בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בתמימות אמיתית

ללא כינוי זה לא משנה​(אחר)
לפני 5 שנים • 23 בינו׳ 2019
Menta כתב/ה:
טירון בעולם קסום כתב/ה:
ועכשיו אחרי שקראתי גם את המשך התגובות ...
כן אני מריר , אבל לא בגלל שאני שווה מיליון והשולטות שקל
אלא בגלל ההתייחסות הזוועתית פה לתגובות מושקעות אישיות ופרטניות .
אם בכלל יש תגובה
ועזבו תחושות - תתייחסו לעובדות שכתבתי ותגידו לי מה לא נכון ...
בעיקר יחסי ההיצע והביקוש ...

אתה נשוי וחסר ניסיון. שני אלה נראים לי המשתנים הקריטיים. לא משנה כמה תשקיע בפנייה, רוב הנשים, בלי קשר להיותן שולטות או נשלטות, יפסלו אותך על אחד מהשניים.
לא כל שולטת מוצפת באלפי, מאות או עשרות פניות. ולא כל שולטת נואשת מספיק להסתפק במישהו שלא מתאים לה.

אז את מבינה מאיפה התסכול .....
את בעצם מאשרת שאין לי סיכוי ...
אז להתאבד עכשיו או אחר כך ?
hrgiger
hrgiger • 23 בינו׳ 2019
אני לא מסכימה, לא כולן פוסלות על נשואים (מכירה כאלה שפוסלות דווקא לא נשואים) ולא כולן פוסלות חסרי נסיון (מכירה את עצמי (: ).

אני חושבת שהציפייה ש"יענו לי כי פניתי" היא קצת מוגזמת. אני מבינה את הקושי בלחוות התעלמות, באמת, אבל זה לא אומר שזה מחייב את הצד השני לענות.
בנוסף, העובדה שהודעה לא נענית לא מעידה על "איכותה" של השולטת (או של כל מי ששולחים אליו.ה הודעה), אלא על חוסר רצונה לנהל אינטרקציה עם מישהו שמחפש משהו שהיא לא מעוניינת בו.
זה גם לא אומר ש"אין פה סיכוי", זה אומר שזה שפנית עד עכשיו לכאלה שלא מעוניינות.
אני שמה בצד את התגובות ההזויות (שאני לא באמת מכירה, אבל מאמינה שקיימות) בעיקר כי אני לא באמת יודעת איך נראתה הפנייה שעוררה את אותה תגובה אבל אני כן תוהה אם אולי זה מעיד על מערך סינון לא מספיק הדוק.
וגם כי תמיד יהיה מיעוט הזוי (:
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 בינו׳ 2019
לא כתבתי כולן. כתבתי הרוב.
מעבר לכך, תחשבו כמה זמן לוקח למצוא אישה או בעל. כמה בני זוג ארעיים יש בדרך. וזה כשרובנו צעירים ופחות מגובשים.
הציפייה שלמצוא שולטת יהיה קל, פשוט ומהיר יותר שגויה ביסודה. זו עדיין מערכת יחסים עם אדם אחר. מי שמצפה שתוך חודש חודשיים מרגע הצטרפותו לכלוב ימצא שולטת או נשלטת או מתחלפת כלבבו פשוט לא מציאותי. שלא לומר, חושב ששולטות הן זמינות, קלות להשגה ורעבות יותר מנשים וניליות.
ובכן, זה לא המצב.
אז לא צריך להתאבד. צריך להיות ראליים ולהבין שזה תהליך מייגע, ארוך, מפרך, מתסכל. לכולנו, לא רק לגברים או לנשלטים.
גברת מנטה - את טוענת שלמצוא קשר פה קשה באותה רמה לגברים ולנשים ? ועזבי רגע העדפה בדסמית
נדמה לי שאת בעצמך טענת שכל אשה מקבלת פה אלפי הודעות ...
וכמדומני עוד לא נולד פה הגבר שקיבל הודעה למטרת יצירת קשר מאישה
hrgiger
hrgiger • 23 בינו׳ 2019
יש הבדל עצום בין למצוא קשר לבין לקבל פניות. וכן, למצוא התאמה קשה לגברים ולנשים (בכל צידי השוט) באותה המידה, לדעתי.
ואתה טועה, נולדו לא מעט גברים כאלה, ממש פה.
סטודנט מהדרום​(נשלט)
אני מעיד שיש מקרים של פניות משולטות לכיוון נשלטים.. פשוט לפעמים לא יוצא מזה כלום ולא באשמת אף אחד
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 בינו׳ 2019
טירון בעולם קסום כתב/ה:
גברת מנטה - את טוענת שלמצוא קשר פה קשה באותה רמה לגברים ולנשים ? ועזבי רגע העדפה בדסמית

