סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

האבי
לפני 5 שנים • 23 בינו׳ 2019

עובדות על תסכול גברי

האבי • 23 בינו׳ 2019
מי אני ? אני באתר כבר תקופה עם בלוג ופרופיל תקינים , נפגשתי עם מלכות משני המינים , וגם פנו אליי מיוזמתן לפחות פעמיים אולי יותר כי היו גם פניות שלא הבשילו , ומטבעי או עקב חוויות ילדות אני מאוד נגד האשמת גברים משום שהם גברים .

כל פעם יוצא פוסט חדש על תסכול גברי ומיד מקבל תגובות אטומות , אז לפני הכל גברים יקרים תרגישו בנח לכתוב הכל בלי פחד הרבה גברים מזדהים אתכם .
אני לא נכנס לויכוח ספציפי אבל כן אציין עובדות ופרשנות שנראה לי כי חסרים בכל שיח .

הפוסט הזה הוא ספונטני לחלוטין אז בטח אפספס מלא עובדות נוספות תרגישו חופשיים וחופשיות להוסיף כרצונכם יש לכם אישור ממני .

- גברים מפחדים לבטא את התסכול שלהם - משום שגבר מתוסכל נחשב למפסידן חלש ופחות אטרקטיבי . אילולא הפחד הזה , ההודעות היו צצות באתר כמו פטריות הזיה אחרי הגשם בהולנד והיו זוכות לעשרות לייקים של גברים מתוסכלים מזדהים ונטולי פחד .

- חוסר שוויון - כנראה הנתון המתסכל ביותר , אישה יכולה להשיג מין גרוע בקלות בינוני בהשקעה בינונית וכן על זו הדרך השוויון מגיע לכאורה רק לעניין אינטימיות איכותית ביותר , לעומתה הגבר הממוצע כמעט ולא יכול להשיג מין בלי השקעה מתישה ומתמשכת . "זו המציאות תקבל אותה" המציאות היא גם שלגברים יש כח פיזי ולנשים הרבה פחות , אבל ראו איזה פלא הצלחנו לפתור את תרבות האונס עי חוקים שיטור ומשפט בשם השוויון , גם את זה ניתן לפתור ואפילו בקלות , רק שבעלי האינטרסים מעדיפים להרוויח מכיסם של המתוסכלים באתרים במועדונים ובכל זירת היכרות , לנשים אין טעם לזעוק למען פגיעה במציאות שמשחקת לטובתן , והגברים כרגיל מתביישים להודות שהם לוזרים ומעדיפים לשקר שהם משיגים נשים בקלות .

- אף אחת לא חייבת לך כלום - לא נכון , התלונה היא אף פעם לא על שולטת ספציפית שלא ענתה אלא על השיטה והשיטה חייבת לי - היא חייבת להיות שוויונית כלפיי בתור שיטה שפועלת במרחב הציבורי . סתם לדוגמא בקלות היה אפשר ליצור פלטפורמה שמציגה תמונה באישור של שני הצדדים ואז כל אדם שרוצה לראות מי מולו חייב להיחשף גם הוא וכן על זו ... רעיונות יש לרוב לא חסר הכל פתיר .

לא אמשיך כי אילו העיקריות , הנקודה המקיפה היא , שכמו שלאנשים לא אכפת מנכים אבל המדינה מחייבת אותם לשלם מס גם למענם , וכמו שלגברים מסויימים לא אכפת מנשים אבל המדינה מגבילה אותם לא לפגוע בהם , כך גם להרבה מגיבות לא אכפת מהסבל שגברים סובלים אבל הצדק מחייב שיהיו כפופות לפתרון שרחוק מלהגיע .

