לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

israelislave
לפני 5 שנים • 30 בדצמ׳ 2018
israelislave • 30 בדצמ׳ 2018
לילית חדשה כתב/ה:

הסיפור האישי שלך כאוב, ללא ספק,
ובמקביל ללא ספק הוא זה שמעצב את השקפת העולם שלך- השקפה שכולה שנאה לנשים שפועלות למען נשים ובכלל שנאה לא/נשים שלא חושבים וחושבות כמוך.

קודם כל, הסיפור האישי שלי כאוב, לא רק כאוב אלא סוראליסטי במידה שאת לא יכולה אפילו להבין. אף אחד שלא חווה את זה בעצמו לא יכול להבין אבדן ילד, לא למחלה, לא לתאונה לא בגלל משהו שאני כאביו עשיתי לו אלא בגלל שופט שמפחד על התחת שלו בגלל ארגוני הנשים ובגלל הרוח הנושבת במסדרונות בתי המשפט.

מעולם, אבל מעולם לא העליתי על דעתי שאשה אמורה להיות פחות ממני במשהו, לא ככה גדלתי ולא ככה חינכו אותי, למעשה, עד אשר התגרשתי (בפעם השנייה אגב - הראשונה חברה שלי עד היום) לא הייתי מודע כלל לשואה המתרחשת מאחורי הדלתיים הסגורות בבתי המשפט למשפחה נגד גברים.

ולמה שואה? כי היטלר ממש ממש רצה לחסל את משפחתי, למחוק כל זכר ממנה מעל פני האדמה וכמעט הצליח... אבי (שעל שמוי קרוי בני) השתחרר ב 5 במאי 1945 (5 במאי יום הולדתו של בני) במשקל 37 ק"ג, איבד את כל משפחתו מלבד אביו, עלה ארצה, אימץ אותי וככה הצלחנו להמשיך ולקיים את משפחתנו, שאגב מגיעה עד "הנודע ביהודה" וממנו עד רש"י... היטלר כשל................. אבל בני כבר לא ישא את שם משפחתי והנה מתה המשפחה כולה וזכרה אבד לנצח

אבל שופט משפחה מותיר את בני בחזקת אמו, למרות שהוא כותב בפסק דין ש"אלמלא עברו שלוש שנים (שהוא השופט בזבז) היה מוציא את בני מחזקת אמו המנכרת (אומר השופט - ניכור הורי מהקשים שראיתי במהלך עבודתי כעו"ד משפחה ושופט) ובניגוד להמלצות שקיבל ממכון אבחון ועליהן חתומים שני פסיכיאטרים, עו"ס ופסיכולוג להוציא את הילד מאם מנכרת אם לא תשנה דרכה תוך ארבעה חודשים (דוח שנכתב 18 חודשים קודם), בניגוד להמלצת יחידת סיוע, מונע ממנהלת מרכז ילדים הורים שם בני ואני עדין נפגשים, לבוא ולהעיד לטובתי בבית המשפט, מטיל עלי את כל עלות האבחונים, ה"טיפולים", המומחים, העדויות, סה"כ למעלה מ 200,000 ש"ח ובסוף מותיר אותי בלי ילד כי הוא פוחד מתגובות שליליות - אחרי שפעם אחת העז להוציא ילד מחזקת אימו וחטף על זה מנשיאת בית המשפט !!!

וכשאני אומר בלי ילד... מקשר של שלוש לינות בשבוע, מילד שחי איתי כמו איתה במשך למעלה משמונה שנים !!! היום אני ממודר ממנו לחלוטין, לא טלפון, לא מייל, לא וואטסאפ, לא כלום... אני מתייצב בשער בית הספר כמה בקרים בשבוע, יושב באוטו ומוודא שבני יראה אותי ומקווה שיזכור שאבא אוהב אותו ולא מוותר עליו... זה כל מה שנותר לי........

אין לי אף אחד בעולם, לא הורים, לא אחים ואחיות, לא דודים, דודות, בני או בנות שכאלה......... כלום, היו לי את בני ואשתי המדהימה, וזהו, כלום. נותרתי עם אשתי בלבד שאוהבת את בני כאילו היה שלה (11 טיפולי הפריה שלא צלחו)............

