שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטאלית

מיינד
לפני 20 שנים • 9 באפר׳ 2004

שליטה מנטאלית

מיינד • 9 באפר׳ 2004
הרבה מדברים על שליטה מנטאלית , שפחות שמצהירות שהן מחפשות שליטה מנטאלית
כיצד אתן/ם מגדירות/ים שליטה מנטאלית
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
היכולת להנהיג אותי אל האומץ ,האהבה והנתינה שטמונים בי . להנהיג אותי כך שאאמין ביכולות שלי להנהיג את עצמי
נשמע פרדוקסאלי
אבל זו שליטה מנטאלית בשבילי.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 באפר׳ 2004
כמה שרשורים למטה דיברו על הנושא בהרחבה ורבים הביעו דעתם בקשר לשליטה מנטאלית. שלי לא השתנתה מאז icon_smile.gif

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=3487
מיינד

נריסה

מיינד • 9 באפר׳ 2004
בשרשור הבקשה הופנתה לדומים
אני מבקש תגובה מהשפחות סאביות
אנפת לילה

אם תטרח לקרוא את השירשור

אנפת לילה • 9 באפר׳ 2004
תופתע לגלות שגם סאביות/שפחות ענו.

תשמעו זה עושה לי חררה בין האצבעות הקטנות של הרגליים לגלות שיש כאלה שחושבים שבפורום פתוח הם יכולים לצפות שרק דומים או רק סאביות יענו להודעתם על פי דרישתם.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 באפר׳ 2004
מיינד מאסטר,

אולי במקום לקרוא כותרות תעמיק מעט וקרא את התוכן, כמו שאנפה הציעה.
תופתע לגלות עד כמה אתה יכול ללמוד מתכנים למינהם ולא רק מכותרות icon_wink.gif

זה גם יחסוך לך אנרגיה בפתיחת דיונים על נושאים שנדונו כבר בהרחבה.

אבל רק כדי שלא יגידו שאני לא סאבית טובה - הנה אני "חוסכת" לך עבודה קשה ומביאה שוב את הדעה שלי בנושא:

שליטה מנטאלית. אנסה לענות מנקודת הראייה שלי ומנסיוני האישי ואנסה לפרט כמיטב יכולתי:

שליטה מנטאלית היא לא "חדירה למוח ושינוי דפוסי חשיבה" כמו שהמתנגדים למושג הזה טוענים. שטיפת מוח - זה לא. שליטה מסוג זה היא כפייה. זה אסור עבורי בדיוק כמו שאסורה כפייה פיזית.
מי שמגדיר שליטה מנטלית כשטיפת מוח חוטא בחיתוך של שחור ולבן של מונחים. בערך כמו להגיד שבדסמ זו אלימות.
כמובן שאם נהפוך ונהפוך בזה אפשר להכניס את זה לחוצץ דומה: בדסמ=אלימות מבוייתת, שליטה מנטאלית=כפייה מחשבתית=שטיפת מוח.
לא כך הוא.

הדבר הזה שכולם מדברים אליו - מעורפל. לכל אחד התרגום שלו לנושא.. בערך כמו שנשאל אנשים להגדרה של המושג "אהבה"..

שליטה מנטאלית יכולה להיות שלילית בקצוניות אחת בדיוק כמו כל סקטור בבדסמ. השאלה היא מי אוחז בכלי הזה, איך הוא משתמש בו ולאיזו מטרה.

כמובן ששליטה מנטאלית יכולה להיות מנוצלת לרעה ומצד שני, הנכון - היא בהחלט יכולה להיות כוח חיובי. כוח הנעה חיובי המוענק לכנוע מתוך יכולותיו של השולט.
שליטה מנטאלית אפשרית מבחינתי כשישנה אהבה, אמון ובטחון מלא בצד השולט. כשמגיעים לשלב הזה, דלת נעלמה נפתחת לעולם של חוויה אחרת. מקום בו שינוי טונציה בקול מעיף אותך לספרה אחרת. מקום בו הרמת גבה מכוונת לשלב הבא של מעשיך ככנוע. מקום בו אתה כל כך מכוון לשולט ששינוי הבעת מבט מעבירה אותך מגובה עיניים לרגלי האדון. מקום בו האדון לא צריך להיות איתך פיזית כדי להרים גבה או להעיף מבט, שהוא לא צריך להיות נוכח קולית כדי לשנות טונציה ולהציב אותך במקומך הראוי..

שליטה מנטאלית זה המקום בו הרוח שלך ושל האדון הופכים לאחד. מקום בו אתה יודע מה מתבקש ממך הלאה, מה אתה צריך לעשות, מה ראוי שתעשה - והכל מתוך אהבה, כבוד, הערכה הדדית ובטחון מלא עד כדי כך שלא תהסס לרגע עם צעדך הבא כי אתה יודע ששם ישנו מקום טוב יותר עבורך.