אנא חסכו תגובות נאצה והאשמה שהרי כולנו זהב שמכוסה בחרא .
יום מדהים icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לגבי חוסר שוויון במציאת מין - אי אפשר להגיד כלום בנדון. אני אקבל את הטענה שלך שלנשים קל בהרבה למצוא. אז מה הפתרון? לאלץ נשים לשכב עם מכסה מסוימת של גברים? לחייב יותר נשים להירשם לכלוב? לדלל את אוכלוסיית הגברים, כדי להגדיל את סיכוייהם של הנותרים? התסכול מובן, וצריך שחרור מדי פעם, אבל באמת לא נראה לי שיש מה לעשות מעבר. (אגב, כדאי לחשוב איך ואיפה לאוורר את התסכול. פה אתה מבטא אותו בצורה מכבדת וכנה, בלי חרטא והאשמות. אותי קנית).
לגבי השיטה - לא, השיטה לא חייבת לך כלום. צר לי. האתר שייך לכלובי והוא יפעיל אותו כראות עיניו (מה שלא מונע העברה של הצעות ייעול). רוב האנשים אפילו לא משלמים על מנוי על השימוש באתר. אתה תמיד יכול לפתוח פלטפורמה אחרת שתאפשר את הדברים שחסרים כאן, לשיטתך.
אני לא יכול לדבר בשם אחרים/ות, אבל כשהתסכול מבוטא בצורה הגיונית ונקייה, כפי שעשית כאן, בהחלט ניתן להבין ולהתחבר. הלוואי והיו לי פתרונות
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 בינו׳ 2019
לגבי חוסר השוויון, למה נראה לך שאישה תרצה מין גרוע? רק כי ההשקעה מבחינתה מועטה?
לגבי הפלטפורמה, אף אחד לא מכריח אותך לשלוח תמונה למישהי שלא מגיבה בשליחת תמונה בחזרה. וגם זו לא בעיה חד צדדית. נתקלתי במספיק אנשים פה שלא הסכימו לשלוח לי תמונה, או תמונת פנים, או לתת לי מספר טלפון.
הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר, אבל האמן לי שהייתי מעדיפה להיות נשלט מאשר שולטת, גבר מאשר אישה.
כדי להבין מה עובר על נשים בכלוב ובעולם מספיק לפתוח פרופיל פיקטיבי. פה, בטינדר, בקיופיד, בפייסבוק. נסה ותיהנה. למעט החלק של התיהנה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 23 בינו׳ 2019
מנטה, פעם אני פתחתי פרופיל נשי ליותר מיום יומיים, לצורכי מחקר כמובן (ועשיתי את זה בכל מיני פלטפורמות) ונהנתי מאובר היחס שקיבלתי. מעדיף את זה על אפס לייקים והודעות. גם אם זה צומי ככ לא איכותי, עדיין מרגיש שיותר אכפת לאנשים ממך. הייתי מעדיף להיות עם יחס כמו של נשלטת או שולטת, בוודאות.

היה פה פוסט פעם לפני כמה חודשים, שמצא יחס של 4:1 של שולטת לנשלט ויחס של 2:1 של נשלטת לשולט, ככה שעל הנייר נשלטים נותרים הכי "בודדים".

כולם בודדים, רק שגם הצד השני רוצה לקבל חיבוק / תמיכה / יחס / צומי שתעזור לו להתמודד עם המרמור ולהיות אדם חיובי וטוב יותר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 23, 2019 11:14 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 בינו׳ 2019
אכפת להם מהסיכוי שייצא להם להשתמש בך לסיפוק צרכיהם. לא ממך.
בשביל לגלות את זה, צריך לענות להם ולנסות לפתח שיחה. מהר מאד רואים עם מי יש לך עסק.
וכל הכבוד שניסית ופתחת.
האבי
האבי • 23 בינו׳ 2019
דרקן פתרון הדילול לא עלה בדעתי אבל הוא אפקטיבי לחלוטין מלבד העובדה שמין עם מכונות או העדפות מיניות לשלושת המינים יקדימו אותו icon_wink.gif

לעניין טענותיך ,
הטענה לגבי השוויון שהצגת שאין לדון בו מכיוון שכל הפתרונות שהצגת לא טובים היא כשל לוגי כי יש פתרונות נוספים טובים שוויונים צודקים ולא פוגעים שאתה לא מכיר בהם .
לעניין הטענה השניה דמיין קו בבעלות פרטית שעושה נסיעות מת"א לאילת לערבים בתשלום וליהודים בחינם לעניין הנמשל הוא גם הקו היחיד כל פעילות במרחב ציבורי חייבת להיות שוויונית , פשוט לחברה אין עדיין מספיק חוקים במרחב האינטרנטי , כלובי לא חייב הנשים לא אשמות אבל המציאות הזו לא שוויונית ומתסכלת ולכן התסכול מוצדק (שזה נושא הפוסט , הצדקת התסכול) .

