צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתחיל לשלוט?

mclovin
לפני 5 שנים • 22 בנוב׳ 2018

איך להתחיל לשלוט?

mclovin • 22 בנוב׳ 2018
אני בזמן האחרון התחלתי לשכב עם ידידה.
אנחנו כל הזמן משחקים בבדסמ. אני די אגרסיבי, היא קוראת לי בוס ..
אני חושב אבל איך אפשר להפוך את זה למערכת יחסים ממש בדסמית,
והייתי שמח לשמוע מאנשים רעיונות איך אפשר "להתקדם".
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 22 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 22 בנוב׳ 2018
מנסיוני עם נשים ,אם היא קוראת לך "בוס",במיטה.
היא סתם מיסתלבטת מההיתלהבות העצמית שלך .
וממלמלת אל תוכה חרישית ,"עוד אחד "....
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 23 בנוב׳ 2018
מערכת יחסים "בדסמית ממש" היא מה שאתם מחליטים שאתם רוצים. זה הפנטזיות שלכם, ואף אחד לא יכול להגיד לך מה נכון.
בין הכיוונים האפשריים, אם זה מדליק אתכם, אתה יכול לוודא שהיא קוראת לך בוס, או מה שבא לך בכל רגע אפשרי, ואתה קורא לה בשמות כמו קטנה, כלבונת, זונה שלי לא רק במיטה.
אתה יכול לתת לה מטלות בית ולהעניש או לצ'פר לפי איך היא ביצעה.
קצת קיצוני להתחלה, אבל אתם יכולים להחליט שאסור לה להסתכל לך בעיניים.
להעניק לה קולר שהיא לובשת כשאתם לבד, אולי עם רצועה, זה דבר נפוץ למדי (יש כאלה שבונים טקס סביב הענקת הקולר). מחוץ לבית היא תענוד טבעת, צמיד או צ'וקר (אם מתאים) כתזכורת.
אלה כמה דוגמאות. חפש כאן וברחבי האינטרנט אחרי בלוגים, סרטונים ומדריכים של אקדמיות אילוף בדסמי... השמיים הם הגבול.
בהצלחה, ותיהנו המון
mclovin
mclovin • 23 בנוב׳ 2018
Sm Art כתב/ה:
מנסיוני עם נשים ,אם היא קוראת לך "בוס",במיטה.
היא סתם מיסתלבטת מההיתלהבות העצמית שלך .
וממלמלת אל תוכה חרישית ,"עוד אחד "....

אני מבין שעשית מחקר מאוד מהימן שמתבסס על משתתף אחד
תודה על העצה לקחתי לצומת ליבי
    התגובה האהובה בשרשור
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 23 בנוב׳ 2018
על פניו מה יש לנו כאן .איש פגש אישה .האיש והאישה אוהבים לעשות סקס ,האיש יש לו נטיה לכוחניות בסקס.
והאישה זורמת עם זה ,כי היא יכולה להכיל את זה .

איפה נדלקה לי נורה אדומה אודות האישה ??
בשלב בו התחילה לקרוא לך BOSS

לך למקום העבודה שלה בהפתעה ,ותיבדוק מי זה ה BOSS הזה שלה .
שהיא מכניסה אותו לחדר המיטות שלכם .

זה המבחן הראשון שלך בדרך להיות שולט .
שולט אמיתי קשוב לכול מילה שיוצאת מהפה של הנישלטת שלו
היד
היד • 23 בנוב׳ 2018
כמו שדרקן אמר, לחפש חומר באינטרנט רק לא בפורנו. שם אתה לא באמת מבין רק יכול לחקות וזה טוב אולי אחרי שיש לך כבר מידע וידע.
אם אתה רוצה יש כמה ערוצי utube. יש של morgan throne, היא דומינטריקס. יש ערוץ של eve lupin שהיא סאבית וזה בשביל בת הזוג. ת'כלס זה בשביל שניכם. ידע סבלנות וזהירות. באמת השמיים הם הגבול. הצלחה והנאה icon_smile.gif
נח יאור​(שולט)
נח יאור​(שולט) • 23 בנוב׳ 2018
כדי לפתח את מערכת היחסים שלכם לכיוון שאתה מדבר עליו אתם צריכים להבין למה אתם רוצים להיות בכזאת מערכת יחסים, זה יקרה רק אם יש לשניכם מה להפיק מזה. אחרת זה ישאר בגדר תבלין ודאחקה.

תשאל את עצמך למה אתה רוצה לשלוט בה, תנסה להבין למה היא רוצה בזה בכלל. אחרי שתבינו את הדברים האלה יהיה לכם קל יותר להבין מה הצעד הבא.
המנטליסטית​(אחרת)
המנטליסטית​(אחרת) • 23 בנוב׳ 2018
תזכור תמיד שבכדי שמערכת יחסים תהיה טובה חזקה וחיובית לשני הצדדים צריך תקשורת תקשורת תקשורת - פתוחה אמיתית וישרה אחרת זה סתם עוד משחק.

ותקשיב גם לעצמך, עכשיו זה נעים ונחמד להיות הבוס אך מה יקרה כאשר תרצה להישלט ? האם היא האחת ? האם זה גם חלק ממי שהיא או שכרגע זה רק נוח ככה?

מערכת יחסים - לא משנה איזה הגדרה תתן לה - בדסמית, "רגילה", פולי וכו' - מתפתחת באופן טבעי כאשר שני בני הזוג "באותו עניין"

תבינו מה אתם צריכים ורוצים אחד מהשניה , מבטיחה שזה יהיה הרבה יותר קל כשהכל יהיה מונח על השולחן.

ובהצלחה
mclovin
mclovin • 23 בנוב׳ 2018
תודה לכולם. ו"היד", אחלה בלוג אני באמת אעקוב אחריו!
mclovin
mclovin • 23 בנוב׳ 2018
והמנטליסטית, בשבילך למצוא פרטנר שמתאים גם לשלוט וגם להישלט זה תנאי מקדים לזוגיות?
היא לא מתאימה באמת, אבל זה נשמע לי תנאי שפוסל 999 מתוך 1000 איש (למרות שראיתי בפורפיל שלך שמצאת אחד כזה?..עד כמה זה היה קשה (icon_confused.gif