סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלי

NoRules​(שולט)
לפני 5 שנים • 3 בנוב׳ 2018

הפעם הראשונה שלי

NoRules​(שולט) • 3 בנוב׳ 2018
הפעם הראשונה שלי

הכרתי אותה בבית הספר, שנים שלא התראינו,
ללא ספק היא הייתה ה"חלום הרטוב שלי" בתור ילד.
ואז הגורל הפגיש בינינו, ככה במקרה, במסיבה של חבר משותף.
אין ספק שאלכוהול עושה את העבודה.. ניהלנו שיחה מאוד מצחיקה עם המון "עקיצות" על העבר ואני מרגיש שאסור לי לפשל אני חייב להקסים אותה ,החלפנו טלפונים וקבענו לצאת.
השיחות מאוד זרמו,אינטיליגנטית להפליא נהנתי מכל רגע.. ואז היא התחילה לזרוק לי יציאות מיניות כמו
"אני לא כמו כולן" "אני משוגעת" "אתה לא מכיר אותי" (בדיעבד הבנתי שזו הייתה הדרך שלה להגיד לי שהיא אוהבת שמשפילים אותה) בהתחלה לא כל כך הבנתי, הייתי בטוח שהיא רק פשוט חרמנית בצורה מוגזמת וכמובן ששמחתי להבין שזה המצב. התחלנו לדבר יותר בפתיחות ואז היא אמרה לי : אני אוהבת כוחניות! אני אוהבת שמשפילים אותי! אבל בצורה שלא בטוח שאתה מכיר... ואני בהלם, חושב לעצמי.. נתקלתי בנשים שאוהבות סקס חזק יותר מאחרות, אבל השפלות?
אני חייב לבדוק על זה, ויותר מהכל אני חייב לגרום לה להנות איתי ברמה שלא תרצה להפסיק לעולם.
חקרתי ובדקתי המון באינטרנט, פורומים , סרטונים והגעתי למסקנה שאני יכול לעשות את זה ולעשות את זה. טוב.. לאחר פגישה אחת בבר בת"א וכמה שיחות טלפון ארוכות החלטנו להיפגש אצלי בבית יום שישי ב11 בלילה.
דפיקות בדלת היא הגיעה, נשמתי לרגע ושיניתי את עצמי לחלוטין כמו שחקן בסרט עם תסריט מדוייק שהכנתי לעצמי יום קודם. עדיין לא פתחתי לה את הדלת , שלחתי לה הודעה שאני רוצה לראות אותה בעיינית של הדלת שהיא יורדת על הברכיים ומחכה שאפתח לה את הדלת , נחוש , לאחר כ3 דק היא הבינה שאין לה ברירה, ירדה על הברכיים וקיללה אותי "יבן זונה" עם חיוך קטן וערמומי.
מתיישבים בסלון שותים קצת יין מדברים.. ואז משום מקום לאחר כ30 דק' - "תלכי לחדר שינה, תתפשטי, שימי את הכיסוי עיניים שמחכה לך על המיטה ותחכי לי על 4" הייתי מאוד בטוח בעצמי, הטונים היו נכונים והרגשתי כאילו זה חלק ממני. אבל אם זאת החשש שאיך היא תגיב למשפט הזה? עד לפני מספר שבועות הייתי בטוח שאם אגיד למישהי דבר כזה היא תיתן לי 2 סטירות ותלך הביתה. היא חשבה כמה שניות והלכה לחדר.. ואני לא מאמין שהצלחתי מחכה מס' דקות בסלון ואז נכנס, רואה אותה ערומה על 4 עם כיסוי עיניים ,ממושמעת ,ממש כמו פסל, כל כך סקסית וחלקה. מתפטלת ומחכה שאעשה משהו.
לקחתי את השוט שקניתי במיוחד והתחלתי להחליק את הקצוות על הטוסיק והגב התחתון שלה ,כולה רטובה וגונחת גניחות קלות.
ואז שאלתי - "מי המלך שלך?"
עוד לפני שהספיקה לענות צלפתי בה בעוצמה כל כך חזקה. והיא? רטובה , מתפטלת וגונחת.
ואז היא צרחה את שמי ואמרה "תזיין אותי!!"

וככה התחיל כל הסיפור...
חדש בפורום וחדש בתחום. שבוע מקסים לכולם
    התגובה האהובה בשרשור