תודה על המחמאות icon_smile.gif

מנטה , תודה שהגבת , נראה לפי טענותייך שלא הבנת מה טענתי כלל אשמח אם תקראי שוב .
בהמשך כתבת שהיית מעדיפה להיות גבר נשלט מאשר אשה שולטת וגם כאן נראה שלא הבנת את הפתגם שצטטת "הדשא של השכן תמיד ירוק יותר" שאומר שתמיד תרצה להיות כמו האחר מכאן שבתור גבר נשלט היית רוצה להיות שולטת ולהיפך לכן אני דוקא לא מאמין לך icon_smile.gif
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 23 בינו׳ 2019
המצב הזה נוצר בגלל גברים שיורים על אוטומט כמו במוקד שיחות קרות של טלמרקטינג.
זה נוצר כי כמעט אף גבר לא יגיד לא למישהי שמציעה את עצמה.
זה נוצר כי רוב הגברים פשוט מחפשים חור/גוף זמין וזה הסטנדרט היחיד שלהם.
המצב ישתנה ברגע שגברים יצליחו להתגבר על החרמנות שלהם וללמוד מנשים איך להציב לעצמם סטנדרטים.

זה מה שצריך לקרות.

בכל מקרה, זו אכן בעיה חברתית, הרי יחסי מין נמצאים בבסיס פירמידת הצרכים של מסלו לצד מזון,שינה, הפרשת צרכים וכ'ו.
לא הגיוני שמדינה עם מדיניות סוציאלית לא תדאג לאנשים בודדים נטולי יחסי מין, זה כמו לא לדאוג למזון לעניים.
אני חושב שהפתרון הוא מיסוד הזנות/יחסי מין, העסקה תחת המדינה של נותנות שירות ומימון השירות לנזקקים בצורה של תלושים, ממש כמו תלושי מזון.
לצערנו זה לא קורה, בדיוק ההיפך (הפללת צרכי זנות), כי זהו צורך תדיר יותר אצל גברים והקושי במימושו כפי שאתה מציין הוא גדול יותר אצל גברים - פשוט אין מי שילחם למען גברים.

זה אמנם לא יחליף אינטימיות, אהבה ותשוקה אמיתיים אך זה בהחלט ישפר את מצבם הנפשי של אותם גברים, מה שיוביל לחברה בריאה יותר.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2019
זורו - אתה אידיוט.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 23 בינו׳ 2019
נראה לי חשוב להימנע מלהפוך את הדיון לגברים מול נשים.
זה כל כך 2018.

בפוסט שלך יש מספר נושאים שונים, אתיייחס לחלק מהם.
ראשית, מסכים עם רוח הדברים של דרקן. תפיסת "זו המציאות תקבל אותה" לדעתי נכונה במצב הדברים שתיארת. ההשוואה שלך למקרי אלימות נגד נשים לא נכונה, לא לענות להודעות אולי מצביע על חוסר נימוס במצבים מסוימים אבל לא מדובר במשהו פלילי או לא מוסרי. בנוסף, הפלטפורמה היא שוויונית, פשוט ההבדלים הביולוגים והתרבותיים בין גברים ונשים יוצרים את הדינמיקה הזאת, כולל אי הסימטריה בין נשלטים לשולטות. דרקן אמר נכון: "האתר שייך לכלובי והוא יפעיל אותו כראות עיניו". מדובר בעסק פרטי וגם לא מדובר במיליונר שיש לו את ההון הכספי ופריבילגיה להיכנע לכל מיני תכתיבים פרוגרסיביים על שוויון. ההצעה שלך לגבי "תמונה תמורת תמונה" היא מעניינת ומקורית. ישנן נשים שנמנעות לשלוח תמונה חזרה, גם אם הן הבטיחו, אני מעריך שמכאן ההשראה. אף על פי כן, מדובר אם רעיון זה ייושם בבונוס, כי אין שום דבר לא הוגן בשיטה. הכלוב עובד לפי חוקי השוק החופשי.

