סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקטע של חגורת צניעות?

A virginal suB​(נשלט)
לפני 5 שנים • 12 בנוב׳ 2018

מה הקטע של חגורת צניעות?

A virginal suB​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2018
א' אפשר לפרוץ (אם ממש רוצים).
ב' אפשר לגמור גם ככה...
ג' זה לא מה שימנע מגבר להיות עם אחרת. הוא יכול לענג אחרות בצורות שונות (ולגמור גם).

אז כן, אני מבין שיש פה אלמנט מנטלי של "זה לא שלך כרגע", אתה מענג רק אותי וכל זה... אבל... (א-ג), וחוץ מזה אם לא סומכים אחד על השניה אז מה הטעם? (אז בעצם נשארנו רק עם אלמנט פיזי של הגבלה שמתורגם הלאה לאלמנט מנטלי שמזכיר לך כל רגע שאתה הפאסיבי שלה? אבל בשביל זה יש קולר. אז זה בעצם מראה שכל העניין הוא מיני סכ"ה ושהכל מתחיל משם).

מנסה לחשוב תוך כדי...
באקט{F.L}
באקט{F.L} • 12 בנוב׳ 2018
למה שלא תנסה לחיות שבוע בחגורת צניעות, בלי קשר אם יש לך או אין לך שולטת,
ואחרי שבוע בלי זקפה בלי גמירה בלי יכולת לגעת בחלק הזה שלך, תחזור לספר לנו איך היה.

תוכל לספר לנו אחרי אותו שבוע, מה היו הרגשות שלך, מה היה הסטייט אוף מיינד שלך באותו השבוע.
תוכל לספר לנו על תסכול, ועל רגשות ורגישות, תוכל לספר לנו על תהליכים רגשיים ונפשיים, אם היו כאלו,
ובכלל, מה עבר עליך באותו השבוע.

אפשר ברשת לקנות חגורה פשוטה בפחות ממאה שקל, אני בטוח שתוכל להרשות לעצמך.

ואם אתה ממש ממש צריך, תוכל שבוע אחרי זה להסתובב עם קולר, ולעדכן אותנו בהבדלים
בין שבוע בחגורת צניעות מול שבוע בקולר.

נ.ב.
כמעט שכחתי, מיכון שכתבת שהחגורת צניעות היא לא מה שיפריע לגבר להיות עם אחרת,
תנסה בשבוע שבו אתה נעול להתחיל עם 3 נשים שונות, לא מהכלוב, להצליח ולכבוש אותן, (תצליח ? יש לך את זה ? )
ואז בדקה האחרונה לפני שנכנסים למיטה ספר להן ש.... בעצם יש בעיה קטנה . . . הזין שלך נעול בחגורת צניעות . . .
והמפתח לא אצלך. . . . הוא אצל השולטת שלך. . . אהם, זו שאתה עושה כל מה שאומרת לך לעשות . .. זו שלא עומד לך בלי רשות מראש שלה, וכו'.
אבל אין מה לדאוג אתה יודע לספק אותה בשלל דרכים אחרות אז יאללה בואי למיטה.

בהצלחה,
ואל תשכח לעדכן (:
    התגובה האהובה בשרשור
A virginal suB​(נשלט)
בשביל תסכול? אני מתוסכל מהנשים כאן גם בלי זה זה בסדר icon_smile.gif למה לי לעשות משהו שיתסכל אותי?!? אני מחפש מישהי כדי לא להיות מתוסכל...

ויפה שאתה מראש מגביל לנשים לא מהתחום. כתבתי שטכנית אפשר לענג כל אחת בדרכים אחרות. אז למה שתגביל ללא מהתחום? כדי שהתזה שלך תשמע הגיונית? כדי שזו תהיה מישהי שהיא לא קינק פרנדלי? אפשרי בהחלט להכיר מישהי קינקית שלא חייבת שתענג אותה רק בצורה אחת (במידה וזה בהסכמת בת הזוג... הדבר נכתב לעיל בכלל בתמיהה למה צריך את החגורה? למנוע בגידה כביכול? כי זה לא מה שימנע הרי).

