ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Pegging

ליפ​(לא בעסק)
לפני 5 שנים • 26 בנוב׳ 2018

Pegging

ליפ​(לא בעסק) • 26 בנוב׳ 2018
שאלה אמיתית למנוסית/מנוסות ב Pegging (סקס עם אישה עם Strapon). מה כדאי או צריך לדעת? אשמח לטיפים חיוניים, עצות, וכו'

תודה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2018
טיפים למין אנאלי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=657164
טיפים לרכישת סטרפאון/שמירה על הציוד:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=803051

אני בקרוב אכתוב עוד משהו מניסיוני על צעצועים שמעצימים את החוויה לחודרת (ולא, לא רק דילדואים של חדירה כפולה) אז מוזמן לעקוב icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
העיקר הוא הרבה חומר סיכה. באנאלי אין יותר מדי חומר סיכה, רק מעט מדי.
ללכת בעדינות. להתחיל עם אצבע, שתיים, להכין את השטח. גם הדילדו שמשתמשים לא צריך להיות מפלצת.
לזיין בעדינות בהתחלה. רגוע. כמו עם כל בתולה ענוגה.
תנוחה מומלצת למתחילים היא על הצד, כי אז אתה הכי רפוי. כאילו, כפיות.
להתנקות לפני זה לא רק המלצה, זה ממש רצוי גם מבחינת בטיחות.
והכי חשוב, תקשורת. היא חייבת להיות קשובה אליך, ואתה חייב להגיד אם נעים או כואב או כל דבר אחר.
תיהנו
המנטליסטית​(אחרת)
המנטליסטית​(אחרת) • 26 בנוב׳ 2018
דבר ראשון והכי חשוב שיהיה בינכם תקשורת, אמון ובטחון

והכי חשוב וזה מבלי להרוס את הצד הרומנטי שבחוויה - רצוי שלא תהיה לה רתיעה מקקי - יכול לקרות מצב שהיא תתקל בחתיכת קקי וזה בסדר גמור (אני בוגרת של החתלה ל 3 ילדים + איסוף קקי של כלבה ולי אין בעיה)

עכשיו לגבי ההתנקות , זה עניין של טעם - אני פעם אחת עשיתי חוקן בכל חיי וזה היה לפני הלידה הראשונה ואני לא מתכוונת לעשות עוד אחד כזה לעולם ואני גם לא דורשת מהצד השני שיעשה אבל אני כן שואלת אם הוא מרגיש בנוח שאזיין אותו בתחת או אם חירבן לא מזמן בשביל לדעת מול מה אני מתמודדת icon_smile.gif

מוסיפה עוד כמה המלצות טובות להמלצות הטובות שכבר קיבלת :

1. תמיד עם קונדום על הסטרפאון (יותר סטרילי גם אם מרחת את הסטרפ באלכוג'ל) וגם יש קונדומים עם סיכוך וזה עוד תוספת נחמדה. זה מועיל גם אם במקרה לא התנקת לפני או הניקוי לא היה מלא וגם עוזר לשמור על ניקיון הדילדו
2. בכדי למנוע התכוצויות כואבות ומיותרות ובשביל לתת "פוש" להרפיה - הכי טוב ועובד תמיד - תלחץ כאילו אתה עושה קקי - החדירה תהיה קלה ומהנה יותר
3. ממליצה מאוד שהיא תתחבר לויברטור חיצוני - זה גם יגביר תחושות אצל שניכם - יש גם סטרפאון דו ראשי עם רטט - לי זה פחות עושה את זה שתקוע לי זין מסיליקון בתוך הכוס.

בהצלחה
תהנה
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 28 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 28 בנוב׳ 2018
יש בעייתיות עם הסוגיה ,האנאלית .במידה וזה ימצא חן בעיניך החוויה .אתה פשוט תחזור לצורך הזה שוב .
עכשיו ,הכול תלוי מי הבחורה שחוגרת על עצמה את הסטרפאון ,וכמה היא בעניין של לבעול אותך ,ולישבור לך את התחת שלך.

