כשולטת שלו והיא בו כנשלט שלה.
אם אין לך בטחון מול השולטת שלך שתדע למתוח את הגבולות שלך ולשבור אותך מנטלית ופיזית אבל בהחלט לא נפשית, אל תהיה שם.
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 30 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
צר לי על אנשים שאוטומטית רואים בחדירה אקט משפיל שמוריד מהערך של הנחדר/ת.
חדירה כשל עצמה זה אקט מענג, זה "משפיל" רק אם הפרטנרים בוחרים שזה יהיה כך.
אם השולטת בוחרת להתענג ככה, זאת זכותה.
בנוסף, סקס הוא לא "פרס" ששולטת מביאה לנשלט, זה משהו שמתרחש כי היא בעצמה מעוניינת בו.
הפורנו מראה את הצרכים של השולטת כשוליים ואת צורך של הנשלט להיות מושפל כזה שבמרכז. במציאות, לעומת זאת, רוב השולטות הן לא רובוטיות, הן לא א-מיניות, הן
ויש להן את הצרכים שלהן מלבד לספק צרכי הנשלט להיות מושפל לפי התסריט שבראשו.
כנשים מיניות ונמשכות לגברים רובן ירצו לכלול גם זין אמיתי בחיי המין שלהן ולא להסתפק בצעצועים, גם אם זה לא מתיישב לכמה נשלטים בפנטזיה.
הנשלט הוא לשירות השולטת ולא להפך. השולטת לא חייבת להתיישר לפי הפנטזיה שלו רק זה נראה לו "לא הגיוני", היא לא חייבת להישמע לתסריט שלו ולהיחדר רק ע"י סטראפאון ורק כשהוא בחגורת צניעות אם זה לא מתאים לה.
עדיף שתחשוב איך לספק את השולטת שלך מאשר להגיד לה איך ראוי לשלוט בך (כמובן במסגרת הגבולות שלך וכו').

תודה רבה לך!!! דייקת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ואם הייתי אומר ששולט לא צריך לזיין נשלטת, כי היא עלולה לחוות אורגזמה, וזה לא טוב שנשלטת תזכה לאורגזמה. וחוץ מזה, הכוס הנחות שלה לא ראוי לזין המופלא שלו. אולי אנאלי, כי זה משפיל אותה.
זה עדיין נשמע לך מובן מאליו? (אני בטוח שיש מערכות כאלה, לא מזלזל חס ושלום במי שזו הבחירה שלו)
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
וואו Sm art, התגובה שלך החשוכה והשטותית רק מוכיחה לי שוב איזו טעות עשיתי כשהתגרשתי במקום להתאלמן.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 30 באוק׳ 2018
הדבר ההגיוני היחיד בקשר של שליטה הוא מה שטוב לשולטת (ואינו מזיק כמובן לנשלט או נכלל בגבולות שלו).
היא זו שקובעת את הכללים, מה היא רוצה או לא רוצה לעשות עם הנשלט כולל כל דבר שקשור למין, המהווה חלק מהקשר.
זה מה שהגיוני, אחרת שכל נשלט ישלוט בעצמו כראות עיניו ובהתאם לפנטזיות שלו... (ללא השולטת, כמובן).
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 30 באוק׳ 2018
אני עדיין מתעניינת איך בודקים אם אני שנת ארנב או דרקון או חולדה
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 30 באוק׳ 2018
טוב ,בואי לרגע קט נעזוב את עניין הגרושה וכו '
והשנתוו הסיני למרות שאני יכול להוכיח הכול .
אבל אנסה מזווית שונה .

כול העוצמה והנכונות במערכת יחסים בין גבר לאישה
הן בסקס והן בבדסמ'.

זה בתנאי אחד .להגיע להצלחה מושלמת .
זה בתנאי שהיא בראש שלו ,נטו .לכול אורך השיח והמפגש ביניהם .
ברגע שהוא הסיט המחשבה מימנה לאחרת .
המוח של האישה קרא את הנסיגה בגובה האמת והמשיכה שלו .

זה הסוד הגדול .
שהמוח מסונכרן לפרטנרית 100 אחוזים ועל באמת .
ואז זה ימריא וימריא ויתייצב ביניהם קשר פורה ומספק .

שכול מי שיצוץ או תצוץ כאופציה חלופית .
לא יהיה רלוונטי עבורם .לאור הגובה שהם מגיעים אליו .
אז הסוד הוא כוח המחשבה שמשמרים ביניהם כאילו היא האישה היחידה בעולם .והוא הגבר היחידי בעולם.

תרשמי בגוגל
אסטרולוגיה סינית
ותיכנסי למס אתרים שמסבירים על החיה הסינית .שמייצגת אותך .

וזה חלק ממידע
תמיד יש עוד אין סוף מקורות למידע .
כמו האם את בת קין או הבל ..?
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 30 באוק׳ 2018
אמרו את זה קודם לפניי בניסוח הרבה יותר יפה ומנומק אבל אני אגיב בכל זאת -

עושים מה שבא לי.

חודרת נחדרת גומרת גומרת גומרת.