סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סי בי אין ילדים

Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 12 בנוב׳ 2018

סי בי אין ילדים

Netrunner​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2018
כשזה נוגע לCBT,
לא משנה כמה ניסיתי לחפש באינטרנט, לא מצאתי מידע מספיק מהימן ומקצועי לגבי מה וכמה מותר, ומה אסור.
למזלי, אני מסתפק בכמה פליקים עדינים, אבל יש עוד המון דברים שאף פעם לא מדברים עליהם מספיק:

1. קשירות שם למטה.
2. משקולות.
3. פליקים, הצלפות ומכות עם שטח פנים רחב.
4. מכות קשות ובעיטות ממוקדות עם שטח פנים צר.

מי שבאמת בעל השכלה (לדוגמה רופא),
אשמח אם תוכלו לכתוב איזה אקטים ניתנים לביצוע ובאיזו מידה \ עוצמה, מה יכול לפגוע בפיריון ומה לא,
בצירוף דוגמאות אמפיריות ומחקרים אם ישנם.

בבקשה בלי תשובות כמו "הכל במידה" ודברים שברורים לכולם.
מניח שזה יעזור להרבה.

תודה.
שקט פנימי​(שולט)
לפני 5 שנים • 13 בנוב׳ 2018
שקט פנימי​(שולט) • 13 בנוב׳ 2018
כל הכבוד על האחריות האישית. דווקא ברגעים הכי מגרים קשה לשמור על איפוק ולהיות זהירים, ואתה ממש בדרך הנכונה.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 14 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 14 בנוב׳ 2018
אני לא רופא ולא בן של רופא וגם לא נכד של רופא .
אני איש פשוט קורצתי מעפר ואשוב אל עפר .
אבל יש לי כלי נשק עוצמתי חסין ובלתי פגיע והוא אחד .
אני יהודי .
אז בוא תשמע הגיון פשוט מיהודי ענק .

קח מכונית תרים את המכסה מנוע .יש שם רדיאטור
הרדיאטור בנוי מסיבים ,סיבים .
קח את הרגל שלך ותבעט ברדיאטור .תבעט תבעט תבעט
תוריד המכסה מנוע .
תכנס לאוטו ,תרשום בוויז איך מגיעים מחיפה אל באר שבע .וקדימה צא לדרך .
אם מכסה המנוע יעלה עשן באיזור עתלית .
תעצור בצד ,תרים המכסה מנוע ,ותראה שהרדיאטור עולה בעשן .
אז תזמין גרר ותיסע לבאר שבע באוטובוס או ברכבת .

האשכים זה כמו רדיאטור .
כאשר הם מכווצים זה מצב 1 זה כי השפרצת זרע ואז הם מתכנסים אל תוך עצמם .
וכאשר אתה מתנזר מהשפרצת זרע הם שופעים ורפויים.

תחתון צמוד יכול להוביל ל"עקרות",זה להמחיש לך כמה האיזור הזה רגיש ונפיץ לסטטוס שלך כגבר עקר ,סריס,כרות שופכה,או גבר פורה ותקין .

אז מה נדפק לך בשכל שתבוא איזה רומניה מטומטמת ותבעט לך בביצים .טעות קטנטנה שלה ,ואתה תלך באלכסון לשארית חייך .

כל מה שאתה יכול לעולל לעצמך באיזור הזה הוא משחק עדין עם קשירהנ,קוק רינג,גלגל שיניים,וטיפטופי שעווה מנר מותאם לנושא מסביב לאיזור .

עכשיו ,והיה ויש כאילו ששורדים בעיטות חזקות בביצים
אז הם בגדר יוצא מן הכלל .
ויוצא מן הכלל הוא מחוץ לכלל .כי זה הקארמה שלו .
הוא בגילגול קודם בעט לאישתו בכוס.
אז העונש שלו שבגילגול הזה יבעטו לו בביצים .
ולשם כך ציידו אותו בביצים מפלדה שישרוד העונש הספציפי הזה של הגילגול הנוכחי שלו .
אז אל לך להתבלבל בין CBT לאותו אחד שמשנות ה 90 נודד ממלכה למלכה שתבעט לו באשכיו בנעלי מרטינז.
ומוסיף ומשלם על כך

אני מברך אותך בגרמנית עתיקה וספרותית .
שתמצא את המלכה שלך ,ושאשכיך יהיו רפויים ופוריים
ובחיים טובים ומבורכים ,מאושרים,ומלאי תשובות נכונות ומועילות,ובצאצאים רבים יפים ובריאים
    התגובה האהובה בשרשור
dolevrakk
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018
dolevrakk • 16 בנוב׳ 2018
שאלה חשובה
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 בנוב׳ 2018
באופן אירוני, חוסר ההיענות לפוסט שלך הוא התשובה לשאלתך.
הדבר היחיד שרופא יכול לומר לך זה איזה מקומות בגוף הם רגישים יותר מאחרים ופגיעה בהם עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. לדעתי, רופא שמכבד את עצמו ולא מעוניין לסכן את מעמדו המקצועי לא יתפתה לנסות לתת טיפים כיצד להתנהל נכון במהלך כל אחד מהאקטים שציינת. בנוסף, אני בספק אם בכלל ניתן לתת ייעוץ מקצועי, היה לנו דיון על בעיטות באשכים ואף אחד לא הצליח להסביר (או התייימר) איך ניתן לבצע זאת כהלכה. בסוגיה של משקולת למשל, ואני מעריך שמדובר על אשכים, על הנייר זה נראה כל כך מסוכן ומסובך ויש כל כך הרבה משתנים (גודל אשכים וכדומה...), שאני מתקשה לדמיין כיצד ניתן לספק הסבר מניח את הדעת, בוודאי כאן בפורום ולא אחד על אחד.

בשביל למצוא מחקרים, אם קיימים, תצטרך לעשות חיפוש רציני, אם אין לך גישה למאגרי מידע תבקש סיסמה מאדם שרשום עכשיו באונ' או במכללה. ההמלצה שלי להשתמש במילות מפתח כללי: כמו קינקי, deviance (סטייה) מאשר בדסמ ולגבי הפריון, תחפש מחקרים על פגיעות באשכים ופריון (אין לי ספק שעל הנושא הנ"ל יש מספיק חומר). יש פה אנשים שמכירים את רוב הספרות המחקרית על בדסמ, אם אף אחד לא רשם משהו אז כנראה שאין משהו ספציפי. אם אתה לא מוצא מחקרים תחפש אולי כתבות על תאונות שהתרחשו.

מדי פעם אני קורא על כל מיני קורסים/הדגמות של קשירות, ככל הידוע לי לא מדובר על אשכים, אבל למה שלא תנסה ליצור איתם קשר.

לא יודע כמה עזרתי, אבל זה עדיף מכלום.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 16 בנוב׳ 2018
ויותר ברצינות: לכל מיני ענייני CBT יכולות להיות גם השלכות הרבה יותר מפחידות מפגיעה בפוריות. אלה איזורים רגישים, ופגיעות שם יכולות להסתבך. אני מניחה שפשוט לא כדאי לעשות את זה בלי ללמוד ממש הרבה על ההשלכות האפשריות, ובכל מקרה לקחת בחשבון שאין שום דרך לנטרל את הסיכון לגמרי.