רוב רובן הכוללני והמכריע ,של העוסקות במלאכה זו .
הן לא יודעות ,ולא מבינות,ומתעייפות ,וטכנית ומנטלית הציון שלהן הוא 0 בתוך ריבוע .
ולך זה מצויין ,שזוהי העובדה והמציאות בשטח .
היא עם דבר העובדה שלא יודעת להמריא ,מוודאת בעצם שלא תיתמכר ולא תישאב לעומקים אנאליים ומנטליים ,שאין דרך חזרה מהן .

ישנו זן של נשים יחודי מאוד ,בעולמינו.
שהן שכבדרך הטבע נולדו ונוצרו לחבוש את הסטרפאון והן יכולות להוליך אותך אל עומקי העולם האנאלי .והם יגדלו בצורך לתת ,יחד עם הצורך שלך לקבל .
והן לעולם לא יתעייפו ראשונות .והן לעולם לא ישאירו אותך כאשר חצי תאוותך בידך .

הזן הספציפי הזה ,שייך לנשים שנולדו בשנת 1987
שנת הארנב/ת.
בכדי להתקבל למועדון של הארנבות הבועלות האולטימטיביות הנחבאות אל הכלים ,ומסתוריות ,מטיבען.
עליך יהיה ליבנות זהות ואישיות הממגנטת אותן .
עליך להיות לבוש אלגנט (גיק במידה ),ועם תיק של סוטים. להיות איש שיחה נעים וסבלני .מכבד ,וזמין בשעות הלילה המאוחרות .
כול זאת מפאת דבר העובדה שהן נירדמות לפנות בוקר ומשקימות לפנות ערב .

אל תהרהר באמינות המידע שלי ,ואל תיבדוק אותי .
אם אני אמרתי את שאמרתי ,זוהי "השורה התחתונה ",והמדוייקת ביותר שתקבל אי פעם בחייך .
אודות האישה האולטימטיבית לעבוד עם סטרפאון לגבר שהרעב שלו גדל .
היא הפרטנרית המושלמת שתהיה זמינה עבורך עשרות שנים ,לחוות וליגדול עם הדבר האמיתי ,שבצורך שלך,ושלה גם.
נזמית לופתת
לפני 5 שנים • 30 בנוב׳ 2018
נזמית לופתת • 30 בנוב׳ 2018
אמרו כל מה שאמרו ואמרו טוב, עדיין ממתינה להרחבה של ארצ', תרתי משמע.
רק אוסיף בינתיים, בעיניי הכי חשוב זה לעשות נעים, רימינג, נשיקות (חורי תחת, כמו אנשים, אוהבים נשיקות), ליטופים עדינים, החדרת אצבעות עדינה, משחק עם אביזרים רוטטים או פלאגים בשלב מתקדם יותר ואפילו הפסקות בין לבין, אם החדירה היא לא המשך ישיר של כל הנעים הזה, חלק מהדרך ובשום שלב לא מטרה, אם אין לכם סבלנות לשחק עם החור של התחת שלך שעות כי אתם נהנים מזה וכדי שיתמוססו התנגדויות והוא יפתח ברוך ובכניעה מתוקה - עדיף שאל תתחילו icon_smile.gif
באמת.
ובעיניי, כל חדירה אמורה להיות כזו. לא רק אנאלית.
Leaker​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 בדצמ׳ 2018
Leaker​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2018
המנטליסטית כתב/ה:

.....
2. בכדי למנוע התכוצויות כואבות ומיותרות ובשביל לתת "פוש" להרפיה - הכי טוב ועובד תמיד - תלחץ כאילו אתה עושה קקי - החדירה תהיה קלה ומהנה יותר

נשמע כמו מתכון לסיטואציה מאד מביכה.... icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 24 בפבר׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
טיפים למין אנאלי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=657164
טיפים לרכישת סטרפאון/שמירה על הציוד:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=803051

אני בקרוב אכתוב עוד משהו מניסיוני על צעצועים שמעצימים את החוויה לחודרת (ולא, לא רק דילדואים של חדירה כפולה) אז מוזמן לעקוב icon_wink.gif

טוב, אמנם נדרשו לי כמעט 3 חודשים (לימודים + תקופת מבחנים וכו')
אבל הנה, עכשיו כשהתפנה זמן, קיימתי את שהבטחתי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=841813