סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורום נשואים

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 19 בינו׳ 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 בינו׳ 2019
דעה היא לא בהכרח הטפת מוסר.

לא מבין את הקטע של קבלה, סובלנות והתחשבות, מה אני אומר לחבק וללטף את הבוגדים? לומר להם "הכל בסדר, אוהבים אותכם?". זה לא שאנחנו שולחים אותם למרתפי האינקוויזיציה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 19 בינו׳ 2019
נראה לי שחלקם דווקא היו שמחים להישלח למרתפי האינקוויזיציה. ☺️
Grey / Green

Re: פורום נשואים

Grey / Green • 19 בינו׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
הפיה טינקרבל כתב/ה:

...הכי קל לומר "בוגדים"....

בקהילה הזו *כולם* אוהבים להתלונן שיש אנטי לבוגדים, אבל מה שקורה בפועל זה שיש אובר לגיטימציה לכאלה.
זה רק בדס"מ, עד כמה המטרה מקדשת את האמצעים?

זה מחדל שזאת לא התגובה האהובה בשרשור.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 19 בינו׳ 2019
אני לא שופטת, מי שרוצה להיות פה שיהיה, לי אין עניין בנשואים חוץ מאשר כשהם משקרים *לי*.

לראייה יש פה פרופילים של נשואים שטוענים שהם רווקים או גרושים, כל פעם שאני רואה את זה אני חוטפת חררה..
לראייה יש את אלו שבוחרים לא לומר שהם כאלו כאשר הם פונים למרות שמצויין בפרופיל שזה פחות מעניין.
אז, לא שופטת אותם כל עוד הם לא מנסים לאכול מן הצלחת שלי תוך כדי שקר. לצערי זה קרה לי. לא נעים לקבל טלפון בערב ראש השנה מאישה של מישהו שלא חשבת שקיימת בכלל, במיוחד אחרי שגם טרחת ושאלת ושקרו לך.
אז, סובלנות והכלה של מצבם, יש. אי שפיטה, גם יש..
לצערי לחלקם יש פחות כבוד לעצמם ולמי שמולם..
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 19 בינו׳ 2019
אז הבעיה היא לא נשואים אלא שקרנים...
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2019
שקרנים ואלו שאינם משקרים אבל מתעצבנים על מי שמסרבת להם (או: פותחים על זה שרשור בפורום).
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 19 בינו׳ 2019
אחוז הנשואים בציבור הוא גבוה למדי, והאחוז עולה בקרב הבוגרים (מגיל 18 ומעלה).

יש ביניהם אנשים גבוהים, נמוכים, שמנים רזים, נחמדים, מעצבנים, שולטים ונשלטים.

גרושים/רווקים נוהגים לכנותם "שקרנים" באתר הזה.

הם לא יותר שקרנים מהגרושים או הרווקים.

הניחו להם.

יופסקו הנישואים בבני אדם!
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 19 בינו׳ 2019
האנשה עצמית כתב/ה:
אז הבעיה היא לא נשואים אלא שקרנים...

הוא זה שאמרתי, הבעיה היא לא בנשואים אלא באלו שטורחים לשקר בעיניין..
צל חולף​(שולט)
צל חולף​(שולט) • 19 בינו׳ 2019
בגידות הוא תמיד נושא שמעלה אלף תגובות ואמוציות. תמיד.
הסיבה לכך היא שזה נושא כל כך בסיסי והיסטורי מצד אחד אבל טאבו גדול כל כך מהצד השני. זה אולי הדבר הכי גדול ומודחק שקיים.
בגלל שמעולם לא האמנתי או העמקתי בכתבי הדת אין לי שום קול אלוהי מוסרי שמכתיב לי איך לחשוב.
בגלל שלא אהבתי אף פעם סיפורי אגדות ואת הסרטים שמאלץ של דיסני אף פעם לא באמת ציפיתי לחיות באושר ועושר עם בת אנוש יחידה. ניצלתי בנס.
כשאתה לא מוטה ולא שטוף מוח אתה יכול ממש להשתמש בו בשביל לחשוב בשביל עצמך- מה נכון ואיך נכון לנו לחיות..
הנה עוד פרשת מין שמוכיחה שוב ושוב שה ז י ן מנהל את העולם ובגלל שיש לו רק עין אחת הוא לא רואה בתלת מימד ונתקל בעמודי תאורה...
אנחנו עם המוסכמות החברתיות המטופשות שאימצנו השד יודע ממי החלטנו לתגמל שני אנשים שהחליטו להקים משפחה ובית בישראל ב... בית כלא מיני וייסורי מצפון אינסופיים..
קשה לשפוט אנשים שבוגדים, קשה לשפוט אנשים שמשקרים (כולנו משקרים ואל תשקרו לעצמכם ותגידו שלא..) . בעצם השתמשתי במילה לא נכונה- זה לא קשה, זה קל, קל מידי..
אולי במקום לשקר ננסה להבין למה אנחנו נאלצים לשקר