(וכתבת שאכבוש אותן... אני מעוניין קודם שמישהי תכבוש אותי בכלל. זה לא עושה לי את זה לכבוש מישהי וזהו)...
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 12 בנוב׳ 2018
לא חסרים כאן אנשים שמחפשים מישהי *כדי* להיות מתוסכלים.

בכל מקרה, גם אם אפשר לפרוץ ולרמות, הרי אין בעיה לשקר ולרמות גם כששולטת אוסרת עליך לגמור בזמנך הפנוי בלי שום אביזרים. זה פשוט יהרוס את כל הכיף אם תעשה את זה. אז כנ"ל לגבי האפשרות התיאורטית של פריצת הכלובון.

ההבדל לעומת קולר הוא שא' הרבה יותר פשוט להיות עם כלובון עליך כל היום בלי שאף אחד מבחוץ יידע, וב' - זה כואב כשהזין שלך מנסה להתמרד (ככה סיפרו לי!)
אז זה גם אפקט נפשי אחר וגם במובנים מסויימים סוג של cbt.
באקט{F.L}
תסכול הוא חלק משליטה, כמו שהיכולת להכאיב, הרשות להכאיב, ה"אני אוריד לך סטירה, ואתה תוריד את העיניים ותגיד תודה ולא תחזיר לי סטירה " היא חלק משליטה, אותו דבר בדיוק ה"היום אתה לא גומר, וגם מחר לא, מחרתיים נדבר ונראה" המאד מתסכל, הוא חלק משליטה,
אני אגמור מתי שאני רוצה, ואתה תגמור רק מתי שאני אגיד לך ומתי שאני ארצה, זה חלק משליטה, ומכאן התסכול והשליטה בתסכול היכולת
לייצר תסכול או לשחרר תסכול זה חלק משליטה, ואולי "ה" שליטה.

ונכון אפשר לפרוץ חגורת צניעות ונכון אפשר לעקוף וכל מיני טריקים ושטיקים,
אבל גם לבית שלנו וגם לרכב שלנו אפשר לפרוץ, ובקלות.
זה לא מונע מאיתנו בכל יום לנעול את הרכב או את הבית,
והנעילה אכן נותנת בטחון מסויים, לא מוחלט, כלום לא מוחלט, אבל בטחון מסויים בהחלט.

ולא, זה לא קולר.
ולא רק בגלל שאי אפשר ללכת עם קולר שבוע רצוף עם חגורת צניעות כן, לא רק בגלל זה,
בעיקר כי החגורת צניעות נועלת את הגבריות שלך, מסרסת אותך, מכתיבה לך את הדבר הכי בסיסי והכי אלמנטרי
בגבריות שלך, וקולר לא נוגע שם בכלל.
אם יש דבר אחד שמגדיר גבריות, זו הזיקפה שלך והיכולת להשתמש בה, החגורת צניעות לוקחת 100% מזה. מסרסת.
קולר לא נוגע בזה.

וכל זה בקושי על קצה המזלג.

נ.ב.
לגבי הכאב או הCBT , זה לא באמת כאב ובטח שלא CBT , אם זה מגיע לרמה של כאב כזה,
משהו לא בסדר וצריך לטפל בזה.

