סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירי הכלוב

Mr-feet
לפני 5 שנים • 21 בנוב׳ 2018

צעירי הכלוב

Mr-feet • 21 בנוב׳ 2018
הגיע הזמן שגם אנחנו החברה הצעירים עד גיל 30 אלו שצחקו עליהם שהם עדיין ילדים בהיכריות השונות נתאחד נתאגד ונכיר ונשתף בפורום בשבילנו
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2018
התחזית: הולכים לצחוק עליך בפוסט הזה ולהוכיח את הנקודה שאתה מדבר עליה.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ארקאיינג'ל, איזה תחזית סרקסטית, למה ככה?

לא ברור לי למה צעירים צריכים להתאגד. כן, גם אני לפעמים צוחק על בני עשרים ו שהם ילדודס, תירה בי. אבל מי שלוקח את זה ברצינות מדי, בין אם הוא הצוחק או מושא הבדיחה, צריך לשאול את עצמו למה. אם כבר, תן לזמן לעשות את שלו ולהראות לנו שאתה כן בוגר.
אגב, ישנו פורום לגילאי 40+, תבדוק כמה הוא פעיל.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 22 בנוב׳ 2018
קיים מאנצ' מיוחד עבור הגילאים האלה.
לדעתי אגב ממש לא כולם מסתכלים על הנתון, וזה מוכח תמיד בכל שרשור כזה בהתפלגות התגובות
בהצלחה
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 בנוב׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 22 בנוב׳ 2018
הצעירים הם הקבוצה הכי מופלת בישראל.
אני תומך באפליה מתקנת לצעירים במקומות עבודה.
OLLLW
לפני 5 שנים • 23 בנוב׳ 2018
OLLLW • 23 בנוב׳ 2018
עד עכשיו רק צפיתי כדי לוודא שלא יצחקו או ירדו עלינו והגעתי למסקנה אתם לא שווים את העצבים שלי ולא את היחס המשך חיים מלאי שליטה בינתיים אני מנהל את חיי ירדתי מזה רק בגלל הפוסטים שלכם שלא שווים כל יחס תודה רבה וכן זה היה מבדק לפני הכניסה וכבר ראיתי ילדים בני 5 יותר טובים ויותר מביני עיניין מהבוגרים כאן שיורדים עלינו ומי שיורד הוא הילדותי מכבד= חזק רק הוכחתם כמה אתם ילדותייים תתנו הזדמנות רק ככה תוכלו לתת להוכיח אך אתם לא נותנים אז מה הטעם לי להישאר במקום כזה שאומר תוכיח ולא נותן ?
OLLLW
OLLLW • 23 בנוב׳ 2018
השם הוא הסוואה עד עכשיו ולמנהלים מבקש למחוק את חשבוני כאן אני מבקש להסיר אותי טוטאלי
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2018
קפצתי להגיד שכמו ששיר המהממת ציינה, יש את ה'בייבימאנץ'', מפגש לבדסמים בגילאי 18-30 בבר תל אביבי באווירה כיפית לקשקש להכיר חברים.
הבא ב13.12, מי שמעוניין מוזמן לשלוח מייל ל babymunchtlv@gmail.com
Jaime07
לפני 5 שנים • 24 בנוב׳ 2018

הבייבימאנצ'

Jaime07 • 24 בנוב׳ 2018
שלחתי מייל למנהלת הקבוצה של הבייבי מאנצ', אין קול ואין עונה...
בגדול אני גם בן 23 ללא ניסיון והייתי שמח להכיר ולשתף.