בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפעת הכלוב לתקופה ממושכת

Borntoserve​(נשלט)
לפני 5 שנים • 8 בינו׳ 2019

השפעת הכלוב לתקופה ממושכת

Borntoserve​(נשלט) • 8 בינו׳ 2019
קיבלתי לא מעט תגובות על השפעת הכלוב לתקופה ממושכת. עדיין לא מצליח להחליט האם שימוש ממושך עלול לגרום נזק בלתי הפיך כפי שחלק טוענים בשל הלחץ על האשכים והאיבר . אשמח לקבל מידע מבוסס , האם אכן יש סיכון ? עקרות ? פגיעה בזיקפה ? נזק אחר ?
מכיוון שאני מתכנן להשתמש באיבר שאני מסתובב איתו עוד כמה שנים (כמובן אם מחזיקת המתפתח תאפשר זאת) אודה לכל מידע בנושא
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 בינו׳ 2019
אני בכלוב כבר מאז שמלאו לי 18.
לצערי כבר אני לא מרגיש שיש לי תקווה, זה קשה ומאכזב.

(ממליץ לך לשאול כאן https://www.reddit.com/r/chastity/ לפי מה שאני זוכר אין נזק כל עוד אתה שומר על הגיינה והכלוב הוא מחומרים איכותיים. כשתסיר את הכלוב אחרי תקופה ממושכת תהיה תקופה של הסתגלות, אולי בהתחלה הוא פחות יעמוד וכו'..).
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 8 בינו׳ 2019
Born- גם אם תשאל פה, או ברדיט, או ב- chastitymansion.com שאני ממליץ עליו בחום, או בכל אתר אינטרנט שעוסק בצורה כזו או אחרת בצניעות במשך שנה שלמה לא תגיע לתמונה חד משמעית או מלאה לשאלה שלך.

אני אקצר לך את התהליך משמעותית- לא באמת יודעים. אין מידע מבוסס שעומד בסטנדרט מחקרי. במהלך חיפוש של חצי שעה בניסיון למצוא מאמרים מהאקדמיה (רפואיים ומדעי חברה) תחת ניסוחים שונים כגון "כלוב/חגורת/מכשיר צניעות", "צניעות", "צניעות ארוכת טווח", "צניעות מתמשכת", "נזק צניעות".. אף אחד מהם לא העלה מחקר אחד שעוסק בנזק כלשהו שנגרם עקב שימוש בכלובונים. אף אחד מהם גם לא עסק ספציפית בכלובונים לבני אדם (מפתיע). לא עשו או עושים כרגע מחקרי אורך על נסיינים ככל הידוע לי, ומזה אני לא מופתע. לך תמצא מספיק מתנדבים, חוקר שזה מעניין אותו, ותקציב לסיפור ותבין שההיתכנות שמחקר כזה יקרה ועוד יעבור וועדות אתיקה בלתי אפשרי.

הכי קרוב למשהו מבוסס שמצאתי ושנוגע לשאלה הוא מחקר שעסק ברגשות שמתעוררים אצל אנשים כשמדברים איתם על סיכונים ביו-רפואיים לאחר שנחשפו למדיה פיקטיבית, קרי "ראיתי סרט שבו עשו ניסויים בבני אדם, זה גרם לי לחשוב על הרופא/חולה ככה...". כל מידע לא מבוסס הוא אנקדוטה במקרה הטוב והטעייה במקרה הרע, וזה מה שהאינטרנט יכול לספק.

אם אתה מרגיש נזק היום- לך לרופא מומחה. הוא איש מקצוע שתפקידו לתת לך תשובה כאן ועכשיו. הוא ראה דברים גרועים יותר, אין לך ממה להתבייש ובשביל זה אתה גם משלם קופת חולים. יש לו מספיק ידע תיאורטי ואוריינות לחפש עבורך מידע מורחב במאגרים שהוא משלם עליהם הרבה מאוד כסף ושלציבור אין גישה חופשית אליהם. אולי משם תשמע משהו שישכנע אותך.

אף אחד לא יודע.
אף אחד לא יודע.
אף אחד לא באמת יודע.
תהיו בריאים.
גבעות​(נשלט)

מי כן יודע ומפרסם מידע מבוסס? חנויות סקס למשל.

גבעות​(נשלט) • 8 בינו׳ 2019
לפני שנתיים חנות מוצרי המין של המותג kink.com הכינה תרגיל יחצ"ני שכלל את האינפוגרפיקה הבאה:
https://cdnp.kink.com/assets/misc/vday2017/kinkstateofunion.jpg
מתוך 50 המדינות בארה"ב, באילינוי וויסקונסין צרכו יותר כלובונים מאשר כל מוצר סקס אחר. אם היינו רואים מיפוי גם השנה כבר יכולנו לשאול אם יש מגמת עלייה או אין, אבל זה שיקול עסקי שלהם לשתף אותנו.

גם Lovehoney הבריטית שיתפה פעולה עם מחקר דומה שעשה קטלוג מחדש של כל המוצרים שהם מוכרים. לא מוצא אותו כרגע, אשתף קישור כשאמצא. מה שאני זוכר לגביו הוא שכלובונים בכלל לא נכנסו אצלו לאף קטגוריה, והמילה 'צניעות' לא הופיעה פעם אחת לאורך כל המאמר.

כשיש כל כך מעט עניין שיווקי, מה הפלא שעניין רפואי לא מתקיים?

עוד גורם שמאפשר הצצה לסכנות הבריאותיות הרבות שאורבות לנו בכל פינה הוא המועצה לבטיחות מוצרים צרכניים בארה"ב. אני מחכה לפוסט הזה כל שנה:
https://adequateman.deadspin.com/what-did-we-get-stuck-in-our-rectums-last-year-1831046610
Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 9 בינו׳ 2019
Ollie​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2019
ופרס הפוסט שפורסם בפורום הכי מתאים הולך ל...
    התגובה האהובה בשרשור