זה יותר ברמה של מציק, מטריד, לא נוח, מעיק, ובעיקר בעיקר, נוכח כל הזמן. תמיד שם.
בלילה, כשישנים, ויש זיקפה לא רצונית, ואז יש כאבים, אבל הם יורדים כשהזיקפה יורדת,
ואז נשארים עם הכאב ביצים (:
A virginal suB​(נשלט)
טוב אולי זה מתאים למזוכיסטים רציניים (לא שופט בהכרח)
אבל לא כולם רוצים בדסמ כל הזמן (גם אם הם רוצים הרבה)...
מינונים זה דבר חשוב. קיצון לא נשמע לי אישית מקום טוב.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2018
אפשר להגיד את זה על כל אקט ואקט בבדס"מ. כי בסופו של דבר כל העולם השליטה מושתת על משחק תפקידים, לא משנה כמה הרגשות שנוצרים במהלכו אותנטיים.
אף נשלט אחד לא באמת קניין ("עבד") של השולטת, ואף שולטת לא באמת בת למשפחת אצולה.
אלו פשוט משחקים משותפים שנועדו לגרום לשני הצדדים הנאה. בלי העמדת פנים מסוימת, הפנטזיות בעולם השליטה פשוט יחדלו מלהתקיים ויצא מהן כל הכיף.
ברגע שאחד מן הצדדים יפסיק להעמיד פנים שחגורת הצניעות בלתי ניתנת לפריצה למרות שהיא כן או שהנשלט חסר אונים למרות שהוא בקלות יכול לגבור על השולטת פיזית ולתת לה סטירה פי 3 יותר חזקה, יצא כל הטעם מהסשן ושני הצדדים לא יבואו על סיפוקם המיני/רגשי.
באקט{F.L}
ובכן, לא, לא "כל העולם השליטה מושתת על משחק תפקידים" כלשונך הזהב.
אמנם יש את אלו שאצלם הכל זה משחק תפקידים, אבל יש גם אחרים, שזה לא משחק תפקידים,
אלא תפקידים באמת, בלי המשחק.

בשביל לסבר את האוזן ולהביא דוגמאות, ניקח דוגמאות לאו דווקא מעולם הבדסמ.
ונעשה קל וחומר.
ניקח לדוגמה כל זוג נשוי, כמעט בלי יוצא מן הכלל, יש בין בני הזוג מעמדות, יש כוחות, לא שווים, יש קווים אדומים,
שלא עוברים, ואם עוברים יש עונשים, ולא משנה אם העונשים מודעים או לא מודעים, אצל המעניש או המוענש,
ולא משנה אם העונש הוא פרצוף חמוץ או חמור מכך. ככה זה. זו המציאות.

ואותו הדבר בכל מקום עבודה, יש מעמדות, יש כוחות, וזה לא משחק תפקידים, זה באמת.

קל וחומר אבי סבו של דודו של קל וחומר במערכת יחסים שבה היחסי הכוחות הלא שווים זה הבסיס שלה,
האלימות והכוח הם חלק לגיטימי בה, ההשפלה השליטה והדיכוי של האחר הם מרכיבים לגיטימיים בה.
זה מייצר מערכת יחסים שבה יחסי הכוחות הם לא משחק.
זה מייצר מערכת יחסים שבנויה על יחסי כוחות לא שווים, ועל שולט ונשלט, ועל סדיסט ומזוכיסט,
ואלו המרכיבים הבסיסיים במערכת, שבלעדיהם המערכת לא עובדת ולא מתקיימת.
זה לא משחק.

אז כן יש את אלו שזה רק משחק ומפסיקים לשחק כשעובר החשק לשחק ואז אין משחק יותר.

ויש את אלו שחיים את זה במציאות. שזו באמת מערכת היחסים שלהם.
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2018
מה הקטע של שליטה נשית ?
א. אני יותר חזק מכל אישה.
ב. יש מספיק נשים שמעונינות שישלטו בהן (אפילו שאני אשלוט בהן).
ג. אני לא חייב לעשות מה שאשה אומרת לי אם לא בא לי.
ד. אני יכול לשכב אם נשים אחרות.

אני מניח שזה משהו מנטלי. כאילו היא שולטת ואני נשלט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2018
באקט כתב/ה:
ובכן, לא, לא "כל העולם השליטה מושתת על משחק תפקידים" כלשונך הזהב.
אמנם יש את אלו שאצלם הכל זה משחק תפקידים, אבל יש גם אחרים, שזה לא משחק תפקידים,
אלא תפקידים באמת, בלי המשחק.