אתה טועה. כתבתי שלא כל שולטת מקבלת אלפי פניות. תקרא בבקשה לפני שאתה מגיב.
וגברת מנטה תקרא לחברות שלך, לא לי.
בניגוד לך, אני כבר כמעט 5 שנים פה וצברתי המון שעות טיסה. מה שאני כותבת נכתב מניסיון ולא מהתרשמות של חודש וחצי.
את מספר הקשרים שיצאו לי מפה אפשר לספור על אצבעות יד אחת. זה דרש המון אנרגיה והשקעה.
הקשיים שניצבים בפני גברים ונשים פה שונים באופיים אבל די דומים ברמתם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

כי לשולטות אין העדפות, נכון?

טירון בעולם קסום כתב/ה:

אתה יודע, שולטות (וזו כמובן הכללה) לא מחפשות נשלט גנרי חסר פנים. הן מחפשות מישהו שמתאים להן, ואת זה תמיד קשה למצוא. משיחות עם לא מעט שולטות, הן אוכלות הרבה מאוד קש. ההיצע אולי גדול יותר, אבל זה לא אומר שמה שהיא רוצה נמצא על המדף.
בגלל הדרישה שנהיה מעל 18,רוב הגברים לא נולדו בכלוב. אבל בהחלט יש נשים שפונות לגברים. כאילו, אתה מאמין בדבר כזה שנקרא "פמדום" ושנשים הן עליונות, אבל לא מסוגלות להתחיל עם מישהו? כמה קצוות מהמקל אתה מנסה להחזיק?
נשים לא צריכות ליזום פה באתר ,הם רק צריכות לבחור ממבחר הפונים ..
קיבלתי לגבי הגברת מנטה
העניין הוא שבשל ההיצע הגבוה אתה נפסל עוד לפני שהיה לך סיכוי להחליף אפילו מילה אחת ישירה עם מי שאתה פונה אליה
וכמה קצוות של המקל ? לא הבנתי למה זה 2 קצוות מנוגדים ?

Re: כי לשולטות אין העדפות, נכון?

דרקן ראהל כתב/ה:
טירון בעולם קסום כתב/ה:

אתה יודע, שולטות (וזו כמובן הכללה) לא מחפשות נשלט גנרי חסר פנים. הן מחפשות מישהו שמתאים להן, ואת זה תמיד קשה למצוא. משיחות עם לא מעט שולטות, הן אוכלות הרבה מאוד קש. ההיצע אולי גדול יותר, אבל זה לא אומר שמה שהיא רוצה נמצא על המדף.
בגלל הדרישה שנהיה מעל 18,רוב הגברים לא נולדו בכלוב. אבל בהחלט יש נשים שפונות לגברים. כאילו, אתה מאמין בדבר כזה שנקרא "פמדום" ושנשים הן עליונות, אבל לא מסוגלות להתחיל עם מישהו? כמה קצוות מהמקל אתה מנסה להחזיק?

נשים שפונות לגברים .. זה לא שאלה של מסוגלות ואפילו לא רצון , אלא של צורך... אם יש לך אלפי פניות בתיבת הדואר למה אתה צריך לטרוח לפנות ....