ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת סטרפאון

dolevrakk
לפני 5 שנים • 2 בדצמ׳ 2018

שאלת סטרפאון

dolevrakk • 2 בדצמ׳ 2018
האם חדירה לגבר מאחורה (אפילו בצורה מקצועית)
עם חומרי סיכה וכו וכו
יכולה לגרום נזק לחור או לגרום לו להישאר קצת פתוח ו"לפגום"בפתיחה והסגירה שלו?
שמעתי את זה בעבר..
האם יש אמת בדבר?
אשמח לשמוע את נסיונכן/ם בתחום

חג חנוכה שמח
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2018
אחרי קצת יותר מ2 או 3 חדירות ( אפילו הרבה יותר...),
אצלי לא היתה בעיה.
לא מכיר מישהו שכן, חשוב שתשתמש בציוד טוב, ולא משהו שאילתרת בבית ..
בהצלחה
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 2 בדצמ׳ 2018
בוא אני אעזור לך דולב לפני שאתה עושה טעויות.
השריר הרקטלי הינו שריר טבעתי ואורכו כ 3 ס"מ , חלקו החיצוני של השריר (פי הטבעת) הוא שריר רצוני וחלקו הפנימי יותר הינו שריר לא רצוני.
פגיעה בשריר זה יכולה להוות מגוון בעיות כרוניות כגון, טחורים , פיסורה , איבוד הרירית הטבעית, זיהומים עקב פציעות וכו', תוכל לקרוא על זה בגוגל בשנייה וחצי.
עם זאת חדירה אנאלית מסבה עונג ואורגזמה מדהימה, העניין הוא מי עושה , איך עושה, כמה מנוסה וכמה סבלני.
חדירה אנאלית צריכה לבוא אחרי שהשריר הטבעתי מרוכך, מוכן ורפוי , כיווץ שלו וחדירה לא נכונה יכולה להביא לבעיות הנ"ל.
בהצלחה , תהנה.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
קודם כל, רגישה ענתה מצוין.
כדי לפגוע בשריר צריך חדירה די אלימה. אחרת, אתה בטוח למדי. אני מקבל פיסט כבר שנים ולא נגרם שום נזק. אתה כן יכול לתת לאזור מנוחה ולא לעשות פעילות אנאלית יותר מפעם בשלושה ימים אם זה מרגיע אותך. וחומר סיכה בנדיבות רבה
dolevrakk
dolevrakk • 2 בדצמ׳ 2018
הכי רגישה שיש כתב/ה:
בוא אני אעזור לך דולב לפני שאתה עושה טעויות.
השריר הרקטלי הינו שריר טבעתי ואורכו כ 3 ס"מ , חלקו החיצוני של השריר (פי הטבעת) הוא שריר רצוני וחלקו הפנימי יותר הינו שריר לא רצוני.
פגיעה בשריר זה יכולה להוות מגוון בעיות כרוניות כגון, טחורים , פיסורה , איבוד הרירית הטבעית, זיהומים עקב פציעות וכו', תוכל לקרוא על זה בגוגל בשנייה וחצי.
עם זאת חדירה אנאלית מסבה עונג ואורגזמה מדהימה, העניין הוא מי עושה , איך עושה, כמה מנוסה וכמה סבלני.
חדירה אנאלית צריכה לבוא אחרי שהשריר הטבעתי מרוכך, מוכן ורפוי , כיווץ שלו וחדירה לא נכונה יכולה להביא לבעיות הנ"ל.
בהצלחה , תהנה.

תודה רבה להכי רגישה שיש שתמיד עוזרת ונותנת מהבאר חוכמה שלה לכולנו.
ותושה כמובן לשאר העוזרים
חג שמח חנוכה לכולם