בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלוב - השלכות פסיכולוגיות או מה היא תחשוב עלי

Borntoserve​(נשלט)
לפני 5 שנים • 13 בדצמ׳ 2018

כלוב - השלכות פסיכולוגיות או מה היא תחשוב עלי

Borntoserve​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
אני מנסה לבחון את ההשפעה הפסיכולוגית של כלוב , ובכלל של להיות נשלט. מצד אחד אני מת על זה מתחרמן מזה , ואפילו התחלתי להסתובב עם חגורת צניעות (כבר שבוע עלי ) אבל לפעמים מתגנבים לראשי סוג של יסורי מצפון או חוסר ביטחון.
בת הזוג שלי משתפת פעולה אבל כל הזמן יש בי חשש שהנטייה שלי להיות נשלט תוריד לה ממני בסופו של דבר.
החשש שהיא תעדיף גבר דומיננטי שישלוט בה ולא ההפך. שהיא כמו רבים ורבות כלואים במיקום המסורתי של גבר ואישה. עכשיו שלא תבינו אני לא חנון ולא חסר ביטחון בחיים. אבל רק פה רק בקטע הזה אני לא בטוח לגבי ההשלכות ארוכות הטווח. תמיד עובר לי בראש שבסופו של דבר כלוב על זין , ייתפס כאקט שפוגע בגבריות (בעיניי הנשים) ואולי אפילו יש בו אלמנטים של גיי (מת על גיי פשוט זה לא אני). אז מה אתם אומרים ?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
אם היא משתפת פעולה אז היא בקטע, לא?
יש משהו בהתנהגות שלה שגרם לך לחשוב שהיא מתחרטת?
חגורת הצניעות היה רעיון שלך או שלה? ואם שלך, איך היא הגיבה?
Borntoserve​(נשלט)
Borntoserve​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
רעיון שלי
זורמת עם זה
חושב שמנסה לרצות אותי
חושש שעם הזמן זה ייתפס בעיניה כצעד לא גברי
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2018
יכול להיות שזה יקרה. אם הייתי היא - בהחלט היה יורד לי ממך באותו הרגע.
מצד שני, אם זה צורך שלך - מה זה משנה? אתה חושב שתוכל לחיות בלי הצורך להישלט? אתה מעדיף להדחיק את הצורך הזה? לא יותר הגיוני לחיות אותו מולה כל עוד זה עובד, ואם זה יוריד לה ממך אז תיפרדו (או תפתחו את הקשר) ותמצא מי שכן יכולה לענות על הצורך הזה?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 13 בדצמ׳ 2018
אתה עושה צרות הרבה לאישתך ,מה אישתך מסכים אתה רוצה ,זה כי אישתך ,אין מה ללכת בית אבא אמא שלה ,מה אומר אותם ,אני גבר מתחתן אותו ,מחליט אני גבר מה אני גם אשה ,מה אני גם מחליט אותו ,מה אני עושה אותו ,דברים סדו מה הוא בראש שלו ,פיתאום ,עכשיו ,מה אחרי אני מתחתנת אותו .

אתה צריך לומד מה אשה זה דבר טוב הרבה ,אשה יש טוסיק רך ?טוסיק יפה רוקד ,נעים הרבה הרבה .

אם אתה לא עושה לה הרבה נעים וטוב וחזק ועמויק ולפעמים קצת הרבה כואב .
הכול חתונה מה אתם עושים מיתחרבן אותכם .
הכול קפוט ,היא מחפש גבר תימני או מרוקאי שחור בשוק כרמל ,ומה אומר אותך ביי ביי .

אתה צריך מיזהר הרבה ,לא מיתחרבן אותך הכול .
אישה שותק לא מדבר ,עד שיום אחד אתה מוצא מיכתב על פריג'ידר בוא לבית מישפט .אני אותך גמרתי .

