ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשנשלט הופך לשולט

Jaime07
לפני 5 שנים • 1 בנוב׳ 2018

כשנשלט הופך לשולט

Jaime07 • 1 בנוב׳ 2018
התעניינתי והסתקרנתי לדעת אם גם בראש השולטים והשולטות- יש חשק לבדוק מה הנשלט/נשלטת היו עושים לו הם היו שולטים כלומר בכוח להכניס אותם לתפקיד של שולטים לרגע ? הכוונה היא לא בלהחליף תפקידים בין השולט לנשלט אלא יותר להכניס דמות נשלטת שלישית ולראות מה התנהגות הנשלט שחינכתם ?
Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 1 בנוב׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 1 בנוב׳ 2018
היה לי שולט שהכריח אותי להתנסות בצד השני, מול נשלט שהייתי צריכה לבחור בעצמי. הוא חשב שזה יהיה לי טוב.
הייתה חוויה מעניינת, אבל שלא הייתה לי נעימה מבחינה מינית/בדסמית. והיא הייתה קשה. אח"כ הקשר עם השולט ההוא נגמר, בלי קשר לזה, ואחרי עוד ניסיון בודד הפסקתי גם את הקשר עם הנשלט.

היום לא הייתי רוצה לעשות דבר כזה. זה ממש ממש לא נכון לי. הפרסונה הבדסמית שלי התפתחה בכיוון רחוק מאוד מזה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 5 שנים • 2 בנוב׳ 2018
זה עניין של צורך. חתולהלה סאדיסטית אז היא תהנה מסיטואציה שבה היא מכאיבה למישהו. והיא יכולה גם קצת להכנס לקטע השולט. אבל זה מאד נדיר ודורש מישהי שממש דורשת שיכאיבו לה או הוראה ממני.
קרה גם כמה פעמים שמצאתי לה נשלט להתעלל בו. כי ממש עיצבנתי אותה באותו שבוע והיא רצתה לפרוק.
אבל זה היה בקטע חד פעמי. בסופו של דבר אם אחליט שבא לי שהיא תכאיב למישהי היא מאד תהנה מזה.
אבל זה לא מספיק חשוב לה בשביל ליזום כזה דבר בלי הוראה ממני.
Jaime07
לפני 5 שנים • 4 בנוב׳ 2018
Jaime07 • 4 בנוב׳ 2018
הבנתי, מאוד מעניין שהתגובות שלכם משלימות אחת את השניה - ובנוגע למה שאת כתבת Ollie לדעתי חייבים לנסות על מנת להחליט שלא אוהבים מהשו...שוב תודה רבה לכם icon_smile.gif .
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 5 בנוב׳ 2018
אה, לא חושבת שחייבים לנסות כדי להחליט שלא מעוניינים במשהו/אוהבים משהו.
לדוגמה: בחיים לא טעמתי נס קפה או קוטג' icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 5 בנוב׳ 2018
נישלט ככול שהוא ניזקק להשפלה קיצונית יותר ,זהו המדד המדוייק לגובה הדומיננטיות שלו,כאדם בחיי היום יום.

נישלט אמיתי זה אחד שמשרת את זולתו , וזה "איזור הנוחות ",האידאלי ,עבורו.
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 5 בנוב׳ 2018
״נישלט ככול שהוא ניזקק להשפלה קיצונית יותר ,זהו המדד המדוייק לגובה הדומיננטיות שלו,כאדם בחיי היום יום. ״

איזו שטות. זו קלישאה כל כך נדושה ונדמה שרק אנשים בלי בטחון עצמי מפיצים אותה.
Sm Art{☆Sm}
אני עקרונית ,נוטה להסכים עם דברייך ,אך מאידך ,נצמד לעובדות אמת מהשטח .ברם אולם,מזווית ראייה גברית ,נאלץ אני להיצמד נאמן להערכתי הקודמת .בדבר מה שפירסמתי בפוסט הקודם .
יחד עם כול זאת נאלץ אני לא להסכים לדעתך המלומדה במושא הפוסט ,אם כי קראתי דברייך .
באשר לנימה האישית ,בדברייך ,זו "הקארמה שלך .
Sm Art{☆Sm}
נסיון נוסף .
נישלטים שנזקקים להשפלות קיצוניות ,הם אנשים בעלי עוצמה גבוהה מהרגיל .
יש גם מצבים שהוא יכול להראות כאיש לא מרשים ,אבל יש לו חוסן גבוה מאוד .
ויש המכנים אותם "שולטים מלמטה ".
מתי צריך להבהב נורא אדומה ,אודות אדם שכזה ,לפי הצורך שלו בקיצון ,ככול שהצורך שלו בקיצון ויכולתו להכיל קיצון ,בדרך כלל כי המדובר באדם דומיננטי או בעל יכולות גבוהות .
דומיננטי יש הרבה סוגים של דומיננטיות .למשל ,דומיננטיות יכולה להתבטא בשקט ,באיפוק,במבט,ובמלל,
דומיננטיות יכולה להתבטא גם באדם שעולבים בו ,והוא סולח .
או אדם שיש לו יכולת לנקום ,ולא נוקם .
דומיננטיות איכותית זה אדם שאין לו "תגובתיות יתר",למצבים שנקלע אליהם .

לדוגמא ,אילו שמחזירים מנות במסעדות ,או מתלוננים בקול רם ,או מרימים קול,או שבויים למותגים ,או למה יגידו ויחשבו ,אילו לא הדומיננטים מהעילית של הקטגוריה .

דומיננטי עילית ,זה גבר שגברים עושים לו כבוד ,והוא לא ניזקק לכבוד מגברים .וכמעט לא מבחין בכך .
ואם יש שם אישה בסביבה ,והבחינה איך גברים מכבדים אותו ,מבלי שהבחין בכך או נרגש מכך .
זה הדומיננטי האמיתי.
זה גם אחד שהקארמה שלו טובה .
הוא לא דורך על נמלים ,הוא לא הורג יתושים ,הוא יוציא נמלה קטנה מהכיור,הוא יאכיל חתול,הוא לא יהרוג ג'וק,והוא ימנע מה שיותר מלאכול יצור חי לשעבר.

זה דומיננטי עילית .

אשרי יולדתו ,ואשרי מי שתזכה לתשומת לב הימנו .
יש כאילו בינותינו .
אילו הם הסממני זיהוי ..בין היתר .