זו התמצית של Ds עבורי. לא הכניעה לכאב או השפלה.
הנקודה בה יש תשובות לכל השאלות הפנימיות שלך. הספייס הנפשי ולא הפיזי. ספייס שאתה נושא איתך בכל שניה של היום.

כדי להסביר - אצטרך להסביר עצמי דרך דוגמאות. כמובן שאקח את עצמי כדוגמה:

עבורי השליטה המנטאלית היתה העטיפה האדנותית כולה שעטף אותי המאסטר הראשון שעשה איתי את המסע אל תוככי עולם הבדסמ.

הוא ליווה אותי כל שניה של היום. גם כשלא היה איתי - היה איתי. כל צעד שעשיתי, היה נבחן על ידי זוג עיניים בלתי נראות.

השליטה הזו היוותה עבורי עוגן פנימי שלא היה לי. שהיה חסר בי. מין.. חיזוק קבוע פנימי שניטע בי מעצם היותו אדוני. לא על פי הוראה זו או אחרת, לא על פי הכוונה כפויה.
הוא בטח בי. האמין בי. אהב אותי כפי שאני, גם בזוויות הכי מכוערות של הוויתי. הייתי מושלמת עבורו ומתוך כך הייתי מושלמת עבורי.

השליטה הזו הציבה אותו חמישה ס"מ מעבר לכתף השמאלית שלי, בכל שניה של היום והלילה.
הוא ליווה אותי בהכל.

בדרך בה דיברתי עם אנשים.
בדרך בה התלבשתי.
בדרך בה צעדתי והחזקתי את גופי.
בדרך בה התמודדתי עם היומיום.
בדרך בה התנהלתי עם ילדיי.
בדרך בה התנהלתי עם בעלי.

זה לא מה שאמר לי. זה מה שהיה מצופה ממני כשפחתו. שם השליטה המנטאלית. לא כשהוא איתי אלא דווקא כשהוא לא איתי.
שם היתה ההתמסרות האמיתית. בנפש. ברוח.

כדי להיות ראויה לאדנותו, הייתי חייבת להיות במיטבי בכל שניה. להיות במיטבי כאישה, כאדם, כאם, כרעיה, כעובדת, כחברה ובמיוחד במיטבי כשפחתו של המאסטר. למה? כי אני שלו. כי הוא גאה בי ובמה שאני. כי הוא הרי בחר בי מכל השאר! כי לא אאכזב אותו ויהי מה! כי אני רוצה להיות ראויה לו, לבטחון שיש לו בי ובגאווה הזו שהוא רוכש לי.
אני שלו ועלי להיות ראויה לכך.

זה הפך אותי לאדם טוב יותר.
לאישה טובה יותר.

לא היתה כאן כפייה.

הוא מעולם לא אמר לי עשי כך או אחרת.
אני חושבת שהדבר היחידי שהוא דחף אותי ושהפעיל מין.. כדור שלג לקילוף העצמי שלי בדרך לנשיות שבי - היתה הוראתו ללכת ולקנות לי חצאיות מיני

לפני כן תמיד לבשתי מכנסיים. תמיד התביישתי ברגליי. תמיד היה בי משהו לא בסדר. מכוער. לא יפה. הסתתרתי מהעולם ומעצמי.

המעטפת הבטוחה שלו, ה..הילה השולטת הזו שבה עטף אותי מבחוץ ומבפנים - היא זו שחיזקה אותי לצמוח מתוכי.

התחלתי לפרוח תחת המעטפת הזו.
התחושה שאני עושה כל כך הרבה למענו/למעני/למענו.. העובדה שנוכחות שלו בחיי, השייכות אליו הפריחה אותי בצורה שכזו - התחושה הזו עילאית

יש בה כל כך הרבה.. שלווה. אמת. שלמות פנימית.

ובאותה מידה היא מסוכנת.

מי שלא יודע להחזיק בשליטה הזו נכון, עלול לגרום לקריסה כשילך. כשהקשר יסתיים וכל חלק יפנה לדרכו.
לצערי, יש בקהילתנו הקטנה סאביות שהיו כל כך תלויות בעבר באדון שלא לימד אותן שליטה מנטאלית עצמית, עד שקשה להן להמשיך חייהן לבד. בלעדיו. הן בחיפוש מתמיד אחר משענת חדשה שכזו. מישהו חדש שייקח מהן את הצורך להשעין כובד היותן על עמוד השדרה האישי שלהן.

ישנה סכנת תלותיות.

אדון אמיתי ידע לחזק את הבסיס הטבעי של הכנוע. הוא אולי יתחיל כעוגן פנימי לכנוע, כמשענת, אבל במקביל גם יחזק את הכנוע כך שזוג העיניים הזה מאחורי הכתף השמאלית יהפוך לזוג עיניים אישיות של הכנוע

אני יודעת שזה נשמע קסום ותלוש. אבל זה קיים.