אנשי מקצוע שהפכו לי את החיים בחיפוש אחרי "אשמה תורמת" כי הרי "לא יתכן שאמא תפגע ככה בבן שלה"

וכל זה אחרי ששנים רבות קודם, בזמן הגרושים, השופטת והעו"ד שלי רקחו יחד מאחורי גבי, והקטע הוא שגם הגרושה לא ידעה שזה קורה, רקחו יחד חוב דמיוני שלי לגרושתי הערך של דירת שלושה חדרים בראשל"צ באותה תקופה, חוב שלא היה ולא נברא, ובהסכם שבו גרושתי ואני ירדנו לרזולוציה של טוסטר אובן מופיע פתאום, אחרי כמה מחיקות ושרבוט שתי שורות בכתב יד של עורך הדין < חוב עצום שלי לגרושתי > בלי דו"ח של אקטואר (דרישת החוק) מבלי שיהיה בהסכם שום פירוט מה החוב, מה הסכום של החוב, מתי יחשב החוב כאילו נפרע, כלום.

לעתיד יודה אותו עו"ד בבית המשפט שהוא התנגד לשינוי אבל השופטת כפתה אותו עליו כי "הוא צריך להמשיך לעבוד מולה הרבה אחרי שהלקוח הולך" ושכן, עשה זאת יותר מפעם אחת, ושכן, הוא זוכר את המקרה שאירע לפני 6 שנים כי היו באולם צעקות וחילופי דברים בינו לבין השופטת כי היא דרשה שינוי והוא לא הסכים כי לא היה בהסכם שום פגם ואני וגרושתי הגענו אליו בשיתוף פעולה, רוח טובה והסכמה. אבל לא נותרה לו ברירה ולכן שינה את ההסכם לפי דרישת השופטת.

ולמה אני מספר לך את כל זה? כי הבנתי שזה לא מכוון אישית נגדי, התחלתי לבדוק למה קרו לי הדברים האלה בבית משפט שאמור להיות המקום בו משפט וצדק, ושאלת המשפט עיוורת וכולם צריכים לקבל את אותו היחס, ונדהמתי ממה שגיליתי, וככל שקראתי יותר הבנתי יותר, והבנתי שאין שוויון, שהמערכת מכוונת להרוס גברים, להרוס אבות טובים ומיטיבים לילדיהם רק כי הם זכרים, לא שום סיבה אחרת.

ואותו חרא קורה בהוצאה לפועל שם רשמים עוברים על החוק, רק לטובת נשים, ואותו חרא במשטרה שם שוטרים נרתמים להרוס חיי גברים בשם האג'נדה ותלונות השווא.. זה לא קורה סתם, זו שיטה.

ולא, לא אצטט יותר מחקרים, ומספרים, ועובדות... כי לא משנה מה אביא כלום לא עומד והכל מתגמד מול הניסיון האישי שלי.

ועשרות ומאות אלפי שכמותי.

ואת באמת חושבת שאם תרמסי אותי, תרמסי את בני, לך יהיה יותר טוב?

אז בהצלחה שיהיה לך... ולא, למרות הכל אני לא מאחל לך, לחברים שלך, לאחים, שלך, לילדים שלך, את אותו גורל כמו שלי. לאף אחד לא מגיע לעבור את מה שאני עברתי ולשלם "שכר לימוד" כל כך גבוה רק בגלל שנולדתי זכר.

ואגב "שנאה"

האדם היחיד שאני ממש ממש שונא הוא דווקא גבר, או יותר נכון זכר... השופט. לו אני מאחל את כל הרע שבעולם.

את גרושתי אני לא שונא, היא חולה ולא יכולה אחרת, משל העקרב והצפרדע.

האויבים שלי הם כל האנשים שמקדמים את האג'נדה שבגללה אני וילד רך משלמים מחיר דמים. בלי קשר למינם. המלחמה שלי היא עם תפישות העולם שלהם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סלייב, אני חייב להבין משהו.
בפורום הזה ראיתי אותך:
א. קובע ששמנים הם אנשים חלשים ונטל על החברה. אין להתחשב בהם, צריך לגרום להם להבין שהם חולים.
ב. טרנסים הם/ן חולי נפש. צריך ללמד אותם להיות מאושרים במין שלהם, ולא לאפשר להם שינויים. ואין לפנות אליהם במין שהם רוצים, כי זה שיתוף פעולה עם המחלה.
ג. גייז לא יכולים להיות הורים.
ד. פמיניסטיות הן מקור הרוע ומחריבות העולם המערבי