יתר על כן, מדוע אנו רצים אחרי לייקים ואישור על הקורבנות שלנו? אני הגעתי למסקנה שאדם צריך לקחת אחריות ולשנות דברים אם לא הולך. דיפטינקר צדק שמאוד בודד להיות כאן נשלט וחוסר בהודעות עשוי לדכא. המחקר שערכתי על היחס בין נשלטים ושולטות שעורר סערה בקרב קהילת הבדסמ בארץ ובעולם וצוטט בכתבי עת אקדמיים (מי שרוצה שאשלח לו את המאמר מוזמן להודיע לי בפרטי) משקף את המצב העגום בכלוב.

הפתרון?

להתפשר.
לא לחפש בדסמיות (או לא רק) אלא בנות זוג וניליות ליברליות/פתוחות, וברגע שהזוגיות מתחממת לעלות את הנושא בפניה ולראות מה היא חושבת. איך אומרים בפרסומת לפיס: אולי לא תצליח לממש את החלום שלך על 24/7 שליטה נשית אבל לפחות תזכה בבת זוג אוהבת עם שילוב של בדסמ.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האבי כתב/ה:
דרקן פתרון הדילול לא עלה בדעתי אבל הוא אפקטיבי לחלוטין מלבד העובדה שמין עם מכונות או העדפות מיניות לשלושת המינים יקדימו אותו icon_wink.gif

לעניין טענותיך ,
הטענה לגבי השוויון שהצגת שאין לדון בו מכיוון שכל הפתרונות שהצגת לא טובים היא כשל לוגי כי יש פתרונות נוספים טובים שוויונים צודקים ולא פוגעים שאתה לא מכיר בהם .
לעניין הטענה השניה דמיין קו בבעלות פרטית שעושה נסיעות מת"א לאילת לערבים בתשלום וליהודים בחינם לעניין הנמשל הוא גם הקו היחיד כל פעילות במרחב ציבורי חייבת להיות שוויונית , פשוט לחברה אין עדיין מספיק חוקים במרחב האינטרנטי , כלובי לא חייב הנשים לא אשמות אבל המציאות הזו לא שוויונית ומתסכלת ולכן התסכול מוצדק (שזה נושא הפוסט , הצדקת התסכול) .

תודה על המחמאות icon_smile.gif

מנטה , תודה שהגבת , נראה לפי טענותייך שלא הבנת מה טענתי כלל אשמח אם תקראי שוב .
בהמשך כתבת שהיית מעדיפה להיות גבר נשלט מאשר אשה שולטת וגם כאן נראה שלא הבנת את הפתגם שצטטת "הדשא של השכן תמיד ירוק יותר" שאומר שתמיד תרצה להיות כמו האחר מכאן שבתור גבר נשלט היית רוצה להיות שולטת ולהיפך לכן אני דוקא לא מאמין לך icon_smile.gif

אני לא באמת יודע מה לומר על עניין המרחב האינטרנטי. אכן, ישנם חוקים הפועלים בחיינו ואינם חלים על האינטרנט. החלתם מורכבת מאוד, לתפיסתי. אם ניקח את הכלוב, האם יחולו כאן גם חוקים על דיבה או הטרדות מיניות? אני חושב שנמצא עצמנו בבעיה כאשר פנייה כאן תיחשב הטרדה מינית, למשל.
לגבי כשל לוגי, אבהיר את עצמי. כוונתי היתה לייצג את השקפתי בלבד. מאיפה שאני מסתכל באמת שלא ברור לי איך ניתן לשנות משהו שהוא, ככל הנראה, טבעי. למיטב הבנתי, המצב של נשים מול גברים שתיארת חוזר על עצמו בכל מקום, מה שאומר שהוא חלק ממי שאנחנו כיום (דגש על כיום, אולי עוד ישתנה). מהמקום הזה שאלתי מה הפתרון. לא התכוונתי לייצר פתרונות מגוחכים כדי להגחיך את מה שאמרת. אשמח אם תביא דוגמה לפתרון הגיוני וישים.
וכן, התסכול ואוורורו מובנים לי לחלוטין