אני יודעת מה שליטה נכונה שכזו הביאה אל חיי, אישית. עד כמה חיזקה אותי.

כשאומרים שמאסטר מלווה את תלמידיו לעולם - יש בזה משהו. כי גם כיום, כשהקשר עם המאסטר הראשון נותק, עדיין עולה חיוך של אישור כשאני מרוצה מעצמי על החלטה מסויימת. על כיוון נכון שבחרתי. אני מרגישה עדיין את הקורים ההם אל הדמות השקופה הזו שמהנהנת בחיוך ובגאווה.

====================================================================

וקטע משלים מתוך "הנסיך הקטן"

הנסיך הקטן חזר אל השועל.
"שלום עליך! " אמר כשהגיעה שעת הפרידה.
"ברוך תהיה בצאתך!" ענה השועל. "הנה סודי והוא פשוט מאוד: אין לראות את הדברים היטב אלא בלב בלבד. כי הדבר החשוב באמת סמוי מן העין. "
"כל דבר חשוב סמוי מן העין" חזר הנסיך הקטן למען ייחרת בלבו.
"הזמן שהקדשת לשושנתך הוא המשווה לה חשיבות כה רבה" אמר השועל.
"הזמן שהקדשתי לשושנה שלי...." חזר הנסיך הקטן למען שנן את הדבר היטב.
"בני האדם שכחו אמת זו" הוסיף השועל "אולם עליך לזכור את הדבר תמיד. כי לעולם ערב אדם לשלומו של אותו שהוא מאלפו. ערב אתה לשלום השושנה שלך.."
"אני ערב לשלום השושנה שלי" חזר הנסיך הקטן למען ייחרת הדבר בליבו.
מיינד

נריסה , תודה על התגובה שלך

מיינד • 9 באפר׳ 2004
ומאחרות ,האם אתן חושבת כמו נריסה שזו השליטה המנטלית
<<<<<<<<<<<<<
זה לא מה שאמר לי. זה מה שהיה מצופה ממני כשפחתו. שם השליטה המנטאלית. לא כשהוא איתי אלא דווקא כשהוא לא איתי.
שם היתה ההתמסרות האמיתית. בנפש. ברוח.
<<<<<<<<<<<<<<<
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: אם תטרח לקרוא את השירשור

[quote="אנפת לילה"]תופתע לגלות שגם סאביות/שפחות ענו.

תשמעו זה עושה לי חררה בין האצבעות הקטנות של הרגליים לגלות שיש כאלה שחושבים שבפורום פתוח הם יכולים לצפות שרק דומים או רק סאביות יענו להודעתם על פי דרישתם.[/qu

חררה בין אצבעות הקטנות של הרגליים ,אנפה ,נגרמת עקב נעל לוחצת מידי או רגל שלא אווררה זמן רב מידי.
מיינד

Re: אם תטרח לקרוא את השירשור

מיינד • 9 באפר׳ 2004
אנפת לילה כתב/ה:
תופתע לגלות שגם סאביות/שפחות ענו.

תשמעו זה עושה לי חררה בין האצבעות הקטנות של הרגליים לגלות שיש כאלה שחושבים שבפורום פתוח הם יכולים לצפות שרק דומים או רק סאביות יענו להודעתם על פי דרישתם.

אנפה
יש סיגנון ויש סיגנון
אם אני מבקש בקשה אין זה אומר שאין לאחרים זכות לענות , זו בקשה לא הוראה ההבדל גדול
אין אני רוצה להיתנצח בפורום אלא לקבל תשובות , אם את רוצה ללעוג תלעגי
ככל שעולה על נפשך , הפורום לא נועד להיתנצח וללעוג , וחבל שזו דרכך.
אם תקראי היטב את השורה שכתבת תביני שניתן להבין משורות אלו מסקנה שלבטח
אינך רוצה שיסיקו מסקנות אלו עליך
אנפת לילה

נעלבת?

אנפת לילה • 9 באפר׳ 2004
אם כן אני מתנצלת.
היה פה איזה שירשור או שניים שכותבו הנעלה הרשה בטובו לסאביות להשתתף בו ואולי יש לי איזו רגישות יתר בנידון.
אם זו לא היתה כוונתך, אני חוזרת בי ומכה על חטא.
בעניני התנצחות ולעג....נו טוב, יש אנשים שפשוט דורשים את זה - ראה מקרה חצי אדון.
ובעניני מסקנות - שיסיקו, מי שרוצה , כמה שרוצה ואיך שרוצה.

ותות - מאחר ואני הולכת יחפה רוב הזמן, כנראה שזו לא הסיבה במקרה שלי.....