בשביל מישהו שמסביר איך הוא מקבל את כולם ולא שונא אף אחד, הדעות שלך קצת... נו... שונאות
israelislave
סלייב, אני חייב להבין משהו.
בפורום הזה ראיתי אותך:
א. קובע ששמנים הם אנשים חלשים ונטל על החברה. אין להתחשב בהם, צריך לגרום להם להבין שהם חולים.
ב. טרנסים הם/ן חולי נפש. צריך ללמד אותם להיות מאושרים במין שלהם, ולא לאפשר להם שינויים. ואין לפנות אליהם במין שהם רוצים, כי זה שיתוף פעולה עם המחלה.
ג. גייז לא יכולים להיות הורים.
ד. פמיניסטיות הן מקור הרוע ומחריבות העולם המערבי

בשביל מישהו שמסביר איך הוא מקבל את כולם ולא שונא אף אחד, הדעות שלך קצת... נו... שונאות

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אסביר לך לאט, שתבין מהר

1) שמנים. כשמן לשעבר ש"הצליח להגיע למשקל שיא של 145ק"ג, עבר ניתוח "שרוול ומאז מצליח לשמור למעלה מ4 שנים על משקל קבוע +\- חצי קילו אני יכול להגיד לך בוודאות שהמחלות הנובעות משומן=הזנחת הגוף נוגסות חלק עצום מתקציב הבריאות - בהכללה גסה.

אנשים שמנים - בהכללה - פשוט עצלנים וצריך לעזור להם להתגבר על העצלנות הזו

בדיוק כמו מעשנים

אם אני הצלחתי להיגמל אחרי 30+ שנות עישון, שתי חפיסות ביום, כל אחד יכול.

השמנה ועישון - שתי בעיות נוראיות שאפשר להתגבר עליהן.

2) טרנסים הם בני אדם עם בעיה. בשום תחום לא תמצא שהמדע מעודד אנשים להמשיך ולהתבוסס בבעיה שלהם במקום לתת להם עזרה להתגבר עליה. עובדתית, אחוז ההתאבדויות בקרב טרנסים אחרי המעבר לא יורד ולפיכך המעבר עצמו לא מספק להם את התוצאה לה הם מקווים.

אף אחד לא מדבר על "טיפולי המרה" אדרבא, את\ה הומוסקסואל? סבבה, תהנה ממה שיש אני הראשון להגיד שמה שאתה עושה במיטה ממש לא ענייני, אבל, שוב, לא אסכים שתנסה לכפות עלי את המציאות המדומה שלך.

3) גייז והורות - מעולם לא אמרתי שגייז לא יכולים להיות הורים. למורת רוחי הם כן יכולים, ולראיה זוגות לסביים שהורות מתרומת זרע, והומואים שמגדלים ילדים שהביאו לפני הזוגיות ההומואית..

אני נגד פונדקאות בכלל ונגד פונדקאות לזוגות חד מיניים בפרט. וגם זה ממש אכפת לי מהצד של הילד לזכות לתא משפחתי נורמטיבי.

4) פמיניסטיות - חלק ממערכת הרבה יותר מורכבת שמטרתה להחריב את העולם המערבי. גם בישראל הקטנטנה תמצא את הקורלציה בין פמיניסטיות ובין שמאל קיצוני\תמיכה ועזרה למסתננים\תעמולה נגד ישראל וצה"ל\סיכסוך בין המינים ועוד.

סיכום. יש הבדל גדול בין שונא, מודאג ונלחם נגד... אני לא שונא אף אחד כי ממרומי גילי אני מבין שזו אנרגיה מבוזבזת, אני מודאג מאד מהתהליכים שמתרחשים לנגד עיניי וחושש לעתידו של בני ובאיזה עולם יצטרך לחיות ורואה חובה לנסות ולהותיר אחרי עולם שלדעתי נכון.
אני תמיד בעד דו-שיח. אבל דו-שיח עם מי שיקשיב לדעותיי מבלי להכין מראש את התשובות הקבועות, הומופוב, ימין קיצוני, פשיסט וכו' וממה שאני רואה סביבי דווקא הקונסרבטיבים דורשים את השוויון ודו שיח בעוד "הצד השני" אלים, ממש אלים, ומסית, ומאיים ומנסה להכריח את כולם ליישר קו עם האידאולוגיה שלו או ש.........
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שמע, אני ברצינות מציע לך לקרוא את עצמך.
מעולם לא ראיתי אותך משנה את דעתך על משהו. אתה מגיע לכל דיון חמוש בדעות ותימוכין לדעות ולא מקשיב לאף אחד, רק לאלה שמסכימים איתך. ואז טוען שאחרים לא מקשיבים ואלימים.