בשביל לסבר את האוזן ולהביא דוגמאות, ניקח דוגמאות לאו דווקא מעולם הבדסמ.
ונעשה קל וחומר.
ניקח לדוגמה כל זוג נשוי, כמעט בלי יוצא מן הכלל, יש בין בני הזוג מעמדות, יש כוחות, לא שווים, יש קווים אדומים,
שלא עוברים, ואם עוברים יש עונשים, ולא משנה אם העונשים מודעים או לא מודעים, אצל המעניש או המוענש,
ולא משנה אם העונש הוא פרצוף חמוץ או חמור מכך. ככה זה. זו המציאות.

ואותו הדבר בכל מקום עבודה, יש מעמדות, יש כוחות, וזה לא משחק תפקידים, זה באמת.

קל וחומר אבי סבו של דודו של קל וחומר במערכת יחסים שבה היחסי הכוחות הלא שווים זה הבסיס שלה,
האלימות והכוח הם חלק לגיטימי בה, ההשפלה השליטה והדיכוי של האחר הם מרכיבים לגיטימיים בה.
זה מייצר מערכת יחסים שבה יחסי הכוחות הם לא משחק.
זה מייצר מערכת יחסים שבנויה על יחסי כוחות לא שווים, ועל שולט ונשלט, ועל סדיסט ומזוכיסט,
ואלו המרכיבים הבסיסיים במערכת, שבלעדיהם המערכת לא עובדת ולא מתקיימת.
זה לא משחק.

אז כן יש את אלו שזה רק משחק ומפסיקים לשחק כשעובר החשק לשחק ואז אין משחק יותר.

ויש את אלו שחיים את זה במציאות. שזו באמת מערכת היחסים שלהם.

ראשית, לא אצל כל הזוגות יש מעמדות ויחסי כוחות. זאת הכללה קלאסית שבדס"מיים נוטים לעשות על העולם הונילי בשביל להרגיש שהם לא שונים ממנו. לחלק את כל העולם לתפקידים של "שולטים ו-"נשלטים" לא שונה מההכללה השגויה שעושים סטרייטים רבים בה הם יוצאים מנקודת הנחה שאצל זוגות הומוסקסואלים הזוגיות בהכרח מתחלקת לתפקיד "הגבר" לתפקיד "האישה" כי זה מה שהם מכירים מהחוויות האישיות שחוו (ושל סביבתם הקרובה) וזאת הצורה שבה הם רואים את העולם.
אז כן, יש זוגות שאצלם התנהלות הקשר היא שיווינית, שלא רק צד אחד מכתיב בו את הטון ואף אחד לא מקבל עונשים בצורות פאסיביות-אגרסיביות אלא מתנהל ביניהם שיח בוגר על מה שמפריע להם שבמהלכו הם מגיעים לפשרה שהולמת את הצרכים של שניהם. זה קיים, זה בכלל יוצא דופן או נדיר, ואם אתה באופן אישי לא חווית זאת זה עדיין לא מבטל את זה.
אגב, גם לא כל מקומות העבודה מתנהלים בצורה של ארגון בירוקרטי-מעמדי, אישית יצא לי לעבוד בכמה כאלו ובמקרה אני בדיוק הסמסטר עושה קורס בהתנהגות ארגונית ככה שיש לי סיכומים על גבי סיכומים על כל סוגי ההתנהלויות המקצועיות ושיטות הניהול במקומות עבודה כאשר חלוקה למעמדות וכוחות היא רק אחת מהם (לצערי, אם אתחיל לפרט זה לא יסתיים בעמוד אחד ולא בשניים, אבל הרשת מלאה במידע אם זה מסקרן אותך).