אתה הולך בית משפט ,אותה היא מחכה שם עם עורך דין בלונדיני תלתלים ,כול מה אתה ביקשת אותה ,הכול כתוב .הכול אומרים לשופט ,ושופט אומר זה גבר לא טוב ,הוא התחתן את אישה ,והוא עושה אותה הרבה בעיות בגלל הוא חושב אישה זה Toy.
אשה זה דבר יכול עושה אותך נעים הרבה .אם אתה עושה אותה אתה קלינט איסטווד ,גם צ'ארלס ברונסון פעמיים בשבוע .
אם אתה לא תיתן אישה גבר .
אתה בסוף נשאר לבד ,ובוכה הרבה הרבה .
אתה מכין קפה לבד ,ואתה עושה כביסה לבד ,וגם אולי מאבד מפתח חגורה צניעות ,ואין מי פותח חגורה ,מתי אתה לבד .
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
אותי תפס המשפט שכתבת באשר למיקום ׳המסורתי׳ של גבר ואישה לפיו האישה אוהבת ונהנת שהגבר שולט בה כביכול. אני חולקת עליך שיש כזה דבר מיקום מסורתי בשנות ה2000 המתקדמות שלנו. אנחנו כבר לא בעידן האדם והאישה הפרימיטיביים במערה והאמת שמעולם לא היינו שם. יש מקומות שהאישה נמצאת במעמד נחות כביכול וזה בגלל שהשלטון הורה: כך למשל במדינות ערב. גם אצל הדתיים נהוג שהאישה בבית מביאה ילדים ומקבלת מרות מהגבר- שולט עליה. אבל בכל מקום אחר האישה בוחרת להיות מי שהיא תרצה ובמעמד שווה או מעל הגבר וזאת גם במיטה. חוץ מזה חשוב לומר שזוגות רבים בכלל לא מיישמים שליטה ולא נהנים מאקטים כאלה ולכן בכלל לא מובן למה זה כזה מסורתי או מקובל לדבריך.

באשר להיות נשלט תהיה מי שאתה רוצה להיות. היא תקבל אותך אם היא אוהבת אותך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2018
אני חושבת שאתה צריך לעבוד על הקבלה העצמית שלך, על להיות שלם יותר עם הצד הנשלט שלך ולא להתנצל עליו כשאתה מממש אותו עם מי שהסכימה לכך ומשתפת פעולה אקטיבית (ולא מתפשרת מתוך פחד לאבד אותך או משהו כזה).
כרגע נשמע שהיא בסדר עם היותך נשלט, ומה שיכול להוריד לה ממך בשלב הזה הוא חוסר הביטחון/ייסורי המצפון שלך סביב העניין.
אם אתה לא בטוח בעצמך ובגבריות שלך, זה עשוי להשפיע עליה וזה מה שעלול לגרום לה לתפוס אותך כ"פחות גבר" יותר מאשר האקטים עצמם.
אם תמשיך להתנהג ביום-יום כמו הגבר שהיא מכירה, תהיה נינוח עם עצמך והנטייה שלך, סיכויים מאוד גבוהים שהיא תרגיש בדיוק כמוך.
    התגובה האהובה בשרשור
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
מה שאמרה ארצ'אנגל מסכם פחות או יותר את העניין.
תראה, היא ילדה גדולה, ואתה לא קורא מחשבות, למעטים יש יכולת על טבעית (אני למשל מומחה בטלקינזיס), אז אין לך הרבה מה לעשות. אם היא לא בקטע של שליטה, זו רק שאלה של זמן עד שתיפרדו, אבל אין לך שליטה על זה. עד אז עליך להתנהג כרגיל ואין לך מה להתבייש בהעדפה המינית שלך. הגיע הזמן גם להפסיק לשחק בזהויות ולהתמקד באנשים בשר ודם. יש סיכוי שהיא תראה בהתנהגות שלך פגיעה בגבריות, אבל זו בעיה שלה. אחרי הכול, לא הייתה שם שום כפייה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה, אבל אני חייב להתייחס למשפט האחרון. כלוב על הזין מכיל אלמנטים של גיי???
אז או שאתה מקשר הומוסקסואליות עם רצון להיות נשלט של אשתך - מבריק. בעולם שלך איכשהו גברים סטרייטים לחלוטין שרוצים להשלט הם הומואים. תגיד, באמת צריך לומר לך שיש גיידום?
או שאולי אתה פשוט מתכוון שכלובון זה לא גברי, וחוסר גבריות זה גיי. ומכאן שכלובון זה גיי. ב2018 צריך להסביר שאין שום דבר שמקשר בין גייז להעדר גבריות?
בקיצור, אולי תבדוק את הדעות והפחדים שלך עם עצמך קצת, לפני שאתה רץ וכותב דברים כאלה?