אתה באמת לא שם לב שהסטנדרט שלך הוא אתה? שכל מי שלא כמוך הוא פגום, בעיניך?

אתה הורה הטרוסקסואל עם תא משפחתי נורמטיבי - מסקנה: כל מי שאינו הטרו ונורמטיבי לא ראוי להיות הורה (שים לב שהדגשת שהורות חד-מינית היא למורת רוחך)

אתה רזית - מסקנה: שמנים הם עצלנים

אתה הפסקת לעשן - מסקנה: כל מעשן יכול להפסיק, מי שלא הוא עצלן

אותי דפקו טוב טוב בבית דין לענייני משפחה - מסקנה: בית דין לענייני משפחה הוא מרושע ודופק את כל הגברים

לך נוח במגדר שלך - מסקנה: טרנסים הם חולי נפש.

לא אכפת לך מה מחקרים מראים, רק מחקרים שמראים שאתה צודק. לא מעניין אותך לראות תמונות מורכבות, אתה רוצה שחור-לבן, טוב ורע, ומשום מה אתה תמיד הטוב והמוצלח.
אתה באמת לא רואה את הבעיה?
israelislave
מעניין הטעון שלך.... משעשע....

יש לך מושג מכמה דיונים הורחקתי בטענה שאינני יכול לדבר על סיטואציה שלא חוויתי? נשים, הומוסקסואלים, מזרחיים ועוד........

והנה אתה אומר שגם במקומות בהם כן הייתי, שמן ומעשן, ואבא, וגבר שנדפק קשות בבית משפט, אין לי זכות להביע דעה.

ומה מתברר? שכל מה שאתה באמת רוצה זה לסתום לי את הפה.

וזה בדיוק מה שלא יקרה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אף אחד לא סתם כלום, אף אחד לא אסר עליך להביע דעה.
אבל תנסה גם להקשיב, לא רק להשמיע. נסה להפנות ביקורת כלפי הדעות של עצמך, לא רק כלפי שלנו. נסה להבין שהאנושות הרבה יותר מגוונת ממה שאתה החלטת, ולכן אתה לא סטנדרט, רק דוגמא אחת. נסה לנסח את דעותיך כדעות, לא כאמיתות אובייקטיביות.

קח השמנה. אתה תיארת את החוויה שלך ואין ויכוח. אתה רזית וזה נפלא. וזה הכי סבבה אם תגיד "חברים, אני רק רוצה לומר שסבלתי מהשמנה והצלחתי לרזות. והתובנה שלי היתה שאצלי השמנה נבעה מעצלנות. אולי חלקכם דומים לי ובאמת צריכים רק ספורט ותזונה נכונה? קחו כנקודה למחשבה". מי יריב איתך?
israelislave
לפני 5 שנים • 31 בדצמ׳ 2018
israelislave • 31 בדצמ׳ 2018
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

קודם כל... בעניין "אף אחד לא אסר עליך להביע דעה" ראה תגובתו של יקירך sex slava emi​(ג׳נדר קוויר שולטת) שדורש ממני לסתום ולעוף לו מהפוסט

סתם לידיעה, מגיל צעיר למדתי ש"רק חמור לא משנה דעה" - משה דיין ז"ל.

צעיר הייתי וגם בגרתי והשתנתי עם המציאות. מהפעם הראשונה שהצבעתי לכנסת למפלגת העבודה, אח"כ למר"צ, מר"צ של שולה אלוני ויוסי שריד, ושוב לעבודה... גדלתי ועברתי מתפיסת עולם כלכלית סוציאליסטית לתפיסת הכלכלה הקפיטליסטית ונחתתי בכלכלה הליבריטאנית... ככל שראיתי יותר למדתי והבנתי יותר, ולכן מגוחך שאקבל עצות על החיים מעלמה בת 22, לא בגלל זלזול אלא הידיעה כמה לא ידעתי בגילה, ומאידך המחשבה שלה שבגילה הצעיר היא כבר יודעת הכל..