שנית, ויותר רלוונטי לנושא: כשאני מדברת על משחק תפקידים אני לא מדברת על משהו מטופש של "עכשיו אני המורה ואתה התלמיד" וטוענת שבצורה הרדודה הזו מסתכם עולם הבדס"מ. אני לרגע לא מזלזלת או מכחישה את הרגשות האותנטיים העזים שנוצרים כתוצאה מכך, שכן גם אותם יצא לי לחוות.
אבל בוא נודה בזה: אף שולטת, לא משנה כמה הנשלט שלה מעריץ אותה, היא לא מושלמת ולא אלילה. היא בן אדם, עם כל החסרונות שיש לבן אדם, היא טועה במהלך היום ככל אדם ויש לה הרבה רגעים שבהן היא לא דומיננטית ונאלצת להוריד את הראש כמו כל אחד אחר. בנוסף לזה, מתוקף היותה אישה היא נמוכה וחלשה פיזית ביחס לגבר, והנשלט יכול לרתק אותה לרצפה אם הוא רוצה. זה לא נעים לנשלט לתאר, זה יכבה אותו אם הוא יחשוב שהיא ההפך מאלילה כל-יכולה שכל העולם פרוס לרגליה, ולכן הוא מעמיד פנים שזה לא ככה.
וכמובן שזה קורה גם בהיפוך תפקידים, והנשלט הוא לא באמת "אפס כנוע חסר תועלת" ושאר שמות התואר שהשולטת הצמידה לו. הוא אדם, מתפקד, עצמאי, כאדם בוגר הוא נדרש להיות דומיננטי במצבי היום-יום השונים ופעמים רבות גם מהווה דמות סמכותית, כך שממש אין לו בעיה להתנגד, לסרב או סתם לגחך עליה בכל שלב שירצה. גם השולטת יודעת את זה ומודעות לכוחו של הנשלט מולה שפעמים רבות יכול לגבור על שלה, אבל בשביל שזה לא יהרוס לה את ההנאה היא "שוכחת" מכל התכונות האלו או נותנת להן איזו רציונליזציה בסגנון כל משפטי המחץ שרצים בפרופילים של שולטות כאן שנמשכות לנשלטים דומננטיים מחוץ למיטה.
העמדת הפנים הזו כמובן לא פוסחת על אקטים שונים כמו שימוש בחגורה צניעות שזה אביזר שקל לפרוץ אם רק מתחשק, כבילות שונות שקל להשתחרר מהם, הצלפות שאפשר פשוט לזוז ולא לקבל, השפלות מלוליות שאפשר בקלות לקטול אותן וכו'... אין באמת חוסר אונים או כניעה אמיתית בבדס"מ, פשוט נשלט שמסכים (וברוב המוחלט של הפעמים- מחפש אקטיבית) להיות במקום זה כי זה מספק אותו מהבחינה הרגשית או המינית. בכל שלב הכוח נמצא בידיי הנשלט (מן הסתם, שהרי הוא לא באמת עבד ולא באמת נרכש בשוק העבדים של ימי הביניים) והוא יכול לבטל את כל הסשן ולערער את כל סמכותו של השולט "האימתני" בשנייה שיחפוץ בכך.
המודעות למציאות הורסת את הפנטזיה, בכל תחום. ובפנטזיה הבדס"מית זה הורס את המטרה שלמה שני הצדדים התכנסו ביחד והיא סיפוק הצרכים המיניים והרגשיים שלהם.
אז אנשים מעמידים פנים שהמציאות היא אחרת, יותר כפויה וכוחנית מכפי שהיא, שהאביזרים יותר עמידים מכפי שהם, שכנשלטים הם יותר חסרי אונים ממה שהם באמת ושכשולטים הם איזו ישות עליונה בעלת שלמות חסרת עוררין, וזה בדיוק משחק התפקידים שהם מגלמים ביניהם. וזה לא סותר את זה שהם חיים את זה כ- life style, זה לא סותר את זה שהם מרגישים רגשות אמיתיים בהמלך הסשנים ואחד כלפי השני, ובעיקר זה לא סותר את התהליכים המנטאליים שהם מפיקים מהחוויות האלו. אבל כל זה לא היה מתרחש אם הם היו מקבלים את המציאות כפי שהיא ולא מעמידים פנים שהיא קצת שונה בשביל שזה יתאים לפטישים שלהם.