אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דאבל דייט

mclovin
לפני 5 שנים • 30 בדצמ׳ 2018

דאבל דייט

mclovin • 30 בדצמ׳ 2018
אנחנו יושבים מסביב לשולחן. אני לידה. מהצד השני שלה הוא.

היא אמרה לי שיהיה היום דאבל דייט אז שאכין משהו טוב.

הוא והיא כל הזמן מסתכלים אחד על השניה ומצחקקים. גם היד שלה מושטת בקו ישר שנראה שניגמר במכנסיים שלו, אבל אני ממשיך לאכול כאילו אני לא רואה.

כשאני חוזר להגיש לכולם את המנה השנייה, אני קולט את היד שלה יוצאת מהר מהמכנסיים שלו. הם מצחקקים.

אני לא מבין איך לחברה שלו לא אכפת, היא ממש יושבת שם מולם!

זה לא יכול להיות חילופי זוגות, אני יודע. כי לי הרי אסור. גם האמת שאני לא כל כך יכול.

אני מתעלם ואנחנו ממשיכים לדבר. היד שלה ממשיכה להיות מונחת שם, ולאט לאט מתחילה לעלות ולרדת. זה כבר מוגזם.

אני מבקש ממנה לבוא איתי לצד. היא מסתכלת עליו כממתיקה סוד ובאה. בצד היא מספרת לי לפני שאני פותח את הפה שהם יודעים עלינו כבר. עלי. היא אומרת את זה גם חזק. ברור שהם שמעו.

אני מסמיק ושותק. לא יודע מה לעשות. היא מחייכת אלי ואחרי דקה של שתיקה אומרת טוב בוא, וחוזרת לשבת ליד השולחן.

ואז זה נפתח. מתחילה שיחה עלינו ועל אורח החיים שלנו. אני מבין שהחברה שלו גם ידעה מהסיפור. באיזה שהוא שלב היא, החברה שלו, מבקשת אישור מהחברה שלי לנגוע במה שהן דיברו עליו. אני לא כל כך מבין על מה מדובר, אבל אחרי שהחברה שלו מקבלת אישור, היא מושיטה יד למכנס שלי, ולפני שאני מספיק לברוח היא נוגעת בו. בכלוב. היא מוציאה צחוק קטן ומספרת לבן זוג שלה שזה נכון.

ככל שהשיחה מתמשכת אני יותר ויותר רוצה לקבור את עצמי בתוך הצלחת.

הבת זוג שלי מספרת להם על הכל. על הסקס, על הכלוב, על הסטרפאון, על השוקר.

פתאום הם מבקשים גם לראות. אני מרים את הראש בפליאה. היא צוחקת, לוקחת את הצלחת שלי, ויורקת ישר על האורז.

לא עובר הרבה זמן והצלחת שלי עוברת לרצפה. כשאני מתכופף לאכול היא מזיזה לי את הראש עם הרגל ודוחפת אותה ישר לצלחת.

כשאני מושיט את היד לצלי היא מסתכלת עלי במבט של מדריכה בקייטנה. אני מזיז את היד אל מאחורי הגב ומתכופף ללקק את הצלחת.

אני בינתיים שומע איך השיחה עלי ממשיכה בהתלהבות, וברור לי שהזוג רוכן מעל השולחן ומסתכל עלי. כשאני מרים את הראש מהצלחת אני כבר רואה את הרוכסן שלו פתוח והיד שלה רוחצת אותו באיטיות. הרגל השנייה שלה, שלא בצלחת שלי, מסובבת על הירך שלו.

אני שומע את החברה שלו אומרת שמשעמם לה, ואחרי כמה מילים דוחפת את הרגל שלה גם לצלחת שלי.

אחרי 5 דקות היא מתלוננת שוב ואני נידרש להתחיל לנקות אותה. למטה. היא מפסקת את הרגליים ואני מתיישב מתחת לשולחן ומתחיל לעבוד.

היא גם מרימה את התחת ורומזת לי לעבור לשם ואחרי כמה דקות מושכת לי בשיער לקום.

כשאני קם אני רואה את הבחורה שלי כבר בדוגי על הספה, קוראת לי להתפשט ולבוא לעמוד מולה על 6. עוברת דקה ואני רואה את ההיא באה מאחורי.

בזמן שהוא מכניס אצבעות לבחורה שלי, החברה שלו מכניסה לי. בהתחלה 1, ואז 2 ו3, ולבסוף היא מצמידה את המותניים ואני מרגיש את הלחץ מתחיל.

בדיוק כשאני חושב איך אני צריך להגיב, הבחורה שלי נתקעת בי בחוזקה ואני מבין שהוא כבר חדר. היא סוטרת לי ואומרת לי לתת לחברה שלה להיכנס, אז במקום להתעצבן אני מתכופף עוד ומנסה להרפות.

בסוף, בתנועה חזקה, החברה שלו מפלחת אותי .

ואז אנחנו ככה. אני והבת זוג. מתנשקים ונחדרים בוא זמנית.

מתישהו אני מתבקש להסתובב עם הגב למסיונרית ושתי הבנות יורקות וסוטרות לי.

ואני פשוט עוצם עיניים ומחכה שכל זה יגמר.
    התגובה האהובה בשרשור
popai_s
לפני 5 שנים • 8 בינו׳ 2019
popai_s • 8 בינו׳ 2019
מצויין
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 9 בינו׳ 2019
sex slava emi כתב/ה:
מעולה

מתי יבוא הסטרפון ?

לפחות נהנית שחדרו אלייך
ונתונו לך יחס