הדעות שלי הן שלי בלבד, אבל בהחלט חלק מקבוצה גדולה מאד של אנשים ברחבי הארץ והעולם נוכח ותוצאה מהנסיון שלהם בחיים, זה שאנחנו מתווכחים עכשו לא אומר שאין רבים אחרים שחושבים כמונו, וחלקם מיטיבים לאמר את הדברים ומקבלים כיסוי תקשורתי ענק, ולכן בהחלט מקובל לומר "ראה סרטון זה וזה ותשמע אדם אומר בברור וברהיטות את מה שאני מרגיש"

אני לא פה בשביל להיות "נחמד" או מנומס, אני פה כדי להביע את הדעה שלי, מבוססת על הנסיון שלי, בנויה אבן אחרי אבן מאבני הדרך בה הלכתי בחיי.

לצערי אני מאמין שאתה ורבים אחרים מפספסים את התמונה הגדולה, את ההקשרים והקשרים בין "פוסט-מודרני" ובין נזקים כמעט בלתי הפכים לחברה המערבית... עדין החברה הטובה ביותר בעולם עם כל המגרעות שלה.

ואני דואג, גם לעתידו של בני, על אחת כמה וכמה בגלל שאינני חלק מגידולו בגלל ההשפעה הפמיניסטית על מערכת המשפט. בדיוק כמו במקרה של הטרנסים, המערכת מתכופפת נוכח בעיות נפשיות במקום לטפל בהם, ובמקרה הזה בני ואני משלמים את המחיר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 31 בדצמ׳ 2018
מהאתר של קופת חולים כללית:

"
1.
יש אנשים שמרגישים שהמין שבו נולדו, כגבר או כאישה, לא מתאים להם. ההרגשה הזו יכולה להגיע כבר בגיל צעיר מאוד.

2.
אנשים אלו הם טרנסג'נדרים, וחשוב לנו להדגיש: לא מדובר בסטייה, לא צריך לנסות "לתקן" אותם. זכותם להרגיש ולהתנהל כפי שהם רואים לנכון.

3.
רבים מהן ומהם סובלים מקשיים נפשיים, בגלל חוסר קבלה ותגובות קשות מהסביבה הקרובה. אנא, אם זה המצב, פנו לקבל את העזרה שמגיעה לכם.
.
.
.
חשוב לנו מאוד להבהיר: טרנסג'נדריות איננה מחלה או סטייה, זהו פשוט מצב טבעי ורגיל, כן כן. כמו שיש אנשים שיש אצלם הלימה בין המין הביולוגי לזהות המגדרית (ומכונים סיסג'נדרים/יות), כך יש אנשים שאצלם יש חוסר הלימה בין שני אלה (טרנסג'נדרים/יות)"

ציטוט מההגדרה לדיספוריה מגדרית:
האגודה הפסיכיאטרית האמריקאית שאחראית לפרסום "המדריך לאבחון וסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות" (DSM-5: Diagnostic and Statistical Manual) מבהירה כי "אי-נוחות מגדרית, אינה בפני עצמה הפרעה נפשית. המרכיב הקריטי בדיספוריה מגדרית הוא נוכחות קלינית של מצוקה שמשויכת למצב זה"

ארגון הבריאות העולמי קבע כי טרנסג'נדריות אינה מחלה נפשית.

אז לא בחורה בת 22, אלא ארגון הבריאות העולמי, המדריך הפסיכיאטרי לאבחון וקופת חולים כללית. לא ניסיון חיים אישי, אלא גופים גדולים שכל מטרתם מחקר וטיפול, שניים מהם מוקדשים לחלוטין למחלות נפשיות.

אז היות ורובו המוחלט של העולם המדעי חושב אחרת, והיות ואנשים שמטפלים בתופעה חושבים אחרת, והיות ורק חמור לא משנה דעה, אולי תשקול את האפשרות שאתה טועה?
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 1 בינו׳ 2019

Re: טרור מיגדרי?

שיר כאב כתב/ה:

בעוד שהציור אולי מרמז על פעולה אלימה, הפעולה שלהן היתה אלימה ללא ספק.
מעבר לזה היא נותנת לגיטימציה להשחית קלאסיקות עירום רנסנסיות (חטיפת הסאביניות!), ולחרדים להשחית תמונות נשים.

מה דעתכן.ם?

בימים בהם צולמו :

מציצים
מלכת הכביש
הצילו את המציל

הייתה בישראל תרבות אונס

במלכת הכביש מנחם גולן ז"ל
נתן הוראה לאנוס את גילה אלמגור

סרטים הוקדשו להחפצת נשים

תודו שמה שאתן ואתם זוכרות וזוכרים

מ :

אסקימו לימון : סטלה המגמרת